Університет гуманітарно-громадський SWPS у Варшаві у Польщі - Polska Consult TM

Якщо вас цікавить, які ВНЗ Польщі приймають на навчання студентів з різних країн, зверніть увагу на Університет Соціальної Психології та Гуманітарних Наук у Варшаві (SWPS). Цей ВНЗ пропонує високу якість навчання, а також широкий вибір факультетів і спеціальностей.

Навчання тут – чудова можливість здобути вищу освіту в Польщі для українців та інших іноземних громадян. З цієї причини SWPS часто називають багатонаціональним.

Коротка історія

Університет було засновано 1996 року. Головна його філія розташовується в м. Варшаві, ще 5 – в інших польських містах. Сьогодні він є одним зі світових центрів, що здійснюють підготовку фахівців міжнародного рівня. Його викладацький склад можна по праву вважати науковою елітою країни – тут працюють співробітники Польської Академії Наук, професори провідних державних вишів, а також наукових центрів.

До найважливіших функцій SWPS можна віднести наукову діяльність. На базі цього Університету 2000 року було засновано центр, що займається науковими дослідженнями у сфері психології. Також у ньому діє сучасна лабораторія, яка проводить наукові дослідження на міжнародному рівні. У них беруть участь відомі вчені, у розпорядженні яких – обладнання, створене за допомогою інноваційних технологій.

Факультети та спеціальності SWPS у Польщі - Polska Consult TM

Факультети та спеціальності

Великий вибір факультетів і напрямів навчання в цьому ВНЗ дає можливість кожному абітурієнту вибрати те, що йому до душі.

Серед спеціальностей, зокрема, слід виділити:

  • клінічна психологія;
  • культурологія;
  • право і право в бізнесі;
  • психологія міжнародних відносин;
  • філософія;
  • управління та лідерство;
  • психологія інформатики;
  • соціологія;
  • політологія та безліч інших.

Також тут діє перший у місті факультет скандинавської філології. Престижні високооплачувані спеціальності, які студенти можуть опанувати в цьому Університеті, затребувані на сучасному ринку праці, оскільки всі освітні програми складено з урахуванням його актуальних вимог.

Пройти вступну кампанію можна подавши документи до Приймальної комісії на базі Польської Громади, де допоможуть підготувати та заповнити всі необхідні документи.

Студенти можуть отримати дипломи бакалавра та магістра, а також докторський ступінь у деяких дисциплінах. Підвищена увага в цьому університеті приділяється вивченню іноземних мов. Під час вступу до цього вищого навчального закладу з польськомовною формою навчання, необхідно пройти курси Польської мови в Школі імені Анни Крижановської та скласти відповідний іспит на підтвердження рівня знання мови.

Переваги університету

SWPS уже кілька років поспіль перебуває на верхніх рядках у рейтингах найкращих приватних польських університетів і щорічно отримує сертифікат довіри. Також він неодноразово нагороджувався грамотами, а також почесними нагородами, наприклад “Złoty Indeks”, а також “Wiarygodna Szkoła”.

Освітній процес у ньому здійснюється в комфортних аудиторіях, комп’ютерних залах, сучасних, обладнаних інноваційними технічними засобами лабораторіях. Часто для студентів проводять майстер-класи, семінари для опанування професійних навичок. Викладачі часто проводять практичні заняття, щоб студенти вже під час навчання могли знайти роботу у Польщі за своєю майбутньою спеціальністю.

В Університеті Соціальної Психології та Гуманітарних Наук у Варшаві можна пройти курси для особистісного розвитку за обраними спеціальностями. Їх слухачам вони допомагають краще зрозуміти себе і свої цілі, оцінити свої здібності і відшукати можливості розвитку в бізнесі.

Безсумнівною перевагою університету є те, що здобуття вищої освіти можливе як польською, так і англійською мовою.

Кар’єра випускника

Учні цього університету можуть взяти участь у різноманітних програмах обміну і поїхати на навчання в інші країни, у ВНЗ-партнери, з якими у SWPS підписані договори. У студентів психологічного факультету, крім того, є можливість навчатися в США. Для цього їм виплачується спеціальна стипендія, як і інші стимули для студентів.

Успішна кар’єра польського студента і випускника SWPS стає можливою за допомогою Агентства з працевлаштування. Воно активно співпрацює з провідними роботодавцями Польщі та інших країн, тому володіє актуальною інформацією про місця, в які можуть працевлаштуватися зацікавлені студенти.

Якщо у студентів Університету Соціальної Психології та Гуманітарних Наук у Варшаві виникає необхідність додаткового заробітку, такі можливості представлені у величезному асортименті.

Дозвілля студентів

Студенти з інших країн, які приїхали здобувати вищу освіту в Польщі, можуть оселитися в комфортних гуртожитках або зняти квартиру, з урахуванням своїх можливостей. У гуртожитках є затишні кімнати з усім необхідним – меблями та технікою, спортивні зали, кухні, пральні та облаштовані кімнати відпочинку.

Своє дозвілля студенти можуть проводити, беручи участь у різних спортивних змаганнях, музичних конкурсах. Також у них є можливість записуватися у творчі або наукові гуртки, стати членами студентської спілки.

Університет Соціальної Психології та Гуманітарних Наук у Варшаві створює всі можливі умови для розвитку інтелектуальних і творчих здібностей студентів.

Якщо ви прагнете здобути європейську освіту та бажаєте стати студентом престижного польського ВНЗ, освітній проєкт Polska Consult TM допоможе в реалізації вашої мрії.

Подати Заявку на вступ до Університету гуманітарно-громадського SWPS у Варшаві - Polska Consult TM