Університет Природничий у Познані у Польщі - Polska Consult TM

Навчання в Польщі сьогодні – хороший старт для молодих людей, які мріють про високооплачувану роботу в країнах ЄС. Польський диплом досить високо цінується серед роботодавців як у Польщі, так і в Європі, а якість освіти відповідає всім європейським стандартам.

Природничий Університет у Познані (Університет природничих наук у Познані), як і деякі інші польські університети, готовий приймати на навчання студентів із різних країн. Тут на них чекає насичена освітня програма, складена з урахуванням вимог ринку праці, а також безліч можливостей для особистого та професійного розвитку.

Коротка історія

Свою історію Університет розпочав ще 1870 року, проте тоді він називався Коледжем сільського господарства. Після численних реорганізацій, вже лише у 2008 р. він отримав сучасну назву – Природничий Університет у Познані (або Університет Природничих наук).

Упродовж кількох років цей вищий навчальний заклад перебуває на почесному другому місці серед аналогічних ВНЗ Польщі, поступаючись лише Університету Сільського Господарства у Варшаві. Він безперервно вдосконалює свої програми навчання, дотримуючись у роботі високих стандартів дослідницької діяльності. Саме тому його найкращі випускники отримують безліч пропозицій від відомих компаній-роботодавців.

Факультети та спеціальності

Нині в цьому ВНЗ можна здобувати престижні спеціальності на восьми факультетах. При цьому 26 спеціальностей можна отримати на ступінь бакалавра, а 24 – на ступінь магістра. Керівництво університету постійно прагне до розширення списку напрямів навчання, щоб кожен абітурієнт міг обрати спеціальність, яка ідеально для нього підходить.

Вступ до університету можливий через підготовку та подачу документів до Приймальної комісії польських університетів, яка працює на базі Польської Громади.

Перед вступом необхідно пройти курс Польської мови у спеціальній мовній школі на базі Польської Громади.

Щорічно тут навчається понад 12 тис. студентів, а викладацький склад налічує 850 осіб (з них – 151 з професорським званням).

Університет Природничих наук займається підготовкою фахівців у таких сферах:

  • технологія деревини;
  • захист навколишнього середовища;
  • біотехнології;
  • садівництво;
  • геотехнологія, гідротехніка, водний транспорт;
  • сільське господарство;
  • розвиток сільських районів;
  • ландшафтна архітектура тощо.

У розпорядженні студентів – обладнана за останнім словом техніки лабораторна база, а також дванадцять власних дослідницьких господарств і установ. Це дає можливість поєднувати здобуття освіти в Польщі для українців із проведенням досліджень і практичною діяльністю.

Переваги університету

Університет природничих наук у Познані активно співпрацює з місцевими органами влади, а також із провідними підприємцями регіону. Завдяки цьому його навчальні програми складені з урахуванням усіх вимог ринку. Також це допомагає йому у зміцненні власних позицій серед інших польських ВНЗ.

Наукові співробітники Університету, завдяки своїй активній професійній діяльності, роблять значний внесок у розвиток держави, а також усього Європейського Союзу.

Кар’єра випускника

Природничий Університет є активним учасником програми MostAR. Це дає змогу його успішним студентам навчатися частину навчального року в інших польських університетах схожого профілю. Також підписано договори про міжнародне співробітництво та обмін студентами (програми Еразмус+, а також “Горизонт 2020”, CEEPUS, Euroforester, COST, згідно з якими найкращі учні можуть навчатися за кордоном в одному з ВНЗ-партнерів.

Саме тому успішна кар’єра польського студента та випускника часто починається ще в стінах Природничого Університету.

Поглиблювати свої знання та розвивати навички, які допоможуть у подальшому працевлаштуванні, студенти мають змогу в різноманітних дослідницьких гуртках, наукових таборах. У вільний час студенти можуть працювати і заробляти гроші для оплати своїх витрат на харчування, проїзд, походи в кіно і в кафе.

Дозвілля студентів

Іноземним студентам, які приїхали здобувати вищу освіту в Польщі, ВНЗ пропонує оселитися в комфортних студентських гуртожитках. Загалом у них може розміститися близько 2 тис. осіб. Тут є одно-, дво- і тримісні кімнати, а також апартаменти з усіма зручностями – технікою та меблями.

Харчуватися можна в недорогій студентській їдальні на території Університету природничих наук у Познані й тим самим економити витрати на харчування. Для підтримання фізичної форми можна записатися до Фізкультурного центру, а для отримання нових знань – до університетської бібліотеки, літератури якої буде достатньо для написання дисертації.

У вільний від навчання час студентам надається можливість поїхати до вітрильного, лижного чи кінно-спортивного табору, стати учасником Ансамблю пісні і танцю чи хору “Coro da Camera” та об’їхати з ними весь світ.

Вступ разом із проєктом Polska Consult TM – це найкраще рішення для тих абітурієнтів, які мріють про навчання в престижному польському університеті, тож залишайте заявку і ми одразу ж зв’яжемося з вами.

 

Подати Заявку на вступ до Університету Природничого у Познані - Polska Consult TM