Курси Польської мови в Новоолександрівці - Polska Consult TM

Сьогодні випускники шкіл країни все частіше обирають Польщу для здобуття професійної та вищої освіти. Знаючи Польську мову на рівні В2 і маючи високу успішність, стає можливим вступ до університетів Польщі у Варшаві, Познані, Вроцлаві, Кракові та інших містах.

Під час навчання студенти отримуватимуть стипендії та гранти, стажуватимуться в престижних міжнародних компаніях, а після закінчення навчання зможуть залишитися жити в Польщі або інших країнах Європейського Союзу. Повернувшись на Батьківщину після отримання європейського диплома молоді фахівці можуть стати одними з найбільш затребуваних професіоналів на ринку праці.

Курси Польської мови в с. Новоолександрівка – це нові знання, які дадуть змогу позбутися мовного бар’єру, краще сприймати слова на слух, зануритися в мовне середовище.

Уроки Польської мови також потрібні тим, хто бажає працювати в Польщі, отримуючи гідну оплату своєї праці, адже країна гостро потребує кваліфікованих фахівців. Знаючи Польську, можна мовою оригіналу прочитати твори Гомбровича, Лема, Міцкевича та ін., тому найкращим рішенням буде Польська мова онлайн.

Курси Польської мови для вступу до університетів Польщі

Вивчаючи Польську мову для вступу до університетів Польщі з нами, кожен отримає знання високої якості. Усі вчителі Польської мови мають достатній багаж досвіду та необхідні професійні навички, щоб у короткі строки передати знання, яких буде достатньо, щоб стати студентом одного з ВНЗ Польщі.

Вивчення Польської мови з професіоналами – це гарантія вступу для випускників одинадцятих класів до обраного вищого навчального закладу Польщі. У процесі навчання також не виникне складнощів, тому що вся інформація, яку дають викладачі Польською мовою, буде зрозумілою.

Залишиться тільки подати документи на вступ до університету до Приймальної комісії польських університетів, яка працює на базі Польської Громади, і абітурієнт буде зарахований до лав студентів Польщі.

Подати заявку на Курси Польської мови в Новоолександрівці для вступу в університет - Polska Consult TM

Курси Польської мови для вступу в технікуми Польщі

Польська мова для вступу в технікуми Польщі також необхідна на достатньому рівні для успішного складання іспитів, не обійтися без мовних навичок і в процесі навчання. Якісні знання забезпечать вступ до технікумів Польщі без зайвих нервів. Пройти тестування, яке передбачає вступ до коледжів Польщі, також не складе труднощів, якщо отримані хороші знання Польської, які дають наші репетитори.

Заняття проходять у невеликих групах та індивідуально за узгодженим графіком. Уроки проходять дистанційно і в затишних класах у Будинках Польських.

Подати заявку на Курси Польської мови в Новоолександрівці для вступу у технікум - Polska Consult TM

Курси Польської мови для працевлаштування

Сьогодні Польща приваблює також працевлаштуванням. Оскільки Польща економічно дуже розвинена і багата країна, тут високі зарплати і відносно невеликі ціни на товари першої необхідності та комунальні послуги. Багато фахівців прагнуть потрапити в країну, щоб отримати добре оплачуване місце роботи. Кваліфіковані фахівці в Польщі затребувані, але, щоб отримати перспективну роботу в престижній компанії, потрібно знати Польську мову на необхідному рівні.

Курси Польської мови для дітей

Вивчати державну мову Польщі можна вже з 8 років. Програма Польської мови для дітей складена таким чином, щоб дитина не втомлювалася. Вчителі готують на заняття цікаві ігрові картки, яскраві слайди та інтерактивні ігри.

У процесі навчання діткам дуже цікаво, тому що курс розрахований саме на цю вікову категорію, вона буде прагнути до того, щоб дізнатися нове. Викладачі вчать зі своїми маленькими учнями вірші, пісні, грають в ігри Польською, тому дітки дуже швидко та легко засвоюють знання.

З міжнародним освітнім Polska Consult TM кожен зможе вивчити Польську мову, що сприяє саморозвитку, допоможе отримати бажану роботу, тому мерщій заповнюйте заявку і ми швидко зв’яжемось з вами.

Подати заявку на Курси Польської мови в Новоолександрівці для працевлаштування - Polska Consult TM