Університет Вармінсько-Мазурський в Ольштині у Польщі - Polska Consult TM

Університет Вармінсько-Мазурський в Ольштині (UWM) є одним з престижних польських вищих навчальних закладів, що входить до списку безумовних лідерів у сфері освіти. Це вищий навчальний заклад державного типу, що здійснює підготовку висококласних фахівців починаючи з 1999 року.

Його вагома перевага полягає в наявності сучасного студентського містечка з красивою інфраструктурою. Також абітурієнтів приваблює динамічний розвиток університету та активне залучення студентів у навчальний процес.

Освіта в Польщі для українців – це чудова можливість здобути науковий ступінь для успішного працевлаштування та подальшого розвитку кар’єри. Подати документи для здобуття освіти в Польщі можна до Приймальної комісії на базі Польської Громади на території центральної України.

Історія створення Вармінсько-Мазурського університету

Діяльність Вармінсько-Мазурського університету здійснюється вже понад сімдесят років. У травні 1950 року створили Вищу рільничу школу. До цього дня жителі регіону не мали можливості здобути вищу освіту. Пізніше вона була перейменована і отримала назву Рільничо-Технічна Академія.

У червні 1969 року ініціювалося створення Вищої вчительської школи, яка в перспективі стала педагогічною. Починаючи з 1980 року, населення отримало можливість навчання у Вармінському теологічному інституті. Лише 1999 року представники уряду Ольштина анонсували заснування повноцінного ВНЗ для підготовки фахівців.

Згідно з документацією, Вармінсько-Мазурський інститут почав здійснювати діяльність у вересні 1999 року. Спочатку абітурієнти могли зробити вибір серед 12 факультетів і 32 навчальних напрямів.

У першому семестрі було зараховано майже 25 000 студентів. Посаду ректора очолив проф. д-р хаб. Ришард Гурецький. У наш час чисельність учнів і факультетів істотно зросла.

Перелік факультетів університету та можливості навчання

Пройшовши курс Польської мови, абітурієнт обирає спеціальність і ВНЗ, у якому б він хотів навчатися. Якщо випускнику складно вибрати майбутню професію, фахівці нашого проєкту проводять профорієнтацію і готують список найбільш підходящих професійних напрямків, виходячи з його здібностей та інтересів.

Університет після неодноразового розширення може надати престижну вищу освіту в Польщі на одному із запропонованих факультетів.

  • Економіка.
  • Теологія.
  • Біологія.
  • Медицина.
  • Інформатика.
  • Природознавство.
  • Соціологія та інші гуманітарні та точні науки.

Наразі Вармінсько-Мазурський університет здійснює підготовку фахівців на 18 факультетах і за 70 напрямами. Вважається, що найкращу якість освіти ВНЗ надає в медико-біологічних науках.

Абітурієнти, яких цікавить навчання в Польщі, гарантовано не пошкодують про своє рішення, обравши саме цей навчальний заклад.  Вони опиняться у відокремленому світі, де впроваджено унікальну освітню програму та різноманітні інновації є звичним явищем у польських університетах як класичних, так і технічних.

Ще одна позитивна якість ВНЗ Польщі – це наявність природних красот, що зачаровують. Відстань між корпусами та озером менше 200 м, що дає змогу студентам поєднувати навчання з повноцінним відпочинком.

Переваги навчання у ВНЗ Ольштина

Побудова успішної кар’єри студента і випускника в Польщі буде менш трудомісткою за наявності європейського диплома від Вармінсько-Мазурського університету.

Великий вибір престижних спеціальностей у польських університетах, що стрімко розвиваються, дає змогу рухатися в будь-якому напрямі, який вас цікавить.

За бажання студент Вармінсько-Мазурського університету може вирушити на навчання в інший престижний європейський ВНЗ за програмою міжнародного обміну – Erasmus+, MOST і MOSTECH.

Навчання в цьому ВНЗ максимально комфортне завдяки численним кафе, спортивним майданчикам, зонам для відпочинку, басейнам, саунам і навіть джакузі. При Вармінсько-Мазурському університеті є гуртожитки з усіма зручностями для навчання та комфортабельного проживання.

Якщо ви хочете дізнатися більше про унікальні можливості навчання в Польщі, залишайте заявку, ви зможете отримати повну консультацію від міжнародного проєкту Polska Consult TM і зможете зробити правильний вибір європейського ВНЗ у Польщі.

Подати Заявку на вступ до Університету Вармінсько-Мазурського в Ольштині- Polska Consult TM