Курси Польської мови в Синельниковому - Polska Consult TM

Якщо ви володієте російською та українською мовами, то це величезний крок на шляху до вивчення Польської мови, оскільки вона має безліч схожих слів з іншими слов’янськими мовами.

Більшість букв польського алфавіту читається ідентично буквам російської та української мови, але є деякі нюанси, які вам стануть відомі під час курсів Польської мови в Синельниковому.

Вивчення Польської мови в Школі імені Анни Крижановської можливе дистанційно, тому кожен, хто має доступ до мережі інтернет і комп’ютера, може стати одним з її успішних учнів. Також є можливість навчатися в затишних і комфортних класах на базі Будинків Польських. Для проведення занять використовуються сучасні навчальні матеріали, електронні підручники та робочі зошити, авторська програма комунікації.

Заняття проходять у невеликих групах та індивідуально. Учитель погоджує з учнем час і кількість занять на тиждень, і займається з ним за унікальною методикою, що довела свою ефективність.

Курси Польської мови для вступу до університетів Польщі

Університети Польщі дуже затребувані. Щоб вступити й успішно пройти навчання необхідне вивчення Польської мови хоча б на рівні В1. Студенти, які оволоділи знанням мови до рівня В2 зможуть простіше влитися в навчальний процес і групу.

Отримавши сертифікат, що підтверджує володіння Польською мовою, студент проскакує етап співбесіди та складання знань мови. Репетитори Польської мови навчать вас, що призведе до успішного складання підсумкового тестування.

Польську мову для вступу до університетів Польщі неможливо вивчити самостійно, тому що жоден додаток, або блогер не навчить правильно вимовляти слова Польською мовою.

Наші репетитори Польської мови допоможуть розібратися з граматикою, орфографією і вимовою слів, навчать гарно і грамотно говорити, що полегшить вступ до університетів Польщі.

Подати заявку на курси Польської в Синельниковому для університетів - Polska Consult TM

Курси Польської мови для вступу в технікуми Польщі

Багато випускників 9 класів для подальшої освіти вирушають до Польщі. Її технікуми та ліцеї мають високу якість середньої освіти. При отриманні диплома польського ліцею або технікуму студент може вибрати будь-який виш Європи і після його закінчення влаштуватися на роботу по всій території Європейського Союзу.

Вступ до технікумів Польщі, як і вступ до коледжів Польщі, практично в кожній установі безкоштовний.

Все що потрібно від студента:

  • оплата харчування та проживання;
  • вік, що не досяг повноліття;
  • мінімальні знання мови не нижче рівня В1.

Незважаючи на юний вік своїх дітей, батьки із задоволенням відправляють їх для навчання до Польщі, тому що розуміють, яка перспектива і які можливості відкриваються перед їхніми дітьми. Польська мова для вступу в технікуми Польщі – це сучасний підхід до освітнього процесу в Польщі.

Заявка на курси Польської в Синельниковому для абітурієнтів - Polska Consult TM

Курси Польської мови для працевлаштування

Усі робочі майданчики всіяні оголошеннями: робота в Польщі. Кожна людина може знайти собі роботу до душі, яка оплачується гідно і має всі необхідні умови.

Піднятися кар’єрними сходами в Польщі легше, для цього відкрито багато можливостей. Але всі вони доступні тільки за умови знання мови. Вчителі Польської мови допоможуть успішно пройти співбесіду при працевлаштуванні і з легкістю вести щоденні бесіди з Поляками, не соромлячись свого нерозуміння.

Знання Польської вкрай важливе для налагодження ділових зв’язків у Польщі та Європі, тому якщо є такі плани, також варто не затягувати з вивченням мови.

Курси Польської мови для дітей

Діти простіше засвоюють навчальний матеріал, тому Польська мова для дітей – це планування успішного майбутнього для підростаючого покоління. Якщо вашій дитині 8 років і більше, ми пропонуємо вам обрати програму навчання, побудовану на базі сучасних матеріалів. Уроки Польської мови проводяться в ігровій формі. Діти опанують нові звуки та букви, техніку читання та письма, зможуть опанувати мову на розмовному рівні.

У нас доступне навчання за формою: Польська мова онлайн і в комфортній аудиторії. З метою ефективного проведення навчання наші заняття проводяться маленькими групами, щоб викладач встиг приділити увагу кожному з учнів. Наш курс включає програму підручника, дидактичну підготовку та аудіо-візуальний матеріал, що дуже важливо для знань і розмовної навички.

На курсах Польської мови ми допоможемо вам вивчити мову з нуля або продовжити навчання разом з нами.

Наші учні, які успішно закінчили Школу Анни Крижановської, змогли вдало вступити і закінчити польські ВНЗ, влаштуватися на високооплачувану і перспективну роботу, відкрити бізнес у Польщі.

Тому не гайте часу і заповнюйте заявку на проходження курсів Польської мови і фахівці проєкту Polska Consult TM відразу ж зв’яжуться з вами.

Заявка на курси Польської для працевлаштування в Синельниковому - Polska Consult TM