БлогУкраїнцям краще навчатись у польських університетах - Polska Consult TM

При виборі університету визначальне значення мають високі стандарти освіти. Навчання в Речі Посполитій визнається одним із найкращих у світі, адже європейський диплом дає змогу знайти престижну роботу в будь-якій країні ЄС.

Чому польський університет – правильний вибір?

З кожним роком кількість українських абітурієнтів у Польщі збільшується і це не дивно. Навчальні заклади в країні пропонують адекватні ціни, чудові умови та лояльну політику насамперед щодо українців.

Територіальна близькість до кордонів України та країн ЄС – ще одна причина, через яку обирають ВНЗ у Польщі.

Країна ще 1999 року стала одним з учасників Болонського процесу і заняття в аудиторії лише частина навчання. Студенти Польщі отримують знання, беручи участь у проєктах, дослідженнях, конференціях, а також у програмах стажувань.

Крім того, при ВНЗ працює безліч наукових і дослідницьких центрів, у яких можна отримати потрібну інформацію.

Які можливості дає навчання в Польщі?

Серед усієї безлічі переваг здобуття вищої освіти в Речі Посполитій, звернути увагу слід на такі:

  • Диплом європейського зразка.
  • Програми студентського обміну.
  • Комфортні умови проживання в одній із найкращих європейських країн.
  • Спрощення процедури отримання дозволу на роботу після закінчення навчання.
  • Можливе навчання англійською мовою.
  • Які особливості навчання в країні?

Університети, політехніки, академії та вищі школи Речі Посполитої автономні від держави і пропонують вступникам свої умови навчання. У кожного навчального закладу є своя система лояльності.

Так, вступ до більшості польських ВНЗ не вимагає зайвих формальностей, не потрібен сертифікат ЗНО або проходження мультитесту. Достатньо атестата про повну загальну середню освіту та подачі мінімального пакета документів.

Деякі академії та університети Польщі пропонують знижки на навчання або проживання в гуртожитку, а також спеціальні адаптаційні програми, які допомагають українським студентам інтегруватися в європейську спільноту.

Інформація для вступників

На базі Польської Громади проходять курси вивчення Польської мови, володіння якою є обов’язковим під час вступу до ВНЗ. Заняття проводяться за сприяння школи Польської мови та культури імені Анни Крижановської.

Після їхнього завершення за участю ректорів польських ВНЗ проводиться іспит, який вважається вступним для вступу до університету.

Подача документів до польського ВНЗ та вирішення всіх організаційних питань, що стосуються вступу, здійснюється через Приймальну комісію на базі Польської Громади.

Обирайте комфортний вступ разом із проєктом Polska Consult TM до найкращих європейських університетів без стресів і зайвих формальностей!