БлогПольський університет перспективи для студента з України - Polska Consult TM

Щороку Республіка Польща приваблює дедалі більше абітурієнтів із країн Центральної та Східної Європи, а також з усього світу. Найбільшу популярність вищі навчальні заклади країни мають серед випускників українських шкіл.

Які перспективи дає статус “студент польського ВНЗ“?

Успішна кар’єра

Молодим фахівцям, які закінчили польський університет чи академію, простіше знайти роботу в європейських компаніях і побудувати професійну кар’єру.

Цьому сприяє те, що під час навчання студенти проходять стажування в міжнародних організаціях і великих фірмах Європи та США, отримуючи необхідний досвід і розвиваючи професійні навички.

У багатьох ВНЗ Польщі та організаціях довузівської підготовки функціонують центри роботи та кар’єри, який допомагає в налагодженні зв’язків із провідними роботодавцями, що також дає великі перспективи учням.

Участь у студентських програмах

Ставши учасником Erasmus, програми з міжнародного обміну, можна поїхати навчатися в інших європейських вишах і отримати нові знання.

Так, за бажання можна на семестр або рік стати студентом Німеччини, Великої Британії, Чехії чи Франції. Вивчення ще однієї мови, безсумнівно, стане плюсом при подальшому працевлаштуванні.

Фінансова незалежність

Після отримання студентської візи українці можуть працювати в Польщі й у такий спосіб самостійно покривати свої витрати на навчання та на проживання.

Працювати можна в ранкові години, після навчання або у вихідні дні. Дохід студентів у Польщі за місяць може сягати 400 євро і більше. Особливо вигідний підробіток влітку, оскільки навчальний процес в університетах починається з жовтня.

Отримання європейського диплома

Диплом польського ВНЗ забезпечує високу конкурентоспроможність на ринку праці ЄС і США.

Документ не потребує нострифікації, оскільки визнається в усіх країнах ЄС і СНД. Тому перед студентами, які закінчили польські вищі навчальні заклади, відкриваються двері в усі престижні компанії Європи і Заходу.

Якщо студент вирішить вступити на магістратуру або докторантуру в іншому європейському університеті, він може це зробити на основі отриманого диплома польського ВНЗ.

Подорожі

Навчання в Речі Посполитій дає можливість подорожувати країнами шенгенської зони, пізнавати їхню культуру та національні традиції. Зі студентською візою їздити Європою набагато простіше і дешевше.

Подорожі допомагають розширити соціальні навички, попрактикуватися у використанні іноземної мови. Також поїздки за кордоном сприяють набуттю більшої свободи і незалежності, що дуже важливо для молодих людей, які планують своє подальше життя.

Важлива інформація

Важливий крок на шляху до успішного і благополучного майбутнього – вступ до польського університету. Міжнародний освітній проєкт Polska Consut TM багато років допомагає абітурієнтам з України реалізувати свої мрії та стати студентами ВНЗ у Польщі.

Зробіть свій вибір якісної європейської освіти і ви!