Університет Казимира Великого в Бидгощі у Польщі - Polska Consult TM

Сьогодні абітурієнтам з України доступна вища освіта в Польщі. Однією з переваг вступу до польських ВНЗ є те, що більшість університетів не вимагають надання виписки з результатами про проведення НМТ (ЗНО).

Одним із таких престижних вищих навчальних закладів є Університет Казимира Великого (скорочена назва – UKW), розташований у м. Бидгощ.

Він є найбільшим у місті, а також другим за кількістю учнів, випускників, професорів і спеціальностей у Куявсько-Поморському воєводстві. Таким чином, можна сказати, що UKW перебуває на досить почесному місці серед провідних ВНЗ Польщі.

Коротка історія Університету Казимира Великого в Бидгощі

Дата заснування Університету Казимира Великого – 2004 р. До цього цей навчальний заклад мав статус Вищої педагогічної школи (1974 р.), ще раніше – Вищої вчительської школи (1969 р.). Тобто, академічні традиції цього ВНЗ були закладені ще багато десятиліть тому.

Сьогодні UKW – один із польських вищих навчальних закладів, що найбільш активно розвивається. Його студенти можуть освоювати престижні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці ЄС і за його межами, розвивати свої здібності в численних секціях і гуртках, виїжджати на стажування за кордон. Про високу якість одержуваної в Університеті Казимира Великого освіти свідчать відгуки його випускників, роботодавців, а також ділових партнерів.

Факультети та спеціальності

У UKW діє сім факультетів, що пропонують величезний вибір затребуваних напрямів і спеціальностей. Це такі факультети, як:

  • гуманітарних наук;
  • управління, а також суспільних наук;
  • природничих наук;
  • музичний;
  • психолого-педагогічний;
  • фізкультури, туризму та здоров’я;
  • фізики, а також техніки і механіки.

Навчання в цьому ВНЗ можливе в бакалавраті, магістратурі та аспірантурі. Також тут проводяться наукові дослідження, якими керують висококваліфіковані викладачі. Крім того, у відповідь на запити роботодавців, Університет відкрив кілька нових дослідницьких спеціальностей. Також UKW розвиває інженерні спеціальності, зокрема, в ньому можна опанувати таку цікаву спеціальність, як відновлення водних шляхів і ресурсів.

Переваги університету

Вища освіта в Польщі для українців, а також студентів з інших країн, може бути безкоштовною. Йдеться про тих із них, у кого оформлена Карта Поляка. Цей документ дає право вступу до Університету Казимира Великого та інших ВНЗ Польщі на конкурсних засадах на правах, рівних із польськими абітурієнтами. Також власники Карти Поляка мають право на отримання стипендій (йдеться про стипендії від ректора, міністра, соціальні та спеціальні стипендії), грошової допомоги.

У UKW працює понад 700 академічних працівників, 150 з яких мають професорське звання, а шістдесят із них – почесний ступінь. Загалом вищу освіту в Польщі в цьому виші здобувають 15 000 осіб.

Навчання в університеті ім. Казимира Великого побудоване таким чином, щоб молоді люди могли повністю реалізувати свої амбіції у творчості, спорті та науці. Студенти беруть участь у спортивних змаганнях міжнародного рівня, проводять наукові дослідження та стають учасниками різноманітних творчих конкурсів.

Кар’єра випускника

Університет Казимира Великого – активний учасник програми Erasmus та MOST. Завдяки цьому його працівники та учні можуть вирушити за обміном до вищого навчального закладу в іншій країні. Загалом у UKW підписано понад 70 договорів про міжнародну співпрацю з вишами з країн ЄС, а також з інших держав. Таким чином, молоді люди можуть отримати міжнародний досвід в обраній спеціальності.

Успішна кар’єра польського студента та випускника може починатися під час навчання. При Університеті діє Бюро Кар’єр, що надає допомогу у виборі місця для підробітку або постійного працевлаштування, є посередником при організації стажування. Молоді фахівці, які мають ідеї власного бізнесу, можуть скористатися допомогою академічного бізнес-інкубатора. Ця структура надає допомогу в розробці ідеї, подальшому відкритті та веденні бізнесу.

Дозвілля студентів

Важливим етапом вступу до польських ВНЗ є вивчення Польської мови та складання вступного іспиту на її знання. Володіння Польської значно полегшує життя і дозвілля молодих людей, які приїжджають на навчання до Польщі.

Студенти, які приїхали на навчання до Польщі з інших країн, можуть оселитися в комфортних гуртожитках. Вони обладнані всією необхідною технікою та меблями, а також розташовані недалеко від університетських корпусів і готові прийняти близько 600 осіб.

Своє дозвілля студенти можуть проводити в чудовій бібліотеці, спортивних секціях, творчих і наукових гуртках. У Бидгощі є безліч недорогих кафе, піцерій, інших закладів для проведення дозвілля. Ціни в місті помірні, тому витрати студентів на проїзд, харчування та розваги невисокі, а за можливості підробити, можна також відкладати гроші на навчання.

У разі вступу з освітнім проєктом Polska Consult TM організацію проведення іспиту та передачу документів до університету проводять фахівці проєкту.

Подати Заявку на вступ до Університету Казимира Великого в Бидгощі - Polska Consult TM