БлогСмачно і дешево поїсти студенту в польського ВУЗу - Polska Consult TM

Останнім часом вступ до польських університетів набирає великої популярності серед абітурієнтів. Цьому є цілком логічне пояснення – вища освіта в Польщі відкриває масу можливостей для молоді – європейський диплом, стажування за кордоном і побудову успішної кар’єри в ЄС.

Оплата за навчання в університеті, житло та поїздки на транспорті – тільки частина витрат студентів. У Польщі є маса можливостей провести цікаво своє дозвілля, зокрема варіантів смачно і недорого поїсти. Про те, які є бюджетні закусочні для студентів польських ВНЗ, читайте нижче.

Університетські їдальні

У більшості державних і приватних університетів Польщі є їдальні, де продаються бутерброди, гамбургери, солодка випічка і подаються комплексні обіди.

Різноманітність страв невелика, проте якщо потрібно швидко перекусити між парами – це чудовий варіант. Тим паче, що ціни цілком прийнятні для учнів ВНЗ, а в асортименті завжди є смачна кава, чай і прохолодні напої.

Польський стрітфуд

Головна перевага вуличної їжі в Польщі – багата начинка, насичений смак і невелика вартість. Пайда, ковбаски, запіканки, осципек – це не лише неймовірно смачно, але й ситно та бюджетно. За кілька євро можна пообідати і на кілька годин забути про відчуття голоду.

Саме тому студенти в перервах між заняттями поспішають на так звані “shopping street“, щоб побалувати себе польською кухнею.

Також варто відзначити неймовірно смачну випічку, до якої можна взяти чашку запашної кави. Цукрові пампушки з джемом усередині, хрусткі фаворки, ніжна шарлотка – десерти, які дуже люблять студенти, адже вони дають запас енергії, який дуже потрібен під час навчання.

Місцеві кав’ярні

У польських містах багато невеликих затишних кав’ярень, де студентам можна поїсти перші та другі страви. Особливо молоді люди люблять польські супи – журек, крупник, помідорову.

За невелику вартість до 5 євро можна влаштувати собі смачний обід – з’їсти гарячий суп із великою кількістю м’яса та шкварок. Також в асортименті є відомі польські пероги, схожі на українські вареники, голубці та зрази.

Ресторани швидкого харчування

У Польщі також дуже багато закладів, де можна купити азіатський, європейський і польський фастфуд. Це ідеальний варіант для дешевого і швидкого перекусу.

Кебаб – одна з найпопулярніших швидких закусок у Польщі, в основі – м’ясо та овочі, загорнуті в лаваш. У багатьох закладах харчування діє правило – за годину до закриття страви продають із 70 % знижкою.

У польських містах також працюють всесвітньо відомі мережі ресторанів громадського харчування, серед яких найбільшу популярність має Макдональдс. Відвідуючи заклад, студенти завжди можуть побалувати себе гамбургерами, чізбургерами, макфлурі та солодкою газованою водою.

До вашої уваги

Фахівці проекту займаються повним супроводом процесу вступу випускників, а також організовують проведення курсів Польської мови. Ефективність вивчення мови на базі Польської Громади підтверджується масою позитивних відгуків від наших студентів.

Міжнародний освітній проєкт Polska Consult TM уже багато років допомагає абітурієнтам з України зробити важливий крок – вступити до престижних польських університетів.

Обирайте європейську освіту та будуйте успішне майбутнє разом із нами!