Приймальна комісія престижних університетів Польщі - Polska Consult TM

Безсумнівно, вища освіта, отримана в одному з престижних вузів Європи – мрія багатьох українських абітурієнтів. Це пов’язано з тим, що європейський диплом відкриває перед молоддю безліч перспектив і можливостей: професійне становлення, побудова успішної кар’єри, створення бізнесу, затребуваність на ринку праці і т.д.

Саме тому багато батьків випускників українських шкіл націлені на те, щоб дати своїм дітям шанс здобути якісну європейську освіту, і найчастіше вибір падає саме на університети Польщі.

ОТРИМАЙ ПРЕСТИЖНУ ЄВРОПЕЙСЬКУ ОСВІТУ У ПОЛЬЩІ!

Подати Заявку на вступ до Польського ВНЗ - Polska Consult TM

Вступ до університетів Польщі: з чого почати?

Визначившись із країною навчання, як правило, виникає питання: куди звернутися для того, щоб отримати допомогу щодо вступу до польського ВНЗ?

Але тут два варіанти: звернутися до приватних освітніх агенцій, які є не більше, ніж посередниками, або ж безпосередньо звернутися до Офіційної Приймальної комісії престижних університетів Польщі на території Центральної України.

Наголошуємо, Офіційна Приймальна комісія університетів Польщі приймає документи під час вступної кампанії польських вищих навчальних закладів від абітурієнтів, які проживають на території усієї центральної України.

Абітурієнт разом з батьками робить прості кроки:

Офіційна Приймальна комісія університетів Польщі: цілі та завдання

Офіційна Приймальна комісія університетів Польщі була створена з ініціативи Генерального Консула Речіпосполитої попередньої каденції Паном Яном Едвардом Гранатом в 2012 році на базі Польської Громади спільно з проектом Polska Consulting.

Для того, щоб у звичайних українських школярів з’явилася можливість стати студентами престижних вишів Польщі без посередників, були надані ректорські квоти до низки університетів Польщі та прекрасні пільгові умови вступу та навчання.

Крім того, Приймальна комісія покликана забезпечити прямий діалог між навчальним закладом та абітурієнтом, що є важливою умовою успішної вступної кампанії.

Як працює Приймальна комісія польських університетів?

Акцентуємо вашу увагу, що Приймальна комісія забезпечує організацію вступної кампанії (процесу вступу) до ВНЗ Польщі так, що у абітурієнтів немає необхідності виїжджати за межі України:

  • всі необхідні документи для зарахування абітурієнта до університету подаються безпосередньо до Приймальної комісії тут, в Україні;
  • на базі Приймальної комісії складається вступний мовний іспит – професори польської філології спеціально для прийняття іспиту приїжджають до України;
  • Свідоцтва та рішення Ректора про зарахування до університету майбутні студенти отримують в Приймальній комісії безпосередньо в Україні.

Вступна кампанія до університетів Польщі – що, де і як?

Вступна кампанія до Польських університетів розпочинається, як правило, в червні-місяці поточного року. Співробітниками приймальної комісії організовується проведення іспиту на знання Польської мови та одночасно формуються особисті справи абітурієнтів.

Після виконання всіх процедур, з університетів, академій та вищих шкіл Польщі надходять свідоцтва про зарахування на бакалаврат або магістратуру, і вручаються абітурієнтам.

НЕОБХІДНО ПАМ’ЯТАТИ! Що всі серйозні вищі навчальні заклади Польщі, приймають оплату виключно після винесення рішення про зарахування абітурієнта на перший курс відповідної бакалаврської або магістерської програми. А це, як правило, серпень-місяць року вступної кампанії!

Нечисті на руку посередники!!!!!!  або навчальні заклади руками посередників, часто поспішають, шляхом створення безпідставного ажіотажу, підштовхнути майбутніх абітурієнтів до проведення оплати за навчання ще до моменту закінчення школи, (наприклад, в березні-місяці року вступної кампанії), для, нібито, резервації місця у вищому навчальному закладі!

ШАНОВНІ БАТЬКИ І ВИПУСКНИКИ!

Будьте вкрай пильними, не піддавайтеся на подібні дії і вмовляння!

НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ ПОСЛУГАМИ АГЕНЦІЙ-ПОСЕРЕДНИКІВ!!!!!!

Подавайте документи безпосередньо в приймальних комісіях, реєструючись за формою заявки –

 

Подати Заявку до Приймальної комісії - Polska Consult TM

Або звернувшись безпосередньо до ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:

м. Дніпро, вул. Короленка, 33

+38 (095) 732-65-85, +38 (068) 560-61-75