Університет у Білостоці у Польщі - Polska Consult TM

Одним із вишів на північному сході Польщі, який розвивається найпотужнішим і найшвидше, є Університет у Білостоці. Також цей університет – найбільший у цьому регіоні за кількістю наукових співробітників, учнів і випускників. Сьогодні Білостоцький державний університет пропонує багато можливостей для розвитку молодих людей, які прагнуть здобути вищу освіту в Польщі.

Коротка історія

Дата заснування цього вищого навчального закладу – 1 жовтня 1997 рік. Він був створений за допомогою реорганізації філії Варшавського університету, що працював протягом 29 років. Університет у Білостоці регулярно посідає вищі сходинки в рейтингу найкращих польських університетів. Зміст освітніх програм регулярно вдосконалюється і розширюється. Особливо увагу звертають на інтердисциплінарність цих програм.

Сьогодні в цьому виші навчаються понад 9 000 студентів з різних країн. Навчання в Польщі в Білостоцькому державному університеті дає можливість отримати диплом бакалавра або магістра. Також успішні студенти можуть вступити до аспірантури, пройти післядипломне навчання.

Для вступу на факультети з Польською мовою навчання, перед вступною кампанією необхідно пройти курси в Школі Польської мови та культури імені Анни Крижановської, здавши надалі іспит на рівень знання і володіння Польською мовою.

Факультети та спеціальності університету в Білостоці

В університеті діють 9 факультетів:

 • хімічний;
 • біологічний;
 • історії та міжнародних відносин;
 • фінансово-економічний;
 • філологічний;
 • математичний;
 • фізичний;
 • юридичний;
 • факультет освітніх наук.

Пройти необхідні рекрутаційні процедури можна подавши документи до Приймальної комісії, що працює на території центральної України. Також діє факультет економки та інформатики у Вільнюсі.

Престижний польський університет в Білостоці - Polska Consult TM

В університеті викладаються сучасні престижні спеціальності:

 • адміністрування та управління;
 • фінансова математика;
 • європеїстика;
 • міжнародні економічні відносини;
 • маркетинг;
 • охорона здоров’я.

Також в Білостоцькому державному університеті можна здобути спеціальність філолога Польським, російським, англійським, а також романським і білоруським відділеннями або міжфакультетну спеціальність, створену за соціальним запитом.

До аспірантури можна вступити лише на 5 факультетів:

 • Юридичний;
 • Біолого-хімічний;
 • Філологічний;
 • Економіки та управління;
 • Історико-соціологічний.

Пропонуються стаціонарна та нестаціонарна форма навчання. Заочна форма здобуття освіти більше підходить тим студентам, які планують навчатися і паралельно працювати.

Переваги університету

Висока якість навчання в Університеті в Білостоці підтверджується тим, що більша частина спеціальностей акредитована Польською акредитаційною комісією. Незважаючи на те, що цей ВНЗ почав свою діяльність порівняно недавно, він уже широко відомий у світі як великий освітній, а також науково-дослідний центр.

Проживання студентів у гуртожитку або в орендованій квартирі забезпечується вже на вибір кожного студента університету, залежно від його фінансових можливостей і потреб.

Університет у Білостоці випускає фахівців різних напрямків, як для своєї держави, так і для інших європейських країн. При цьому якість освіти в ньому не нижча, ніж в інших відомих ВНЗ Польщі.

Кар’єра випускника

Партнери Університету в Білостоці нині – найкращі ВНЗ Польщі (понад 50). Співпраця ведеться у сфері гуманітарних, а також наукових досліджень. Партнерами його також є понад 100 ВНЗ із 22 держав ЄС, Туреччини, Хорватії, Швейцарії та Італії.

Також він бере активну участь у LLP-Erasmus+ (популярна в Європі освітня програма), а також у Leonardo da Vinci та інших програмах з обміну студентами, що існують у ЄС. Диплом про закінчення Білостоцького університету відповідає європейським стандартам, визнається і високо цінується в усьому світі. Успішна кар’єра польського студента і випускника – гарантія подальшого працевлаштування в найкращі компанії світу.

Але й у процесі навчання кожен студент може влаштуватися на роботу, заробляючи собі на кишенькові витрати та підвищення наприклад якості проживання.

Дозвілля студентів

Абітурієнти та студенти з інших міст і країн можуть оселитися в комфортному недорогому гуртожитку, а також користуватися прекрасно розвиненою інфраструктурою Білостоцького державного університету. Своє дозвілля учні можуть проводити в бібліотеці, у ТРЦ міста, в кафе та кінотеатрах.

Усі охочі можуть записатися до студентських організацій та асоціацій, а також до гуртків і спортивних секцій. Особливо потрібно відзначити невисокі ціни на проживання та послуги, завдяки чому освіта в Польщі для українців є цілком доступною.

Якщо ви хочете вступити до престижного польського університету, залишайте заявку, і фахівці проєкту Polska Consult TM організують усі етапи проведення вступної кампанії: від збору та підготовки документів до проведення вступного іспиту та зарахування до лав студентів у Польщі.

Подати Заявку на вступ до Університету у Білостоці - Polska Consult TM