БлогНовиниПрестижна освіта в Польші після 40 (сорока) років - Polska Consult TM

Державні та недержавні ВНЗ Польщі створили спеціальний інноваційний проект, спрямований на навчання тих студентів, кому за 40. Проект був запущений в 2021/2023 та 2023/2024 навчальному році в 4 найбільших державних та низці недержавних ВНЗ Польщі. Багато польських  ВНЗ можуть перейняти принцип і почали подібні курси у себе.  Проект був названий «Освіта третього покоління».

Інноваційний проект здобуття вищої освіти в Польщі для тих кому за сорок

Причиною створення таких курсів стало те, що випускники шкіл не прагнуть здобувати вищу освіту і те, що багато громадян закінчували ВНЗ в Радянському Союзі і їм непросто працювати за стандартами сучасного світу.

Так само цей курс підходить для тих людей, яким довелося йти працювати одразу після школи через низку різних причин і вони так і не змогли отримати освіту.  Це і стало причиною створення проекту освіти для старших людей.

Освіта відбувається за різними напрямками і коженмає можливість знайти те, що йому цікаво і необхідно.  Після закінчення випускники отримують дипломи бакалаврів і, за бажання, можуть залишитися на магістратурі.

Відмінності під час здобуття освіти для старших

Навчання на першому ступені можливе за пільговою ціною, а на другому за спеціальною ціною. Заняття проводяться вечорами для того щоб можна було продовжувати працювати.

На разі всі державні ВНЗ (університети, академії та вищі школи) мають курс для людей, старших 40 років, деякі ВНЗ готуються відкрити навіть факультети і кафедри для зазначеної групи студентів.

Польску мову можна опанувати на курсі Польської мови та культури, та почувати у Польщі себе впевнено.

Найрозвиненіша програма на 2021/2022 та 2022/2023 навчальний рік представлена вищими школами та університетами Польщі, де вступити можна через ​​в Приймальну комісію на території центральної України, в якій вже підготовлено 10 напрямків на Польській, Англійскій та російськй мовах.

Процес і програма навчання в університетах Польщі в даному напрямку

Викладачі, які працюють з новими групами, відзначають, що студенти захоплені навчанням і відрізняються мисленням і поглядами на життя.  За словами викладачів, з такими групами і легко, і важко працювати одночасно, але це завжди цікаво.

Незважаючи на те, що програма навчання спочатку розраховувалася на людей від 40 до 50 років, в перший же рік введення освіти приходили люди від 30 до 60.

Не дивлячись на таку велику різницю у віці, не виникає жодних проблем.  Навпаки, через різницю віку відрізняються погляди на деякі питання, що робить заняття й дискусії більш жвавими й захоплюючими.

Вступ до польських університетів на подібні програми навчання

Для того, щоб вступити на навчання на зазначений курс не потрібно складати іспити або надавати характеристики зі школи.  Єдине, що необхідно надати – це атестат зрілості, – свідоцтво (про повну середню освіту), що Ви закінчили школу і є повнолітнім.

Засновники цієї програми та учасники міжнародного світнього прооєкту Polska Consult TM переконані, що вона з кожним роком ставатиме все більш популярною і затребуваною.  Вони не заперечують той факт, що незабаром на такі курси будуть ходити і випускники шкіл, які не змогли скласти іспити, але все ж хочуть навчатися й отримати гідну освіту.

Польський Університет видає наступні документи вступникам

  1. Посвідчення (довідка) про зарахування до польського університету;
  2. Контракт на навчання;
  3. Довідку з деканату польського університету що людина є студентом на даний момент;
  4. Польський Студентський квиток.

Даний комплект документів достатній для пред’явлення при перетині кордону всім зацікавленим службам і Стражи граничної.

Оформити заявку на вступ після 40 років - Polska Consult TM