БлогВступити легко разом з Polska Consult TM

Завжди хотіли навчатися в Польщі, але не знали як це зробити? Тоді допомога від “Polska Consultіng” – це те, що ви шукали. Від вас потрібні лише анкета абітурієнта та бажання навчатися!

Навчання в Польщі стає дедалі престижнішим варіантом вищої освіти. Кількість абітурієнтів, що подала документи до польських ВНЗ, зростає щороку. Запорука успіху в цих перегонах за обмежені місця – безкоштовна консультація від “Polska Consultіng”.

Вступ, нюанси й особливості вступної кампанії

УВАГА! ВСТУП ДО ПОЛЬСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ – ЦЕ ПРОСТО!

До моменту офіційного одержання засвідчення про зарахування до університетів Польщі всі трохи переживають, хоча не варто цього робити адже проєкт Polska Consult TM, створений на базі Польської Громади, має квоту в престижні університети Польщі, забезпечує вступ на базі приймальної комісії університетів Польщі на ректорські місця, незалежно від бала ЗНО й інших негативних факторів.

Наші абітурієнти легко опановують польську мову на базі мовної школи при Польській Громаді, а також легко вступають на найпрестижні спеціальності в польських університетах.

Якщо наш абітурієнт має бажання вступати на декілька спеціальностей або до декількох університетів, то ми без проблем зможемо прийняти документи до декількох університетів одразу.

Ви дізнаєтеся все про вступ до обраного вами ВНЗ протягом декількох тижнів – за результатами роботи приймальної комісії університету.

Отримаєте анкету абітурієнта в нашому офісі.

Ми беремо на себе вирішення величезної кількості формальностей, від візової консультації до підготовки документів для вступу до престижних польських університетів й пошуку житла для вас. Майбутньому студентові залишиться лише насолоджуватися  вільним часом і готуватись до успішного складання іспитів.

Документи для зарахування до престижних університетів Польщі під час  вступної кампанії:

1)      Заявка абітурієнта (можна заповнити в приймальній комісії університетів Польші).

2)      Атестат про повну загальну середню освіту й додаток до нього. (можна надати пізніше, коли буде виданий).

3)      Медичний сертифікат (отримується без зусиль через Polska Consult TM).

4)      4 кольорових фото 3,5 х 4,5 см: робиться в офісі Polska Consult TM під час вступної кампанії.

5)      Ксерокопії першої сторінки закордонного паспорта й основних сторінок паспорта громадянина України або ІD-картки. Закордонний паспорт бажано надати до початку вступної кампанії. Polska Consult TM  за необхідності допоможе прискорено оформити термінове виготовлення документа абітурієнтові (студентові).

6)      Неповнолітні абітурієнти надають копії свідоцтва про народження, а також українських і закордонних паспортів батьків (якщо є).

7)      Страховий поліс оформлюється під час процедури вступу.

8)      Для тих, хто бажає навчатися англійською мовою в окремих випадках обов’язкова наявність сертифікатів TOFEL або ІELTS.

Легкий і невимушений шлях до успіху разом з Polska Consult TM!

Все про навчання в Польщі….

Обрати польський університет…. 

Подати заявку на вступ….