Курси Польської мови в Підгородному - Polska Consult TM

Популярність Польської мови серед інших іноземних мов стрімко зростає. Це спричинено кількома причинами. Насамперед, вивчення цієї мови дає змогу отримати Карту Поляка і переїхати до Польщі, щоб там жити і працювати.

Щоб отримати документ, що відкриває подібні можливості, потрібно успішно пройти співбесіду в консульстві Польською мовою. Навіть при тому, що запитання нескладні, консул легко визначить рівень мовних навичок.

Польська мова дає можливість навчатися у ВНЗ і отримати європейський диплом, який визнається на всій території Євросоюзу. Цікаві та пізнавальні уроки польської мови дадуть змогу швидко вивчити Польську та стати студентом.

Крім цього, знаючи мову, можна влаштуватися на роботу в престижні міжнародні компанії.

Навчання в Школі Польської мови та культури імені Анни Крижановської відкриває перед учнями великі переваги та можливості.

Серед них, зокрема, такі:

  • Навчання на рівні Польської від А1 до С1 на спеціальній платформі за узгодженим графіком;
  • Викладання носія мови – Поляками за національністю;
  • Курси різного рівня складності та спрямування залежно від запиту;
  • Унікальна авторська методика, що довела свою ефективність за відгуками учнів;
  • Заняття, в які входять читання, побудова діалогів, виконання вправ з граматики, диктанти;
  • Постійна робота над удосконаленням усного розмовного мовлення на будь-які теми – від побутових до професійних.

Польська мова для вступу до університетів Польщі

Сьогодні жителі Підгороднього можуть вчити Польську мову онлайн, будучи при цьому впевненими, що якість навчання буде високою. Репетитори Польської мови – справжні професіонали своєї справи, мають досить великий досвід роботи викладання, щоб гарантувати успішний вступ до університетів Польщі.

Знаючи Польську мову для вступу в польські вищі навчальні заклади на достатньому рівні, випускники одинадцятих класів зможуть легко скласти іспити та стати студентами. Навчання буде значно легшим, бо вони розумітимуть інформацію, яку дають викладачі Польською мовою, тим паче, що курс влаштований таким чином, щоб учень максимально розширив свій словниковий запас і міг вільно як говорити, так і розуміти мову Поляків без проблеми мовного бар’єру.

Подати заявку на курси Польської в Підгородному для університетів - Polska Consult TM

Курси Польської мови для вступу в технікуми Польщі

Вивчити Польську мову для вступу в технікуми Польщі на високому рівні також необхідно, щоб успішно скласти іспити та навчатися. Наші вчителі Польської мови мають високий рівень кваліфікації та достатній досвід, тому зможуть надати необхідну допомогу, щоб вступ до технікумів Польщі був легким та успішним.

Хороше володіння мовою полегшить вступ до коледжів Польщі, тому що тестування буде пройти набагато легше.

Подати заявку на курси Польської в Підгородному для абітурієнтів - Polska Consult TM

Курси Польської мови для працевлаштування

Щоб знайти престижну роботу в Польщі, необхідно обов’язково знати державну мову країни, інакше неможливі якісні трудові відносини з роботодавцем і побудова належного правового захисту.

Наші курси вивчення Польської дозволять дистанційно освоїти мову на необхідному рівні. Отримані знання достатні, щоб вільно спілкуватися з Поляками без мовного бар’єру. Опанувавши Польську на рівнях А1-С1 можна легко інтегруватися в місцеву спільноту, заводити знайомих і налагодити життя в Польщі.

Курси Польської мови для дітей

Подати заявку на курси Польської в Підгородному для дітей - Polska Consult TM

Більшість батьків з раннього віку дбають про те, щоб їхня дитина отримала якомога більше знань і навичок. Особлива увага приділяється вивченню іноземних мов, оскільки вони благотворно впливають на розумовий і творчий розвиток дітей, а також відкривають масу можливостей і перспектив.

Польська мова для дітей доступна до вивчення з 8-річного віку. Фахівці подбали про те, щоб у процесі навчання дитина виявляла інтерес, прагнула до отримання нових знань, але не втомлювалася при цьому.

Унікальний освітній проект Polska Consult TM дає можливість швидко і ефективно вивчити Польську мову в режимі онлайн, заповнюйте заявку і ми незабаром зв’яжемося з вами.

Все про навчання в Польщі…..

Обрати польський університет….

Обрати престижну спеціальність…