Університет Миколи Коперника розташований у м. Торунь і є одним із найбільших ВНЗ Польщі. Він також входить до першої п’ятірки найпрестижніших вищих навчальних закладів цієї країни.

Університет Коперника в Торуні у Польщі - Polska Consult TM

Коротка історія

Дата заснування Університету Коперника в Торуні – 1945 р. Нині, за версією Q5 World University Rankings, він входить до 4% провідних вищих навчальних закладів світу. Має філії в інших містах Польщі – Бидгоща, а також Влоцлавек і Грудзендз.

У період з 2010 р. до 2015 р. у цьому виші діяв проєкт під назвою “Зміцнення викладацького потенціалу Університету ім. М. Коперника в м. Торунь у галузі математики та природничих наук”, що фінансується ЄС. Підвищена увага в цьому університеті приділяється розвитку сучасних наукових технологій. У ньому є своя астролабораторія, оснащена телескопом, а також Міждисциплінарний центр сучасних технологій (з 2012 р.).

Крім того, у цього ВНЗ є своя Полярна станція (місце розташування – Північний Льодовитий океан), діє Крайова лабораторія атомної, молекулярної та оптичної фізики, а також Центр квантової фізики.

Факультети та спеціальності

Престижний університет Миколи Коперника - Polska Consult TM

Нині навчання в цьому університеті ведеться на сімнадцяти факультетах. Тут представлені найпрестижніші спеціальності (понад 100), а також напрямки підготовки (у кількості 80), які можуть обирати учні. Найпопулярнішими є філологічні та медичні науки, менеджмент, соціально-економічні науки, міжнародні відносини.

Вступна кампанія до Університету Коперника по суті стартує з процесу вивчення Польської мови в Школі імені Анни Крижановської на базі Польської Громади.

Після проходження мовного курсу Приймальна комісія на базі Польської Громади, готує всі необхідні документи та формальності.

Нині в університеті, окрім існуючих раніше напрямів досліджень, діє також п’ять нових:

  • психологія (аспірантура);
  • медична хімія (диплом бакалавра);
  • землевпорядкування (освіта інженера);
  • медіаосвіта (диплом бакалавра);
  • інформаційна архітектура (диплом бакалавра).

Крім того, в університеті існує можливість здобути післядипломну освіту, у т.ч. – на різноманітних курсах (загальна кількість – понад 50). Навчання доступне англійською, а також Польською мовами.

Завдяки цьому вищу освіту в Польщі сьогодні можуть здобувати студенти з різних країн. Нині в цьому вищому навчальному закладі навчається понад 30 тисяч студентів, близько 500 з яких приїхали з інших країн.

Переваги університету

В Університеті ім. М. Коперника працює висококваліфікований професорсько-викладацький склад. М. Коперника працює висококваліфікований викладацький склад. 731 викладач мають науковий ступінь (кандидатський, докторський), ще 1022 особи – дипломовані лікарі. Місто Торунь, у якому розташований цей ВНЗ, порівняно невелике і розташовується недалеко від Варшави. Воно зручне для проживання – навчання в Польщі, послуги та все необхідне для життя тут обходиться дешевше, ніж у великих містах.

Як і інші державні польські університети, цей ВНЗ передбачає платне навчання іноземних громадян. Винятками є студенти, які мають Карту Поляка. Освіта в Польщі для українців і студентів з інших країн у цьому випадку може бути отримана безкоштовно. Для цього іноземні абітурієнти нарівні з польськими проходять конкурсний відбір, після якого можуть бути зараховані на навчання.

Кар’єра випускника

В Університеті діє власна бібліотека, книжковий фонд якої перевищує 3 млн примірників. Користуватися книгами можуть як викладачі, так і учні. Особливо це важливо для тих, хто активно цікавиться науковими дослідженнями. Також в Університеті Коперника є власний музей, у якому регулярно проводяться виставки.

Практично кожен студент у позанавчальний час намагається влаштуватися на роботу в Польщі – але це не тільки можливість заробити кошти для кишенькових витрат, а й перший крок до реалізації своєї кар’єри.

Успішна кар’єра польського студента і випускника для багатьох починається ще в процесі навчання. У кожного студента є можливість потрапити на навчання за програмою обміну до закордонного ВНЗ по всьому світу. Це можливо, оскільки Університет ім. М. Коперника бере активну участь. М. Коперника бере активну участь у програмах під назвою ERASMUS, LEONARDO da VINCI, а також TEMPUS і деяких інших.

Дозвілля студентів

У двох кампусах цього вишу працюють 11 гуртожитків, які можуть розмістити понад три тисячі студентів. Студенти університету самостійно обирають жити у квартирі чи гуртожитку, зважаючи на свої можливості та розташування.

Молоді люди у вільний від навчання час можуть проявляти себе в найрізноманітніших напрямках. Для цього вони можуть брати участь у різноманітних гуртках та організаціях, стати членами Академічної спортивної спілки, відвідувати Культурно-мистецький центр.

Таким чином, для студентів створено всі умови, необхідні для успішного навчання та повноцінного відпочинку.

Якщо ви мрієте про вищу освіту в одному з найкращих європейських університетів, залишайте заявку і ви отримаєте повну консультацію щодо вступної кампанії в Польщі від фахівців Polska Consult TM.

Подати Заявку на вступ до Університету Коперніка в Торуні - Polska Consult TM