Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні у Польщі - Polska Consult TM

Університет Марії Кюрі-Склодовської (UMCS) готовий прийняти на навчання всіх, хто бажає здобути вищу освіту в Польщі, європейський диплом, а також можливість побудувати кар’єру в ЄС і за його межами.

Для випускників українських шкіл є можливість вступу до престижних польських ВНЗ без результатів НМТ (ЗНО), однак при цьому варто враховувати, що у кожного навчального закладу є свої вимоги до вступників.

Для зарахування до лав студентів вищих навчальних закладів у Польщі слід звернутися до Приймальної комісії на базі Польської Громади, яка здійснює підготовку та передачу документів до обраного ВНЗ та організовує проведення вступного іспиту на території України.

Коротка історія

Університет Марії Кюрі-Склодовської – так званий “радянський” польський університет. Він розташований у м. Любліні і є найбільшим ВНЗ у східній частині держави. Заснований 23 жовтня 1944 року, а в реальності вперше його двері відчинилися для студентів у 1946 р. На той момент у цьому виші діяло всього лише 4 факультети, всього лише за кілька місяців відкрився ще один. Створено як конкурентний Люблінському Католицькому Університету.

 До теперішнього часу випускниками Університету стало понад 418 000 осіб, багато з яких стали відомими в державі та за її межами діячами. На сьогодні в цьому ВНЗ Польщі навчається понад 26 тис. студентів. Вони отримують якісну освіту, а також можливості для всебічного особистісного та професійного розвитку.

За нашими спостереженнями в уподобаннях польських абітурієнтів не є пріоритетним, а скоріше навпаки. Часто розглядається під час вступу як резервний. Досі орел на гербі університету не має корони – подібні нюанси були символом радянської епохи.

Факультети та спеціальності Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні

Загалом у цьому університеті відкрито 11 факультетів:

 • управління та права;
 • факультет мистецтв;
 • журналістики та політології;
 • факультет психології та педагогіки;
 • хімічний;
 • інформатики, математики та фізики;
 • факультет наук про землю;
 • гуманітарних наук;
 • філософії та соціології;
 • біології та біотехнологій;
 • економічних наук.

На вибір абітурієнтів представлено популярні напрями навчання та спеціальності – міжнародна безпека, економічна аналітика, когнітивістика, архітектура інформації та безліч інших. Навчатися студенти можуть на бакалавраті, а також у магістратурі та докторантурі.

Пропоновані форми навчання – денна та заочна. Карта Поляка надає можливість здобути освіту в Польщі для українців та інших іноземних абітурієнтів безкоштовно. Навчання ведеться Польською та англійською мовами.

Оскільки для вступу, навчання та проживання у Польщі студент має знати Польську мову, абітурієнт має пройти мовні курси в Школі імені Анни Крижановської, що працює на базі Польської Громади.

Переваги університету Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні

У цьому навчальному закладі налічується приблизно сто напрямків аспірантури. Також тут запропоновано вісімдесят напрямків наукових досліджень. Університет уклав понад 186 міжнародних договорів про співпрацю з іншими вищими навчальними закладами з усього світу.

Завдяки цьому його викладачі та студенти можуть поїхати на навчання або стажування до ВНЗ-партнерів у Польщі або за її межі за програмою студентського обміну – ERASMUS+, CEEPUS, MOST.

В Університеті існує свій стипендіальний фонд. Усі його освітні програми адаптовані до вимог сучасного ринку праці. Щоб підвищувати свою кваліфікацію, студенти можуть безкоштовно відвідувати сертифіковані тренінги. У цьому ВНЗ діє Медіа-Артистичний Інкубатор – унікальний цифровий творчий центр, що об’єднує освіту, медіа, а також культуру і мистецтво.

Кар’єра випускника Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні

Успішна кар’єра випускника Університету Марії Кюрі-Склодовської може розпочинатися в стінах цього ВНЗ завдяки стажуванню за кордоном. Роботодавці високо цінують претендентів з дипломом цього вищого навчального закладу і добре відгукуються про якість їхньої підготовки. Свої професійні навички для роботи в Польщі студенти можуть удосконалювати в процесі навчання.

Для цього в Університеті діють понад 150 наукових гуртків, студентських організацій. Також у ньому є Академічна спортивна асоціація, яка дає змогу стати професіоналом в обраному учнем виді спорту, серед яких – баскетбол, волейбол, легка атлетика, теніс, вітрильний спорт, плавання, бадмінтон, веслування.

Дозвілля студентів

Кампус UMCS являє собою місце, максимально комфортне для навчання, життя і корисного проведення часу студентів. Для тих, хто приїхав на навчання до Польщі з-за кордону або з іншого міста, діють дев’ять затишних гуртожитків із сучасними соціально-побутовими умовами.

Також тут є Головна бібліотека, Центр фізкультури та Центр академічної культури. У Любліні є безліч кафе, піцерій, розважальних закладів, а також улюблений молоддю Академічний парк.

Іншими словами – тут створено всі умови для успішного навчання, комфортного життя студентів у Польщі, а також їхнього повноцінного відпочинку.

Варто звернути увагу на те, що вступний процес до кожного окремого польського вишу має свої особливості, що стосуються пакета документів для вступу та термінів їх подачі, проведення іспитів і співбесід для вступників.

Щоб уникнути бюрократичних складнощів і гарантовано стати студентом обраного університету в Польщі, рекомендуємо залишити заявку, і фахівці освітнього проєкту Polska Consult TM одразу ж зв’яжуться з вами та нададуть усю необхідну допомогу й підтримку.

Подати Заявку на вступ до Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні - Polska Consult TM