БлогУ чому переваги навчання в Польщі англійською мовою - Polska Consult TM

Багато ВНЗ сьогодні пропонують здобути вищу освіту в Польщі англійською мовою. Перед тим, як ухвалити рішення вступити до такого польського університету, важливо зважити всі “за” і “проти”, можливі перспективи та можливості. Про це читайте в нашій статті.

Навчання англійською – безсумнівні плюси

Ми перерахуємо лише кілька переваг, які ви отримаєте, навчаючись англійською мовою:

  • випускник польського ВНЗ, який добре знає англійську мову, під час пошуку роботи вигідно відрізнятиметься від інших претендентів. Він зможе працевлаштуватися в будь-яку міжнародну корпорацію, в якій відмінне знання англійської – обов’язкова вимога;
  • у Польщі навчається молодь із різних країн, яка, в основному, для спілкування між собою використовує англійську. Вивчаючи цю мову й отримуючи нею знання, студент зможе без зусиль заводити знайомства з людьми з будь-яких куточків світу, знаходити друзів, дізнаватися нові звичаї, культурні традиції;
  • наступна перевага англомовного навчання – можливість, завдяки університетським знайомствам і дружбі, налагоджувати бізнес-контакти на обраній роботі;
  • добре володіння англійською – можливість стати учасником міжнародної програми обміну студентів. У Польщі їх дуже багато і більшість молодих людей прагнуть узяти в них активну участь.

Недоліки англомовної освіти

З відносних мінусів навчання англійською можна виділити всього лише два:

  • висока вартість навчання. Як правило, вона майже вдвічі вища за вартість навчання Польською мовою. Для деяких абітурієнтів цей фактор є серйозною перешкодою;
  • випускник української школи, який твердо вирішив навчатися в Польщі англійською, повинен ґрунтовно підготуватися до вступу до ВНЗ. Зокрема – йому необхідно буде добре вивчити не тільки польську, а й англійську мову.

Незважаючи на перераховані недоліки, англомовна освіта в польському університеті цілком виправдовує свою вартість і витрачені зусилля. Цьому є безліч підтверджень від випускників, які стали успішними молодими фахівцями в міжнародних компаніях.

Необхідність вивчення Польської мови

Водночас не варто забувати, що навіть якщо студент навчається в університеті з англомовним навчанням, вивчити і знати Польську необхідно. У студентів дуже насичене й цікаве життя в Польщі, тому щоб спілкуватися з ровесниками, брати участь у різних заходах і розв’язувати побутові питання, потрібно вміти розмовляти Польською мовою.

Без знання мови практично неможливо знайти квартиру в Польщі. Ця ж умова стосується пошуку роботи незалежно від сфери, куди зможе влаштуватися студент. Для отримання необхідних знань необхідно пройти курси Польської мови, які проводяться в Школі Анни Крижановської на базі Польської Громади.

Якщо ви прийняли рішення вступати до вищого навчального закладу з англомовним навчанням, Polska Consult TM надасть повну та актуальну інформацію про умови зарахування до ВНЗ Польщі, також організує проведення вступної кампанії.

Будемо раді співпраці!