Університет Природничо-Гуманітарний у Седльцях у Польщі - Polska Consult TM

Польські університети все частіше стали відкривати свої двері для іноземних студентів. Університет у Седльцях теж не є винятком. Він надає можливість громадянам України та інших країн здобути якісну вищу освіту в Польщі, яка дасть їм змогу знайти високооплачувану роботу в ЄС або за його межами.

Коротка історія

Рік заснування Університету – 1969 р. Загалом же його академічні традиції налічують понад п’ятдесят років. Він є державним вищим навчальним закладом і розташований у Мазовецькому воєводстві, на відстані менш як 100 км від польської столиці.

Нині в ньому проходять навчання близько 6000 студентів із різних країн, зокрема й України. Також у цьому ВНЗ Польщі працює близько 500 викладачів, багато з яких є висококваліфікованими науковими співробітниками.

Довгий час заклад вищої освіти мав назву “Університет природничих і гуманітарних наук у Седльцах”, проте після зміни керівництва, покращення освітніх програм та збільшення кількості факультетів, було прийнято рішення про зміну найменування на “Університет у Седльцях”.

Академічна спільнота ВНЗ роками працює над його розвитком, про що свідчать усі зміни, які відбуваються в закладі. Перед Університетом уже стоять нові виклики – подальший розвиток наукових досліджень, розширення освітньої пропозиції та постійне покращення якості освіти, отримання подальших повноважень для присудження наукових ступенів та зміцнення своєї позиції на карті польських університетів.

Факультети і спеціальності Університету Природничо-Гуманітарний у Седльцях - Polska Consult TM

Факультети та спеціальності

В Університеті у Седльцях діє п’ять факультетів:

 • факультет агробіоінженерії та тваринництва;
 • факультет гуманітарних наук;
 • факультет медицини та охорони здоров’я;
 • факультет соціальних наук;
 • факультет точних і природничих наук.

Також в Університеті пропонується понад сто напрямів навчання та популярні спеціальності, затребувані в роботодавців. Студенти можуть обрати ті, які цікавлять їх найбільше: просторове планування, анімалотерапія, екологічна інженерія, зоопсихологія. Також тут представлені й традиційні дисципліни – математика, філологія історія та інші.

В закладі вищої освіти є можливість навчання в докторантурі за шістьма дисциплінами:

 • біологічні науки,
 • хімічні науки,
 • історія,
 • науки безпеки,
 • сільське господарство та садівництво,
 • зоотехнія і рибальство.

Переваги університету

Університет у Седльцях  дає змогу своїм студентам отримати ступінь бакалавра, а також інженера і магістра. Крім цього, є можливість отримання післядипломної освіти та вступу до аспірантури. Документи в цей університет можна подати в Приймальну комісію польських університетів на території центральної України.

Вища освіта в Польщі для українців з Картою Поляка – безкоштовна за умови проходження конкурсного відбору. Крім того, такі студенти, нарівні з польськими, можуть отримувати стипендії та допомогу.

Університет у Седльцях пропонує велику освітню програму, повністю адаптовану під вимоги сучасного ринку. Престижні спеціальності, які в ньому представлені, високо цінуються серед роботодавців.

Навчання в закладі вищої освіти доступне Польською та англійською мовами. Пройти перед вступом курс Польської мови необхідно у Школі імені Анни Крижановської при Польській Громаді. Якість освіти відповідає всім європейським стандартам, а отримання диплома відкриває перед студентами величезні перспективи і можливості.

Кар’єра випускника

Університет у Седльцях активно укладає договори про міжнародне співробітництво. Нині у нього близько сімдесяти вишів-партнерів. Це дає змогу найкращим студентам брати участь у програмі Еразмус+, щоб навчатися або стажуватися в іноземних вишах – у ЄС та за його межами.

Успішній кар’єрі польського студента та випускника сприяє діяльність Центру кар’єр. Ця організація сприяє в пошуку місця роботи в Польщі або тимчасового підробітку на час навчання. Центр кар’єри тісно співпрацює з місцевими роботодавцями, завдяки чому завжди володіє інформацією про актуальні вакансії.

Дозвілля студентів

Студенти, які приїхали на навчання до Польщі з інших країн, мають змогу оселитися в університетському студентському гуртожитку або обрати квартиру за своїми потребами. Це чотири сучасні корпуси загальною місткістю 700 осіб. У кожному з них створено комфортні соціально-побутові умови для студентів, які проживають. Оселившись у гуртожитку, молоді люди можуть розраховувати на проживання в комфортних кімнатах із необхідною технікою та меблями, доступом до мережі інтернет і цифрового телебачення.

Своє дозвілля молоді люди можуть проводити весело та з користю для себе – відвідувати центр верхової їзди, розвивати силу та витривалість у великому Спортивному центрі, поглиблювати свої знання в бібліотеці Університету. Кожен зі студентів може займатися улюбленими видами спорту і досягати відмінних результатів. Також в Університеті у Седльцях функціонують наукові співтовариства, в яких молоді люди можуть проводити дослідження і розвиватися у сфері науки.

Можливість влаштуватися на роботу і заробити студентам, щоб забезпечити своє дозвілля, дозволяє система підробітку поза навчальним процесом. Також при цьому ВНЗ діють понад 30 наукових клубів за різними напрямами.

Навчання в європейських вишах з міжнародним статусом сьогодні доступне українцям, тому освітній проєкт Polska Consult TM радить не гаяти часу і залишати заявку, щоб якомога швидше стати учасником вступної кампанії в Польщі та реалізувати свою мрію.

Подати Заявку на вступ до Університету Природничо-Гуманітарного уу Польщі Седльцях - Polska Consult TM