Університет Економічний у Вроцлаві у Польщі - Polska Consult TM

Університет Економічний у Вроцлаві (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) – прекрасний державний університет, що має економічний профіль. Важливо зазначити, що цей ВНЗ є найбільшим науково-дослідним центром у сфері економіки та управління підприємствами, тому його випускники надалі обіймають високі посади. У навчальному закладі можна не тільки отримати теоретичні знання, а й освоїти бізнес-практику.

Для вступу до університетів Польщі необхідно вивчити Польську мову, тому важливо пройти спеціалізовані курси в Школі імені Анни Крижановської.

Коротка історія університету

Передумовою створення майбутнього університету стало виникнення приватної школи бізнесу (1947 р.). Через деякий час вона змінила найменування і стала державною (Економічний коледж). У 1974 р. до назви включили ім’я відомого в Польщі економічного діяча Оскара Ланге.

У 2008 р. офіційною назвою ВНЗ стала така: Вроцлавський економічний університет. Про це Сейм Польщі видав Постанову 18 березня. У 2019 році було створено Раду університету, яка ухвалює ключові рішення щодо його становлення та розвитку, наукової діяльності та методики викладання.

Сьогодні економічний ВНЗ посідає 40 місце в рейтингу Perspektywa серед усіх вищих навчальних закладів Польщі.

Факультети та спеціальності

Навчальна програма включає бакалаврат і магістратуру. На вибір студентам надається 3 факультети з престижними спеціальностями:

 • Факультет менеджменту;
 • Економіко-фінансовий факультет;
 • Факультет машинобудування;

У польському місті Єленя-Гура є філія Економічного університету (факультет економіки, менеджменту та туризму).

Залежно від обраного напряму студенти вивчають основи:

 • банківської справи, страхування;
 • інвестиційної діяльності, нерухомості;
 • міжнародного бізнесу, підприємництва;
 • маркетингових комунікацій;
 • аналітики ринку та бізнес-рішень;
 • економіки народного господарства;
 • інженерії, охорони навколишнього середовища;
 • фінансового ринку, логістики;
 • бухгалтерського обліку, консалтингу;
 • державного управління та туризму.

Щороку до польського університету вступає понад 16 тисяч студентів. Програма навчання проводиться англійською та Польською мовами. Викладацький склад налічує щонайменше 600 осіб. 24 з них нагороджені високим вченим титулом.

Переваги Економічного Університету у Вроцлаві

Економічний університет у Вроцлаві – один із великих ВНЗ у Польщі, де всебічно вивчаються економічні та управлінські дисципліни. Він також являє собою потужний центр із проведення досліджень.

До інфраструктури ВНЗ входять:

 • Центр із навчання мов. Усі студенти в процесі навчання можуть освоїти 2 мови. Тут проводяться заняття з 6 мов. Також цей центр є сертифікаційним.
 • Центр кар’єри. Мета цього підрозділу – сприяння в пошуку підходящих вакансій для пошуку роботи в Польщі, організації місць для проходження практики або стажування.
 • Центр вивчення основ фондової біржі. Проєкт створено у взаємодії з фондовою біржею Варшави та її академічними підрозділами.
 • Центр підтримки підприємців-членів економічної спільноти ВНЗ.
 • Спортивний центр. Студентам вишу доступно щонайменше 20 спортивних секцій. Заняття проводяться у спеціально обладнаних залах, критому басейні.
 • Студентські спільноти та наукові спільноти за інтересами (близько 55).

Крім того, для учнів передбачено програму обміну з іншими польськими ВНЗ, де студенти можуть навчатися протягом одного семестру, а також індивідуальну програму з ведення бізнесу за участю викладача та особистого наставника.

Навчання в Польщі може бути безкоштовним і для іноземців. Це можливо в тому разі, якщо студент має Карту Поляка, документ про знання мови рівня С1 або дозвіл проживання на тривалий час. За наявності цих умов іноземець може вступати до вишу за допомогою конкурсу нарівні з польськими громадянами.

Кар’єра випускника

Освіта в Польщі для українців та інших іноземців – це не тільки перспективно, а й вигідно. Фахівці в галузі економіки стають дедалі більш затребуваними, тому здобувши вищу освіту в університеті Вроцлава можна розраховувати на успішну кар’єру в будь-якій країні ЄС.

Університет Вроцлава багато років взаємодіє з багатьма польськими фірмами та підприємствами, які потребують кваліфікованих кадрів. Бюро кар’єри, яке перебуває у складі ВНЗ, всіляко допомагає студентам розв’язати питання працевлаштування за фахом, а також стосовно проходження практики та стажувань.

Викладачі Економічного університету у Вроцлаві дають не тільки теоретичну основу, а й практичну складову, тому випускники ВНЗ повністю підготовлені до початку своєї кар’єри.

Дозвілля студентів

У перерві між навчанням учні вишу можуть відпочити в кафе, студентському дворику, затишній бібліотеці за читанням улюбленої книги. Велике розмаїття спортивних, музичних і танцювальних секцій, клубів за інтересами дає змогу періодично відволікатися від навчання.

При Університеті Економічному у Вроцлаві є спортивний центр, у якому є басейн, тренажерний зал з усім необхідним спортивним обладнанням.

Вроцлав – одне з найкрасивіших міст у Польщі, що має 100-річну історію, тому студенти можуть насолодитися красивою архітектурою та пам’ятками історії. Це місто стало дуже популярним серед українців за останні роки, і навчання в цьому університеті чудово поєднується з відпочинком і розвагами.

Якщо ви мрієте стати студентом у Польщі, сміливо йдіть на шляху до своєї мрії – залиште замовлення на отримання консультації щодо вступу до польських ВНЗ, і фахівці проєкту Polska Consult TM нададуть усю необхідну інформацію.

Подати Заявку на вступ до Університету Економічного у Вроцлавіі- Polska Consult TM