Університет Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві у Польщі - Polska Consult TM

Нині багато ВНЗ Польщі запрошують на навчання студентів з різних країн. Університет ім. Кардинала Стефана Вишинського (UKSW) також слідує цій тенденції. Кардинала Стефана Вишинського (UKSW) також слідує цій традиції і відчиняє свої двері для всіх, хто прагне здобути якісну вищу освіту в Польщі та здійснити мрії про престижну високооплачувану роботу в Європі.

Коротка історія

Офіційна дата заснування Університету імені Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві – 1 жовтня 1999 року. До цього цей навчальний заклад діяв під назвою Академія Католицької Теології (з 1954 р.). UKSW є класичним державним ВНЗ, одним із найкращих у Польщі для вивчення теології, а також філософії та культури.

Нині в ньому навчається близько 16 тис. студентів, з них приблизно 180 осіб приїхали на навчання до Польщі з інших країн. Його викладацький склад налічує 700 наукових співробітників. Документи для вступу до цього польського Університету можна подати до Приймальної комісії на базі Польської Громади та пройти рекрутаційну процедуру.

Факультети та спеціальності університету Кардинала Стефана Вишинського - Polska Consult TM

 

Факультети та спеціальності університету Кардинала Стефана Вишинського

У UKSW є денна, а також заочна форма навчання. Тут можна отримати європейські дипломи бакалавра та магістра, які високо цінуються серед роботодавців. Крім цього, є можливість вступу до аспірантури та докторантури. Навчання доступне польською, а також англійською мовами. Для навчання Польською мовою, перед вступом необхідно пройти курс Польської мови на базі Польської Громади та скласти іспит.

Наразі Університет налічує 11 факультетів і безліч цікавих напрямів підготовки більш ніж за 40 престижними спеціальностями в галузі природничих, суспільних і гуманітарних наук. Велика частина з них сертифікована за якістю освіти Держкомітетом з акредитації, а також Комітетом з акредитації університетів.

Затребувані та престижні спеціальності в UKSW можуть освоювати як польські, так і іноземні громадяни. Останні повинні знати англійську або Польську мови на рівні В2 і вище, підтвердити це сертифікатом або успішно пройти співбесіду на знання мови.

Переваги університету

Рік за роком Університет Кардинала Стефана Вишинського посідає найвищі позиції в рейтингах найбільш популярних серед студентів польських університетів. Учні тут можуть отримувати знання в найрізноманітніших сферах науки. Завдяки активній участі цього вишу в програмі Erasmus+, студенти також мають право на отримання іноземних стипендій. Також відповідно до умов програм Еразмус і MOST, учасниками яких є Університет, його найкращі студенти можуть поїхати на навчання (на частину року) в іншу країну.

UKSW у 2020 р. отримав премію як Університет Майбутнього – новаторська організація, що має позитивний вплив на розвиток державної економіки та суспільства.

Цей вищий навчальний заклад, крім того, є членом групи “U 10”, яка об’єднує виші, дружні до людей з обмеженими можливостями.

Освіта в Польщі для українців та мешканців інших держав, які оформили Карту Поляка – безкоштовна. Однак для цього їм потрібно мати високі бали в атестатах і пройти конкурсний відбір, як і польським абітурієнтам, які бажають навчатися на бюджеті.

Кар’єра випускника

При Університеті ім. Кардинала Вишинського діє Центр. Кардинала Вишинського діє Центр навчання та профорієнтації. Його професійні консультанти надають учням допомогу в плануванні кар’єри, допомагають потрапити на практику або стажування у великі польські та міжнародні компанії. Тому успішна кар’єра польського студента і випускника UKSW може початися ще під час навчання.

Часто молоді люди влаштовуються на роботу в Польщі, вже вступивши на перший курс університету, що, звісно ж, допомагає їм в опануванні практичних навичок і отриманні професійного досвіду.

Дозвілля студентів

У цього вищого навчального закладу є 2 кампуси у Варшаві. При цьому власних гуртожитків для іногородніх та іноземних учнів у ВНЗ немає, проте він співпрацює з 3 приватними будинками студента в місті, і кожен студент може вибрати оренду квартири або приватний гуртожиток, залежно від можливостей. Що стосується можливостей для навчання, професійного розвитку та проведення дозвілля – тут їх безліч.

Студенти в Польщі можуть записуватися в різноманітні наукові та творчі гуртки, брати участь у студентському самоврядуванні, активно займатися спортом, а у вільний час відвідувати затишні недорогі кафе та розважальні заклади.

Міжнародний проєкт Polska Consult TM гарантує вступ до обраного польського ВНЗ без бюрократичних складнощів і нервів, єдине, що потрібно від абітурієнта – залишити заявку і надати всі затребувані документи.

Подати Заявку на вступ до Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві - Polska Consult TM