Курси Польської мови в Іларіоновому - Polska Consult TM

Кожній людині необхідний розвиток і реалізація амбіцій. Курси Польської мови в Іларіоновому допоможуть розширити горизонти, відкрити небачені перспективи і можливості, а також зав’язати нові цікаві знайомства.

Польська мова необхідна і в разі бажання знайти роботу в Польщі, і планів вступити та отримати європейський диплом, і навіть для життя та подорожей у Європі.

Обравши для вивчення Польської мови Школу імені Анни Крижановської, ви отримуєте не лише інформацію про граматику, фонетику та лексику мови, а й учитеся застосовувати знання на практиці, з кожним днем удосконалюючи письмо та усне мовлення. Як результат – по завершенню курсу ви зможете вільно і впевнено володіти Польською мовою, і спілкуватися з Поляками без мовного бар’єру.

Заняття в Школі проходять:

  • у невеликих групах та індивідуально;
  • дистанційно в режимі онлайн і в затишних комфортних класах.

Під час курсу кожен учень отримує безкоштовно навчальні матеріали, як друковані, так і електронні – підручники, робочі зошити, словники, інформаційні слайди, схеми та таблиці, що значно спрощує та полегшує процес вивчення мови.

Крім того, викладачі дають посилання на корисні матеріали, які стануть у пригоді не лише для навчання, роботи та життя в Польщі, а й для отримання Карти Поляка. На співбесіді з Консулом Польщі кандидату потрібно знати якомога більше про культуру, історію та державу Польща.

Курси Польської мови для вступу до університетів Польщі

Здобути освіту, визнану по всьому Євросоюзу, сьогодні дає можливість Польща. Вступ до польських університетів полегшується завдяки складанню іспиту, проведення якого організовує Приймальна комісія на базі Польської Громади, яка працює на території Центральної України. Склавши іспит, абітурієнт автоматично проходить залік з мовного знання до обраного ВНЗ Польщі, доказом чого є наявність нашого сертифіката (свідоцтва).

Польська мова для вступу до університетів Польщі – це необхідність, оскільки студент самостійно повинен буде спілкуватися з одногрупниками, викладачами, купувати необхідні товари та послуги, що неможливо без розуміння національної мови обраної країни.

Подати заявку на Курси Польської мови в Іларіоновому для університетів - Polska Consult TM

Курси Польської мови для вступу в технікуми Польщі

По закінченню середньої школи перед учнями постає серйозний вибір. Деякі продовжують навчання в навчальному закладі, а частина вирушає в технікуми. Вступ до технікумів (коледжів) Польщі, як і до інших освітніх установ, вимагає знання Польської мови. Навчальна програма нашої мовної Школи розрахована на різну аудиторію залежно від вимог клієнта. З нашою допомогою вступ до коледжів Польщі не створить перешкод з мовним бар’єром.

Польська мова для вступу в технікуми Польщі гарантує студентам легку адаптацію в оточенні іноземців, що робить студентське життя насиченим, веселим і різноманітним.

Подати заявку на Курси Польської мови в Іларіоновому для абітурієнтів - Polska Consult TM

Курси Польської мови для працевлаштування в Іларіоновому

Вивчення Польської мови на професійному рівні зробить вас затребуваним фахівцем, який працює в будь-якій організації або на підприємстві. При проходженні співбесіди роботодавець гідно оцінить ваші мовні та письмові навички, оскільки для високооплачуваної роботи ці критерії важливі. Репетитори Польської мови навчать правильної вимови і формулювання мови, кожен урок – це читання, побудова діалогів, вивчення виразів і словоформ, які стануть у пригоді в будь-якій сфері життя.

Вчителі Польської мови займаються з невеликими групами, що дає змогу глибше опрацювати проблему кожного та виразніше роз’яснити складнощі дієслів і розмовну лексику. Уроки польської мови проводяться за рівнями: з А1 до С1.

Курси Польської мови для дітей

Діти наше все. Кожен батько бажає своїй дитині тільки найкращого. Польська мова для дітей починається з мінімуму – алфавіту. Поступово набираючи обертів, курс дає змогу вивчити вірші, пісні, часто вживані вирази. Підготовка до подальшого навчання дитини в Польщі ще в ранньому віці знімає з неї навантаження і забезпечує якісне навчання. Репетитори Польської мови допоможуть зрозуміти всі тонкощі мови і розкриють її красу.  Польська мова, допоможе здобути середню або вищу освіту в майбутньому і знайти високооплачувану роботу по всьому ЄС.

В епоху пандемії, а далі складної військово-політичної ситуації освітній процес зазнав серйозних змін, однак це не стало причиною, через яку зупинилися роботи шкіл, ліцеїв та ВНЗ. Польська мова онлайн дозволить отримати знання, не виходячи з дому. Так ви зможете убезпечити себе та отримати повний багаж знань – від алфавіту до вільного володіння мовою на розмовному рівні.

Усе, що вам потрібно для початку курсу з Польської мови, це заповнити й надіслати заявку, що займе не більше хвилини, і фахівці Polska Consult TM одразу ж зв’яжуться з вами.

Подати заявку на Курси Польської мови для працевлаштування в Іларіоновому - Polska Consult TM