Університет Природничий у Вроцлаві у Польщі - Polska Consult TM

Польща вже довгий час займає статус освітнього центру в Європі. У країні активно розвивається сфера освіти і науки, проводяться необхідні реформи, а основний наголос у навчанні викладачі роблять на освоєння студентами практичних навичок, необхідних у професійній діяльності.

Університет Природничий у Вроцлаві вважається одним із найкращих спеціалізованих ВНЗ у Польщі. Великі досягнення вищого навчального закладу в науковій діяльності, за кількістю отриманих патентів він посідає друге місце в країні.

Коротка історія університету

Історія Вроцлавського університету почалася наприкінці 1850-х років. Тоді недалеко від Львова було створено сільськогосподарський факультет на базі спеціалізованої школи. Пізніше школу перетворили на сільськогосподарське училище, яке потім набуло статусу академії.

На початку 1900-х навчальний заклад і школу зі спеціалізацією “Лісове господарство” з’єднали з політехнікою Львова. Це посприяло створенню факультету, що об’єднує лісове та сільське господарство. Сільськогосподарський інститут раніше був відкритий саме за тією адресою, де нині розташований центральний корпус сучасного університету. Тут проводилися наукові дослідження.

У серпні 1945 року було підписано указ про виникнення Державного університету та Політехнічного інституту (Вроцлав). Він включав 10 факультетів. На початку 1950-х років школу зі спеціалізацією “Сільське господарство” відокремили від цього навчального закладу. У ній було 4 факультети.

1972 року вона набула статусу академії, а з листопада 2006 року стала Вроцлавським університетом, що вивчає природу і навколишнє середовище. З роками університет розвивався ще більше, створювалася сильна матеріально-технічна та наукова бази, збільшувалася кількість спеціальностей.

Факультети та спеціальності університету Природничого у Вроцлаві - Polska Consult TM

Факультети та спеціальності

Щорічно ВНЗ приймає щонайменше 10 тисяч студентів, з них щонайменше 300 – іноземці. Структура університету включає 5 факультетів із престижними спеціальностями, а також підрозділи, що належать до міжкафедральних.

В Університеті Природничому у Вроцлаві є такі факультети:

 • Факультет біології та тваринництва
 • Факультет формування довкілля та геодезії
 • Факультет землеустрою та ландшафтної архітектури
 • Факультет ветеринарної медицини
 • Факультет природничо-технологічний
 • Факультет біотехнології та харчових технологій

Багато з напрямів інженерні, і після завершення навчання студентам присвоюються титули “бакалавр-інженер”, “магістр-інженер”.

Переваги університету

Здобути вищу освіту в Польщі – це престижно. Вроцлавський Природничий Університет (природничих наук і довкілля) перебуває в числі найкращих навчальних закладів країни в галузі сільського господарства. Наприклад, університет посідає перше місце в рейтингу “Perspektywy” серед природничих вишів Польщі. Його напрями – природничі, технічні науки, дослідження та розробка програм розвитку.

При вступі до Університету Природничий у Вроцлаві, студенти отримують:

 • великий вибір престижних спеціальностей бакалаврату та магістратури;
 • високий рівень викладацького складу;
 • можливість навчатися за будь-якою формою навчання (стаціонарна, напівстаціонарна, заочна);
 • сучасні лабораторії, аудиторії для проведення занять;
 • комфортабельні кімнати в гуртожитках;
 • різноманітне спортивне оснащення, басейн;
 • можливість брати участь у міжнародних програмах обміну, наукових, дослідницьких програмах європейського рівня. Так, в університеті працює програма Erasmus+ – підписано 127 угод з університетами з 23 країн.

Вроцлавський Природничий Університет уособлює собою традиції та сучасні віяння. Він безперервно надає допомогу в ухваленні рішень з важливих практичних питань сільського господарства країни. Для вступу до цього університету необхідно пройти курс Польської мови на базі підготовчих курсів.

Документи для вступу до польських університетів подаються до Приймальної комісії на базі Польської Громади, що працює на всю центральну Україну.

Кар’єра випускника

Навчання в Природничому університеті міста Вроцлав – це можливість побудувати успішну кар’єру польського студента та випускника. Для цього в університеті є багато чого. Крім того, польські компанії зацікавлені в дипломованих фахівцях, які вийшли зі стін вишів Польщі. Тому вони прагнуть до співпраці.

Польські університети гарантують своїм студентам працевлаштування завдяки діяльності спеціально створеного для цього комітету. Він допомагає студентам у пошуку вакансій за їхньою спеціальністю.

Можливість додаткового заробітку у вільний від навчання час також є у студентів. Заробляючи на кишенькові витрати, студенти також можуть для себе вирішити питання з орендою квартири або більш комфортного гуртожитку, отримуючи додатковий досвід самостійного життя.

Роботодавці Польщі вітають іноземних громадян, які закінчили навчальні заклади в цій країні, оскільки впевнені в їхній професійній підготовці та хорошому знанні мови. Освіта в Польщі для українців може стати гарантом перспективного майбутнього.

Дозвілля студентів

Університет Природничий у Вроцлаві забезпечує своїм студентам проживання в 6 гуртожитках із комфортними умовами, необхідною технікою та меблями.

Обираючи навчання в Польщі, студенти отримують хороші знання та досвід не тільки під час занять, а й поза навчальною діяльністю. Це можуть бути:

 • проведення часу в бібліотеках, наукових лабораторіях, клубах за інтересами;
 • відвідування конференцій, семінарів і зустрічей;
 • розробка та реалізація індивідуальних або спільних проєктів;
 • підробіток у різних компаніях з метою набуття досвіду і нових знань.

Вроцлав – дуже гарне місто з розвиненою інфраструктурою, красивою архітектурою і безмежною кількістю “зелених” зон для відпочинку. Тому життя студентів у цьому місті дуже насичене і дуже цікаве – можна відвідувати наукові центри, музеї, відпочивати в кафе і парках.

Обирайте успішне майбутнє – залишайте заявку на вступ до польського університету і фахівці проєкту Polska Consult TM нададуть вам консультацію щодо вступної кампанії до Польщі.

Подати Заявку на вступ до Університету Природничого у Вроцлаві - Polska Consult TM