Університет Сільськогосподарський у Кракові у Польщі - Polska Consult TM

Краківський сільськогосподарський Університет ім. Гуго Коллантая (Uniwersytet Rolniczy im. Гуго Коллантая (Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie) – державний академічний вищий навчальний заклад, що як надає вищу освіту, так і проводить наукову діяльність у таких сферах, як сільське господарство, сфера продовольчої безпеки та сфера охорони навколишнього середовища.

Вищий навчальний заклад – престижний європейський університет, який посідає високі місця в рейтингах найкращих ВНЗ як Польщі, так і світу. У пріоритетах університету ім. Гуго Коллантая – підвищення якості викладання та рівня освіти, а також виховання як у науковців, так і у студентів поваги до академічних цінностей, морально-етичних норм і служіння запитам суспільства.

Коротка історія університету

Вищу освіту в галузі сільського господарства в Кракові започаткував Г. Коллонтай, який створив наприкінці 1770-х рр. Департамент із сільського господарства (у складі Ягеллонського університету). Реалізувати задуманий проєкт вдалося лише 1806 р., але існування його було недовгим (усього 3 роки). У наступні десятиліття спроби реалізації навчальних закладів з аграрним спрямуванням не принесли успіху. Лише в 1890 р. вдалося створити кафедру сільськогосподарського спрямування. Уже на її основі з’явився факультет аграрного профілю, який проіснував до 1939 р. (початок Другої світової війни).

Після закінчення війни було засновано факультет напряму “Сільське та лісове господарство”. Він перебував у складі Ягеллонського університету. Через 8 років (1953 р.), тому перейняв його багатовікові традиції та методики викладання.

Сільськогосподарський університет відокремився від Ягеллонського ВНЗ, перейменувавшись у Вищу сільськогосподарську школу.

У 1972 р. був ознаменований новим статусом навчального закладу (Університет сільського господарства). Постановою Ради міністрів від 12 вересня 1978 року їй було присвоєно ім’я Гуго Коллонтая – вченого сільськогосподарських наук у Польщі. 11 квітня 2008 року університет набув статусу Краківського сільськогосподарського Університету ім. Гуго Коллантая.

Факультети та спеціальності Університету Сільськогосподарського у Кракові - Polska Consult TM

Факультети та спеціальності

У Сільськогосподарському університеті майбутнім студентам пропонуються престижні спеціальності за різними напрямами.

Нині для учнів передбачено 8 факультетів, де можна вивчати такі напрями:

 • економіку та сільське господарство;
 • лісове господарство;
 • машинобудування;
 • біологію та основи тваринництва;
 • селекцію тварин;
 • геодезію та інженерію;
 • основи садівництва та біотехнологію;
 • енергетику та інженерне виробництво;
 • ветеринарну медицину;
 • основи технології виробництва продукції харчування.

Освітні програми представлені польською (необхідно перед вступом пройти курси вивчення Польської мови для абітурієнтів) та англійською мовами. Професорський склад вишу – близько 100 осіб.

Пройти вступні процедури можливо через Приймальну комісію престижних польських ВНЗ у центральній Україні.

Переваги університету

Вищу освіту в Польщі щорічно здобувають не тільки поляки, а й іноземні громадяни. Пріоритетом для них є хороші умови для подальшого працевлаштування та наявність програм обміну як усередині країни, так і за її межами.

Сільськогосподарський університет не є винятком. ВНЗ ні в чому не відстає від інших західноєвропейських установ, надаючи студентам найкращі умови для навчання в Польщі:

 • вибір бажаної форми навчання (очна/заочна);
 • модернізовані з сучасним оснащенням гуртожитки або оренди квартири залежно від бажання студента;
 • сучасна бібліотека, лабораторії, комп’ютерні класи;
 • недорогі комфортабельні їдальні та різні види дозвілля для студентів.

Завдання Краківського сільськогосподарського університету полягає в тому, щоб допомагати сучасній громадськості розв’язувати проблеми, що виникають, на місцевому та міжнародному рівнях.

Кар’єра випускника

Польські університети користуються популярністю не тільки у поляків, а й у громадян інших країн. Сільськогосподарська галузь належить до однієї з найбільш затребуваних останнім часом, тому освіта в Польщі для українців та інших іноземців є перспективною. Є впевненість у тому, що вони будуть працевлаштовані. Сприяє цьому і Бюро кар’єри, яке існує в кожному виші.

Багато польських організацій співпрацюють з Університетом сільського господарства в пошуку нових кваліфікованих кадрів. Це робить ВНЗ привабливим для побудови успішної кар’єри студента і випускника в майбутньому.

Дозвілля студентів

Університети Польщі надають своїм студентам широкі можливості для комфортного проведення дозвілля:

 • можна читати книжки в бібліотеці;
 • займатися в студентських секціях за різними напрямами (спорт, танці, спів);
 • відпочивати в студентському дворику та кафе.

За бажанням кожен студент Краківського сільськогосподарського Університету може влаштуватися на підробіток в одну з компаній міста. Результатом буде отримання цінного досвіду, а також хороша практика для покращення Польської мови. Для подальшого працевлаштування ці переваги будуть вагомими.

Якщо ви прагнете здобути європейську освіту і побудувати успішну кар’єру, яка допоможе забезпечити собі високий рівень життя, фахівці Polska Consult TM готові допомогти вам у цьому – залишайте заявку і ми вам передзвонимо.

Подати Заявку на вступ до Університету Сільськогосподарського у Кракові- Polska Consult TM