БлогПереваги вибору абітурієнтами спеціальності Логістика - Polska Consult TM

Сучасні ВНЗ Європи пропонують абітурієнтам навчання на найрізноманітніших факультетах. Тут можна отримати будь-яку із сотень популярних спеціальностей. Це дасть змогу стати затребуваним фахівцем на ринку праці.

Нині “логістика” – одна з провідних спеціальностей в університетах Польщі. Як можна вступити на факультет логістики до найкращих університетів Польщі та які перспективи відкриває освоєння цієї професії, читайте в нашій статті.

Чому логістика – це сучасна і затребувана спеціальність

Кожна діяльність передбачає наявність різних ресурсів – сировинних, інформаційних, людських (робоча сила), енергетичних тощо. Усі вони повинні одночасно бути присутніми в одному і тому ж місці. Лише в цьому випадку вдасться створити сучасний конкурентоспроможний продукт.

Нині логістика – сфера діяльності, що дає змогу компанії отримати перевагу перед конкурентами. Сектор логістичних послуг – галузь, що динамічно розвивається, оскільки для сучасного ринку характерне збільшення кількості робочих місць і прибутку корпорацій.

Фахівці в цій сфері найближчими роками будуть вкрай затребувані в усьому світі, тому випускники ВНЗ можуть бути впевнені, що їм вдасться швидко знайти високооплачувану роботу в країнах ЄС.

Наскільки перспективна ця спеціальність

Заробіток логіста-початківця – від 700 євро. З набуттям практичного досвіду такий фахівець може розраховувати на заробітну плату близько 1600-1800 євро. Найперспективнішим логістам, які приносять компанії відчутний прибуток, додатково надаються інші привілеї – можливість користування корпоративним зв’язком, інтернетом, службовим транспортом.

Можна сказати, що спеціальність “Логістика” – це вибір упевнених у собі, амбітних молодих людей. Успішно просуваючись службовими сходами і досягнувши посади директора з логістики великої фірми, вони зможуть отримувати на місяць 4600 євро і більше.

Якщо ви вмієте мислити логічно, прагнете до отримання нових знань, звикли досягати поставлених цілей – вступайте на цей факультет і впевнено будуйте свою кар’єру.

Переваги співпраці з нашим проєктом

Наш освітній проєкт тісно співпрацює з найпрестижнішими польськими ВНЗ, навчаючись у яких, можна отримати спеціальність “Логістика”. Звернувшись до нас, ви можете бути впевненими, що процес вступу до університетів Польщі буде організовано найкращим чином без зайвих переживань.

Усі бюрократичні моменти, зокрема оформлення та переклад документів абітурієнта для вступу, беруть на себе фахівці проєкту. Це стосується і підготовки Свідоцтва про рівень знань Польської мови після закінчення спеціалізованих мовних курсів, які проводяться нашими викладачами з багаторічним досвідом роботи.

Документи подаються до Приймальної комісії престижних університетів Польщі на базі Польської Громади, тому для їхнього подання до ВНЗ не потрібно ні абітурієнту, ні його батькам виїжджати з України.

Вступ з Polska Consult TM – це 100 % гарантія успішного вступу до найкращих ВНЗ Польщі на обрану вами спеціальність!