Опольський університет у Польщі - Polska Consult TM

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб здобути вищу освіту в Польщі – зверніть увагу на Опольський університет, що посідає високі позиції в рейтингах і має високий авторитет у сфері освіти.

Він є головним державним ВНЗ в Опольському воєводстві та запрошує на навчання студентів з усього світу. За наявності Карти Поляка абітурієнти з інших країн можуть вступати на рівних з іншими Поляками умовах і претендувати на безкоштовне навчання.

Коротка історія

Цей ВНЗ був заснований 1994 року завдяки об’єднанню Вищої Педагогічної школи, а також відділення Люблінського Католицького університету.

Упродовж усього часу своєї роботи Опольський університет стрімко розвивався, розширював перелік напрямів навчання та спеціальностей, завойовуючи тим самим повагу інтелектуальної еліти.

У ньому створювалися нові майстерні, спеціально обладнані лабораторії, будувалися сучасні гуртожитки. У наші дні Опольський університет посідає гідне місце серед найкращих ВНЗ Польщі.

До теперішнього часу випускниками вищого навчального закладу стали понад 80 тисяч осіб. Серед них – відомі польські вчені, політики, письменники, керівні працівники великих підприємств.

Більш детально зі спеціальностями польських ВНЗ можна ознайомитися в спеціальному розділі, в якому описані всі компетентності майбутніх фахівців.

Факультети та спеціальності

В Опольському Університеті діє 9 факультетів:

  • хімічний;
  • економічний;
  • філологічний;
  • теологічний;
  • природно-технічний;
  • історико-педагогічний;
  • фізико-математичний;
  • факультет адміністрації та права.

Також у цьому ВНЗ запропоновано понад 50 різних напрямів навчання. Студенти можуть отримати тут найпрестижніші спеціальності – фізика в криміналістиці, міжнародна безпека, харчова аналітика, мова бізнесу, а також багато інших. Усі освітні програми Університету складено з урахуванням потреб сучасного ринку праці.

Для вступу на ці напрямки необхідно пройти курс Польської мови в Школі імені Анни Крижановської та скласти іспит.

Щорічно студентами цього вишу є близько 9 тисяч осіб, при цьому 600 з них – громадяни інших країн. Навчання доступне англійською, а також польською та німецькою мовами.

Здобути вищу освіту в Польщі для українців – хороша можливість забезпечити собі гідне майбутнє. За наявності оформленої Карти Поляка студенти зможуть брати участь у пропонованих вишем стипендіальних програмах.

Подати необхідні документи для вступної кампанії можна в Приймальну комісію польських ВНЗ, визначившись з університетом і спеціальністю.

Переваги університету

Опольський Університет надає можливість отримати диплом бакалавра або магістра. Пропоновані форми навчання – денна та заочна. Університет співпрацює з вишами з інших країн, тому його студенти можуть брати участь у програмах обміну та частину навчального року проводити в університеті-партнері за кордоном.

Міжнародне співробітництво цього польського університету представлено активною участю в таких проєктах, як Еразмус +, а також Studia Europa Master.

Кар’єра випускника

Успішна кар’єра польського студента і випускника стає можливою багато в чому завдяки Центру Кар’єри, що працює при Університеті. Ця організація сприяє учням, які бажають знайти підробіток на час навчання, а також випускникам, яким необхідно працевлаштуватися.

Центр Кар’єри має власну базу компаній-роботодавців, серед яких – державні та приватні організації, банки тощо. Студенти, які звернулися до цього центру, можуть отримати допомогу в підготовці резюме, виявленні своїх здібностей, виборі місця роботи.

Дозвілля студентів

Молоді люди, які приїхали на навчання до Польщі з інших країн, можуть оселитися в будинках студента. Крім того, у кампусі є спортмайданчик, тренажерні зали, недорогі студентські кафе, є вільний доступ до WI-Fi. Також студенти нерідко орендують квартиру разом із друзями – Ополе досить недороге для проживання місто. Тож такий варіант є цілком доступним, як і інші витрати студентів, що є цілком помірними.

Дозвілля учні можуть проводити, беручи участь у студентському самоврядуванні, займаючись у наукових гуртках, студентському культурному центрі чи спортивних секціях.

Успішний вступ до Опольського університету разом з освітнім проектом Polska Consult TM можливий без бюрократичних проблем і непотрібних нервів.

Подати Заявку на вступ до Опольського університету - Polska Consult TM