Університет Економічний у Познані у Польщі - Polska Consult TM

Економічний університет (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu) розташований у Вєлькопольському воєводстві в місті Познань.

Він є одним із найстаріших університетів такого профілю в Польщі та спеціалізується на підготовці бізнес-лідерів, висококваліфікованого управлінського персоналу, економічних експертів та працівників державних і місцевих адміністративних служб.

Навчання в економічному університеті в Познані допомагає в ухваленні раціональних та оптимальних рішень в управлінні підприємствами та веденні господарської діяльності.

Коротка історія університету

Дата заснування Економічного університету, розташованого в Познані, – 1926 рік. У той час він був Вищою торговою школою приватного характеру. Через 12 років вона отримала іншу назву – Торгова академія. У 1950 році академію перевели в державну, перейменувавши її у Вищу економічну школу, а 1974 року – в Економічну академію. Наприкінці 2008 року академія отримала статус університету.

З моменту відкриття і до сьогоднішнього дня економічний університет вважається одним із найкращих польських ВНЗ і посідає високі місця в рейтингах.

Факультети та спеціальності

Структура ВНЗ включає 16 факультетів із престижними спеціальностями. Вибравши напрямок, що цікавить, студенти вивчають дисципліни, пов’язані з:

 • економікою;
 • бухгалтерським обліком і фінансами;
 • правовою економікою;
 • міжнародною економікою;
 • Е-бізнесом та інформатикою;
 • товарознавством;
 • менеджментом.

Економічний ВНЗ пропонує п’ять спеціалізацій:

 • глобальна та управлінська економіка,
 • бізнес-стратегії та економічна політика в умовах глобалізації,
 • зв’язки з громадськістю та комунікаційні стратегії,
 • HR стратегії та ринок праці,
 • зелена економіка та стале споживання.

Щороку до цього польського університету вступає понад 10 тисяч студентів. Навчання проводиться англійською та польською мовами. Для того, щоб здобути вищу освіту та жити в Польщі, необхідно знати Польську мову. Ми рекомендуємо пройти спеціалізовані мовні курси в Школі імені Анни Крижановської.

Викладацький склад – понад 500 фахівців, які беруть активну участь у дослідницьких програмах.

Переваги ВНЗ

Економічний університет, розташований у Познані, – один із найстаріших університетів Польщі. Більшість корінних поляків, безумовно, назвуть його й одним із найкращих.

Цей вищий навчальний заклад високо цінується за видатні заслуги в дослідницькій діяльності, реалізацію міжнародних стандартів у навчанні менеджменту, нових тенденцій ведення бізнесу. Він має високі позиції в різноманітних рейтингах. Те, що професорів із цього навчального закладу запрошують читати лекції в інші ВНЗ Польщі, говорить про високий рівень професійних знань викладачів.

Крім того, університет має низку інших важливих переваг:

 • це єдиний навчальний заклад у країні, в якому можуть присвоювати не тільки звання магістрів і бакалаврів, а й кандидатів наук, професорів і докторів.
 • інтернаціоналізація є пріоритетним напрямом у діяльності вишу.
 • висока якість освіти, яку здобувають студенти, підтверджена відповідними сертифікатами та акредитаціями.
 • усі спеціальності, пропоновані до навчання, адаптовані до сучасних напрямів у сфері економіки та бізнесу.

Освіта в Польщі для українців та інших іноземних громадян є доступною. Студенти, які мають Карту Поляка, навчаються безкоштовно в стаціонарі за програмою польською мовою, а також вони можуть брати участь у різних видах стипендіальних програм, проживати в комфортних, модернізованих гуртожитках.

Кар’єра випускника Економічного університету в Познані

Обираючи навчання в Польщі та університет, студенти розуміють, що вони будуть затребувані в Європі, завдяки репутації цього вишу, який цінується в усьому світі. Адже звідси випускаються менеджери, експерти, консультанти, дослідники, маркетологи та бізнесмени високої кваліфікації, які потім працюють у різних країнах.

Щоб бути впевненими в правильно зробленому виборі – рекомендуємо вам пройти профорієнтацію у фахівців нашого проєкту, які підберуть відносно ваших здібностей та інтересів відповідну спеціальність.

Потужний потенціал економічного університету, який закладається у свідомість його учнів, дає змогу побудувати успішну кар’єру польського студента та випускника. Багаторічні дослідження показують, що фахівці, які закінчили цей ВНЗ, дійсно користуються великим попитом у європейських роботодавців. Вони відзначають хорошу підготовку студентів до умов не тільки національного, а й міжнародного ринку праці. Згодом багато хто з колишніх студентів Економічного університету Познані обіймають керівні посади.

Дозвілля студентів

Університет у Познані створює всі умови для того, щоб у студентів було цікаве дозвілля. У вільний час їм доступні:

 • спортивні, хореографічні, вокальні секції;
 • наукові клуби за інтересами;
 • велика бібліотека з науковою літературою;
 • кафе.

Щодо міста, в якому розташований університет, Познані, то це неймовірно гарне місце з вишуканою архітектурою, примітними пам’ятками, парками, скверами та торгово-розважальними комплексами.

Гаслом університету є “Ми навчаємо лідерів майбутнього!”. Тож якщо ви хочете стати успішними, залишайте заявку – фахівці проєкту Polska Consult TM зателефонують вам і ви нарешті зможете здійснити свою мрію – здобути престижну європейську освіту.

Подати Заявку на вступ до Економічного університету в Познані - Polska Consult TM