Університет Жешувський у Польщі - Polska Consult TM

Жешувський державний університет у Підкарпатському воєводстві (Uniwersytet Rzeszowski) належить до найбільших ВНЗ Польщі. Це молодий вищий навчальний заклад, що розвивається і здійснює підготовку висококласних фахівців, починаючи з 2001 року.

Завдяки міжнародному співробітництву з іншими університетами іноземні абітурієнти мають можливість здобути освіту абсолютно безкоштовно. Українці мають можливість отримати безкоштовну вищу освіту в Жешувському університеті за наявності Карти Поляка.

Історія створення університету в Жешуві

Дата заснування цього університету – 1 вересня 2001 року. Його складовими стали філія Університету Марії Склодовської-Кюрі, а також Вищий педагогічний інститут та Економічний департамент академії уповільнення. На посаду першого ректора заступив професор Тадеуш Люлек. Грамотне управління навчальним закладом з його боку сприяло стрімкому розвитку цього ВНЗ.

Попри те, що Жешувський інститут було засновано відносно нещодавно, він уже встиг опинитися в рейтингу поряд із кращими польськими університетами технічними та класичними. Він досить швидко здобув статус престижного навчального закладу і почав користуватися повагою на міжнародному рівні. ВНЗ регулярно потрапляє до списків ТОП найкращих вищих навчальних закладів у Польщі.

Багато українців обирають саме його для здобуття вищої освіти в Польщі завдяки зручному розташуванню, адже Львів розташований усього за 160 кілометрів.

Можливості навчання

Навчання в цьому ВНЗ – це перший і найважливіший крок до успішної кар’єри польського студента. Вважається, що найпрестижнішим у Жешувському університеті є напрямок – маркетинг і управління.

Абітурієнтам з усього світу запропоновано 59 факультетів із престижними спеціальностями та напрямами. Серед них:

 • соціальні науки;
 • гуманітарні науки;
 • медичні науки;
 • природничі науки.

У цьому навчальному закладі гармонійно поєднуються традиції та інновації. Молодість ВНЗ не є перешкодою для підтримки благородних академічних традицій. Для його розташування було обрано місто, що динамічно розвивається і густонаселене, що відкриває для молодих людей дорогу в успішне майбутнє.

Подати абітурієнту документи можна в Приймальну комісію польських ВНЗ на території східної та центральної України. Приймальна комісія працює на базі Польської Громади і її головне завдання не тільки передача необхідних документів від вступників до обраного університету, а й проведення вступного іспиту.

Жешув – академічна столиця воєводства

Освіта в Польщі для українців стане чудовим стартом для початку професійної кар’єри, адже під час навчання використовуються унікальні програми, що дають змогу підготувати фахівців до діяльності в сучасних умовах. Особлива увага приділяється освоєнню студентами практичних навичок, щоб надалі після закінчення Жешувського університету вони змогли швидко знайти роботу в Польщі.

Для вступу необхідно пройти курс Польської мови в школі імені Анни Крижановської.

У колективі Жешувського університету видатні науковці та педагоги. Не менш важливим критерієм при виборі є наявність повноцінно обладнаних наукових лабораторій та навчальної бази. Студенти зможуть претендувати на соціальну допомогу, стипендію та підтримку з боку університету під час працевлаштування.

Як дозвілля виступають наукові, спортивні та мистецькі групи з досвідченими педагогами. Проблему щоденної поїздки до університету та додаткових витрат на житло вирішують комфортні студентські гуртожитки, в яких є вся необхідна техніка та меблі.

Чому варто обрати Жешувський університет

Якщо ви вже налаштовані на навчання в Польщі, але ще не визначилися з навчальним закладом, пропонуємо ознайомитися з перевагами Жешувського Університету:

 • комфортні умови для проживання;
 • співпраця з представниками закордонних ВНЗ у рамках програми Erasmus+;
 • проходження стажування, відвідування конференцій та наукових семінарів;
 • наявність двох нових навчальних корпусів;
 • можливість безкоштовного навчання;
 • наявність магістратури;
 • викладання як Польською, так і англійською мовами.

Польські ВНЗ – це вигідне вкладення у ваше майбутнє. Зробіть крок на шляху до престижної європейської освіти разом із міжнародним проектом Polska Consult TM!

 

Подати Заявку на вступ до Жешувського університету - Polska Consult TM