Варшавський університет (Uniwersytet Warszawski), заснований 1816 року, на сьогоднішній день є найбільшим і одним з найкращих навчальних закладів у Польщі, про що свідчать високі позиції в рейтингах ВНЗ світу. Його історія почалася із заснування варшавського королівського університету за Олександра I.

Варшавський університет у Польщі - Polska Consult TM

На той момент він складався з п’яти відділень: адміністративних наук, права і теології. У зв’язку з указом, ухваленим 30 березня 1830 року згідно з клопотанням ради, університет отримав найменування Олександрівського, проте того ж року повстання в Польщі вплинуло на його закриття.

Факультети та спеціалізації

Варшавський університет налічує 37 факультетів, а також престижні спеціальності, число яких становить понад 100 профілів і спеціалізацій. Основні галузі знань поділяються на:

  • гуманітарні – філологія (польська, англійська), педагогіка (соціальна педагогіка, спеціальна педагогіка), психологія, журналістика та політичні науки (логістика, соціальна політика), філософія і соціологія (біоетика, філософія, соціологія) і безліч інших;
  • історичні – археологія, історія мистецтв, етнологія, наукова інформація, історія;
  • економічні – менеджмент, економіка, фінанси та бухгалтерія, математично-економічна освіта;
  • математичні, інформаційні та механічні – математика, інформатика, біоінформатика;
  • географічні та регіоналістика – географія, просторовий менеджмент;
  • біологічні – біологія, охорона навколишнього середовища, біотехнологія;
  • менеджмент – управління, бухгалтерія, фінанси, страхування;
  • фізика – астрономія, наноінженерія, фізика в медицині та біології, фізика;
  • право та адміністрація.

Часто спеціальності польських університетів збігаються, розібратися в нюансах допоможе їхній докладний опис.

Вища освіта в Польщі: переваги Варшавського університету

Польські університети мають досить високий рівень освіти, проте Варшавський залишається найбільш престижним. Одна з головних його переваг – це найвищий рівень професіоналізму та багатий досвід усіх викладачів, а також потужна науково-дослідницька база.

У навчальному закладі працюють понад 6000 співробітників, більша частина з яких – викладачі. У стінах закладу проходить навчання понад 5600 студентів, а аспірантура та відділ післядипломної освіти налічує 9200 осіб.

Навчальний процес

Навчальний процес тісно пов’язаний із практичною та дослідницькою діяльністю в різноманітних галузях науки. Великий наголос у Варшавському університеті роблять на інновації у сфері технологій.

Крім того, заклади вищої освіти регулярно підтримує співпрацю з передовими дослідницькими організаціями, розташованими по всьому світу. А для іноземних студентів деякі ВНЗ Польщі, зокрема й Варшавський, надають спеціально розроблені центри, що дозволяють набагато краще і швидше адаптуватися в новому і незнайомому середовищі.

Саме тому освіта в Польщі для українців і представників інших країн усього світу розробляється з урахуванням спрощеного включення в процес. До організації занять підходять серйозно і ретельно, а матеріал викладають цілком доступно. Перед вступом слід пройти поглиблений курс Польської мови та культури.

Думка та оцінка студентів навчального процесу є вкрай важливою та цінною для університету, тому для всіх учнів проводять часті опитування.

Абітурієнтам для організації вступної кампанії необхідно подати документи до Приймальної комісії польських університетів на території центральної України.

Успішна кар’єра студента і випускника Варшавського університету

Найширший вибір затребуваних спеціальностей дає змогу не тільки обрати улюблену справу, а й досягти бажаних результатів після закінчення навчального закладу. Рівень освіти дає можливість випускати з університету справжніх професіоналів. Завдяки всім перевагам Варшавського університету для учнів відкриваються всі перспективи для подальшої кар’єри.

Безліч випускників поділилися відгуками про реалізацію свого потенціалу, яку їм дало навчання в Польщі, і успішне працевлаштування після випуску з Варшавського університету.

Дізнатися більше про процес вступу до Варшавського університету, вимоги до абітурієнтів та можливості безоплатного навчання у ВНЗ, ви зможете у фахівців міжнародного освітнього проекту Polska Consult TM.

Подати Заявку на вступ до Варшавського університету - Polska Consult TM