Курси Польської мови в Слобожанському (Ювілейному) - Polska Consult TM

Репетитори Польської мови сьогодні дають якісну підготовку і необхідний багаж знань, щоб здобувати освіту або знайти престижну роботу в Польщі, яка стає все привабливішою для українців. Сьогодні вчити Польську мову онлайн легко і доступно всім охочим, головне знайти найкращі курси для вивчення.

Знати державну мову країни також потрібно всім, хто планує вступити до університетів і технікумів Польщі, працювати на престижній роботі в країні, пізнавати її культуру та історію.

Знаючи Польську мову, набагато простіше отримати документи на візу або Карту Поляка.

Навчитися розмовляти іноземною мовою допоможуть репетитори Польської мови, які мають високий рівень кваліфікації та необхідні навички.

Курси Польської мови в смт Слобожанське-Ювілейне передбачають:

  • заняття за сучасними навчальними матеріалами та унікальною авторською методикою, що довела свою ефективність;
  • захопливі комбіновані заняття з читанням, побудовою діалогів, вивченням правил граматики та написанням диктантів;
  • перегляд відео, прослуховування аудіо Польською мовою;
  • побудова та покращення розмовної мови вже з перших занять;
  • аудіювання – мета якого навчити швидко і легко розуміти усне Польське мовлення.

Заняття в Школі Польської мови та культури імені Анни Крижановської відбуваються в невеликих групах та індивідуально з викладачем – носієм мови.

Можливі заняття в комфортних аудиторіях та дистанційно з наданням усіх електронних матеріалів і доступом до них і після завершення курсу.

Курси Польської мови для вступу до університетів Польщі

Вивчивши Польську мову для вступу до університетів Польщі, кожен випускник старших класів, отримує необхідні знання, які забезпечать вступ до університетів Польщі. Студенти зможуть легко розуміти викладачів, адже всі лекції ведуться Польською. Заняття ведуть досвідчені вчителі Польської мови.

Починається навчання з вивчення букв і простих слів, також вивчення Польської мови передбачає навчання письму та читання Польською. Поступово рівень доводиться до необхідного (від А1 до С1).

Коли Уроки Польської мови будуть завершені, проходить усний і письмовий іспити, які організовує Приймальна комісія престижних польських університетів, що працює на базі Польської Громади.

Ректори ВНЗ приїжджають в Україну або виходять на зв’язок дистанційно, тому вступні іспити можна скласти без виїзду до Польщі. Це дуже зручно, тим паче що репетитори Польської мови дають чудові знання.

Подати заявку на курси Польської в Слобожанському (Ювілейному) для університетів - Polska Consult TM

Курси Польської мови для вступу в технікуми Польщі

Для школярів дев’ятих класів, які планують вступ до технікумів, ліцеїв, коледжів Польщі, курси допоможуть отримати необхідні мовні знання.

Вивчення польської мови для вступу в технікуми Польщі починається з вивчення букв і простих слів, після цього учні вчаться читати і писати польською, розмовної мови, поступово поповнюють словниковий запас.

Починати вивчення Польської можна вже з 7, 8 класів поступово переходячи від рівня A1 до С1, за якого учень починає спілкуватися Польською без мовного бар’єру. Подати документи для вступу до польського технікуму або коледжу можна в Приймальну комісію на території Центральної України.

Подати заявку на курси Польської в Слобожанському (Ювілейному) для абітурієнтів - Polska Consult TM

Курси Польської мови для працевлаштування

Багато українців сьогодні їдуть до Польщі, щоб працювати за фахом і гідно заробляти. Досвідчені репетитори польської мови допоможуть вивчити слова та їх поєднання, яких буде достатньо для роботи в Польщі. Знання мови буде значною перевагою при працевлаштуванні. Для того щоб отримати високооплачувану і перспективну роботу, знати Польську мову потрібно обов’язково.

Знання мови допомагає і при працевлаштуванні, і при вирішенні побутових питань, налагодженні та влаштуванні життя в Польщі. Польська мова також стане в пригоді в разі, якщо потрібно буде проходити курси підвищення кваліфікації, нострифікації диплома або вступу на магістратуру.

Курси Польської мови для дітей

Щоб дитина у віці від 8 років змогла вивчити польський алфавіт, навчитися говорити, писати і читати державною мовою Польщі, необхідні хороші курси.

Польська мова для дітей дасться з легкістю, якщо заняття будуть цікавими і невтомливими. Під час занять діти вивчатимуть вірші та пісні Польською, розповідатимуть про себе і те, як вони проводять день, які в них захоплення та хобі. Щоб почати курс Польської мови, залишайте заявку і ми відразу ж зв’яжемося з вами.

Вивчення Польської мови з Polska Consult TM – це можливість у короткі терміни отримати необхідні знання для навчання, роботи або для відвідування країни, щоб познайомитися з її культурою та звичаями.

Подати заявку на курси Польської в Слобожанському (Ювілейному) для працевлаштування - Polska Consult TM