БлогЩо цікавого та важливого є для студентів у Польщі на Новий рік - Polska Consult TM

Новорічні свята та зимові канікули – чудова нагода для іноземних студентів не тільки відпочити, а й заробити. Якщо ви не плануєте в цей період виїхати до своєї країни, щоб відвідати батьків – ця стаття спеціально для вас!

Чому залишитися на Новий рік у Польщі – прекрасне рішення?

Зимові канікули для студентів університетів Польщі – час веселих розваг, відпочинку, нових вражень. Для студентів, які приїхали з України та інших країн, це можливість заощадити батьківські гроші і навіть заробити собі особисті кошти, які можна витратити на свої витрати.

У Польщі новорічні свята супроводжуються яскравими гучними карнавалами, танцями, веселими розіграшами. Усе це допомагає студентам зарядитися енергією та позитивом, набратися сил для продовження навчання та вирішення всіх поставлених завдань.

Свято Сильвестра (саме так називають Новий рік у Польщі), отримало свою назву на честь знаменитого єпископа з Риму. Ще 314 року йому вдалося здобути перемогу над жахливим Левіафаном. Святкування цього дня завжди супроводжується галасом і веселощами, тому багато іноземних студентів хочуть залишитися на ці дні в Польщі. Це дає їм змогу краще вивчити культуру країни, ментальність її громадян, та й просто отримати незабутні враження на все життя.

Польські міста на Новий рік виглядають, як живі ілюстрації до зимових казок. Ви можете переконатися в цьому особисто, якщо проведете зимові канікули в одному з них. На кожній із центральних площ міст влаштовуються галасливі ярмарки (ринки), гуляючи якими можна скуштувати польську кухню і недорого та смачно перекусити.

Потрапивши на них, можна наочно переконатися в тому, наскільки різноманітною є польська культура, а також існуючі традиції та звичаї. Саме національні свята об’єднують людей усіх національностей, допомагають їм швидше адаптуватися до життя в іншій країні.

Особливості студентського життя в Польщі

Студенти, які приїхали на навчання до польських ВНЗ з інших країн, відзначають, наскільки насиченим різними цікавими подіями стає їхнє життя. У Польщі воно являє собою самостійну культурну нішу.

У всіх польських університетах є студентське самоврядування, члени якого займаються організацією всіляких розважальних і пізнавальних заходів. Це екскурсії, подорожі в сусідні держави, дискотеки тощо. Польські викладачі вишів зі своїми учнями на зимових канікулах святкують Wigilia Bożego Narodzenia. Вони разом співають колядки, вітають одне одного, бажають успіхів у житті.

Що обрати – роботу чи відпочинок

Найпрацьовитіші студенти можуть непогано підзаробити під час зимових канікул. Отриманих грошей їм вистачить і на кишенькові витрати, і на подарунки родичам. Головне, що знадобиться для влаштування на роботу в цей період – бажання та активність.

Polska Consult TM допомагає всім, хто зацікавлений отримати фінансову вигоду, вдосконалити знання мови, завести корисні знайомства та швидше адаптуватися в Польщі.