Політехніка Познанська у Польщі - Polska Consult TM

Познань – одне з найглибших історичних, а можливо, сакральних міст і місць у польській історії. Гнєзно розташований по суті поруч із Познанню був колискою польського народу і культури. Досить згадати розповідь про Білого Орла. Технічна та реміснича наука з давніх часів була однією з візитівок регіону.

Політехніка Познанська (Politechnika Poznańska) – найбільший державний вищий навчальний заклад, який розташований у Великопольському воєводстві. Також це важливий дослідницько-науковий центр технічного профілю, який з року в рік презентує дуже важливі та масштабні роботи у сфері науки.

Однією з найважливіших заслуг університету є те, що він першим включений до Conference of European Schools for Advanced Engineering Education and Research – CESAER – організації, яка об’єднує найкращі технічні університети Європи.

Коротка історія технічного університету в Познані

Часом заснування політехніки вважається 1919 рік. Тоді вона називалася Вищою школою машинобудування. На час війни школа перестала функціонувати, а в 1945 р. її діяльність знову відновилася. 1955 р. виявився переломним. У цей час навчальний заклад було перейменовано на Познанський технічний університет.

Зміни в назві спричинили й внутрішні зміни: з’явилося багато нових факультетів. Згодом вона залучилася до міжнародної діяльності, стала активною учасницею різних дослідницьких програм.

Факультети та спеціальності Політехніки Познанської

У Познанській політехніці абітурієнтам пропонуються престижні спеціальності. Нині для учнів передбачено 10 факультетів, де можна вивчати такі напрямки:

 • архітектуру;
 • будівництво;
 • інженерну екологію;
 • машинобудування;
 • менеджмент;
 • електроніку;
 • технічну фізику;
 • інформатику;
 • інженерію управління;
 • робочу техніку;
 • хімічні технології тощо.

Тут навчається близько 20 тисяч студентів із різних куточків Польщі, а також іноземці – з європейських країн, Канади та США.

Освітні програми ведуться:

Навчатися можна очно або заочно, подавши документи до Приймальної Комісії польських університетів, яка працює на базі Польської Громади.

По завершенні навчання в Познанській Політехніці можна стати бакалавром, магістром, інженером або доктором наук. Професорський склад ВНЗ – близько 1200 осіб різного наукового ступеня. Варто зазначити, що серед викладачів університету найкращі вчені країни, які отримали Польську нобелівську премію.

Університет має право проводити докторські дослідження за технічними напрямками.

Переваги технічного університету

Познанська політехніка має вагому репутацію серед інших польських університетів. Її наукові розробки, а також винаходи дозволили багатьом технічним фахівцям, які вийшли з її стін, отримати високу оцінку від відомих роботодавців і престижну, високооплачувану посаду.

Політехнічний університет славиться не лише своєю якісною освітою, а й чудовими умовами для навчання:

 • три сучасні університетські містечка;
 • модернізовані та сучасні аудиторії та лабораторії;
 • величезна бібліотека;
 • недорогі кафе та їдальні;
 • спортивні та тренажерні зали;
 • гуртожитки з комфортними умовами – 6 будівель із загальною кількістю проживаючих 2000 осіб.

Активна міжнародна діяльність, а також інтернаціоналізація – прерогативи вишу, які збільшують його міць і рейтингові показники. Щороку Познанська політехніка входить до числа найкращих університетів у рейтингах як на національному, так і на міжнародному рівнях.

Кар’єра випускника Познанської Політехніки

Чому абітурієнти обирають Познанський університет серед інших ВНЗ Польщі? Навчання в цьому університеті дає можливість отримати неймовірні перспективи в побудові кар’єри після отримання диплома.

Для цього керівництво ВНЗ надає багато чого. До того ж роботодавці зацікавлені у фахівцях, які мають диплом польських ВНЗ. Тому вони прагнуть до взаємної співпраці.

Роботодавці Польщі вітають іноземних громадян, які закінчили навчальні заклади в цій країні, оскільки впевнені в їхній підготовленості та знанні Польської мови.

Успішне проходження студентами практик і стажувань також підвищує шанси на працевлаштування. Таким чином, освіта в Польщі для українців може стати гарантом перспективного майбутнього.

За наявності Карти Поляка вступити до ВНЗ можна на тих самих умовах, що й польські громадяни, тобто абітурієнт має право здобувати освіту безоплатно, а також стати учасником різноманітних стипендіальних і пільгових програм.

Дозвілля студентів у Познані

Тут завжди знайдеться час не лише для навчання, а й для відпочинку. Любителі вечірок можуть себе спробувати з точки зору організаторських здібностей, а ті, хто прагне подорожей, завжди може звернутися до гірського клубу. Потрібна практика в журналістиці? Значить, вам обов’язково потрібно відвідати студентську радіостанцію.

Серед безлічі різноманітних секцій і спільнот кожен знаходить те, що йому до душі. Це дає змогу відволікатися від сірих буднів і розвивати таланти в різних сферах.

З 2015 року в Познанській політехніці особливо розвивається спортивний напрям. З 2015 року тут працює сучасний спортивний центр, у якому можна займатися такими видами спорту, як футбол, волейбол, гандбол і дзюдо, а також іншими видами спорту.

Якщо ви маєте у ваших планах здобуття престижної європейської освіти – вступайте разом із міжнародним проектом Polska Consult TM – для цього вам потрібно заповнити заявку і ми одразу ж зв’яжемось із вами.

Подати Заявку на вступ до Політехніки Познанської - Polska Consult TM