Люблінська Політехніка у Польщі - Polska Consult TM

Люблін – академічне місто. Воно належить до королівських міст Польщі. Популярність місту приніс Королівський Замок, що виходить до Старого Міста, та низка історичних подій світового значення.

Технічна наука в Любліні почала розвиватися досить пізно, що зі свого боку вплинуло на рівень самого технічного університету.

Люблінська Політехніка (Politechnika Lubelska) посідає перше місце серед ВНЗ у Любліні, які надають своїм студентам технічну освіту. Вищий навчальний заклад гарантує своїм студентам високу якість навчання, велику кількість практики та широкі перспективи після отримання європейського диплома.

Своєю основною місією вищий навчальний заклад вважає підготовку та виховання молодих професіоналів, які відповідально виконуватимуть свою роботу.

Коротка історія технічного університету в Любліні

У березні 1950 р. було створено організаційний комітет з метою заснування технічного університету в Любліні. Дата заснування Політехніки – травень 1953 р.

Спочатку університет був Вечірньою інженерною школою. 1 листопада 1953 року в стінах Університету Марії Кюрі-Склодовської відбулося урочисте відкриття першого навчального року в цьому навчальному закладі. У перший рік тут навчалося 107 студентів.

Після відкриття двох факультетів (механічного та будівельного) 1965 року навчальному закладу дали іншу назву – Вища інженерна школа.

У наступні роки в навчальному закладі відкрилися нові відділення та факультети. 1 серпня 1977 року Рада міністрів видала постанову про перетворення Вищої інженерної школи на Люблінський технічний університет, яка набула чинності в жовтні 1977 року під час урочистої інавгурації навчального року.

Факультети та спеціальності політехніки

Класичні та технічні польські університети популярні в багатьох країнах світу. Люблінська політехніка включає 6 факультетів, на яких навчається щонайменше 11 тисяч студентів на рік (з них 500 – іноземці).

На вибір студентам надається понад 50 престижних високооплачуваних спеціальностей за різними напрямами.

Студенти вивчають основи:

 • архітектури та урбаністики;
 • електротехніки;
 • будівництва;
 • мехатроніки;
 • інформатики;
 • менеджменту та управління;
 • маркетингу;
 • бухгалтерського обліку та фінансів;
 • техніки безпеки.

Навчальна програма проходить польською та англійською і включає бакалаврат і магістратуру. Перед початком навчального року під час вступу до політехніки, як і до будь-якого іншого вишу Польщі, абітурієнтам потрібно пройти обов’язковий курс Польської мови та культури на базі мовної школи при Польській Громаді.

Документи подати можна в Приймальну Комісію польських університетів для початку вступної процедури в обраний польський університет.

Переваги технічного університету

Люблінський політехнічний університет готує фахівців високого класу, залучаючи їх у регіональні наукові дослідження, а також використовуючи найсучасніші навчальні методики. Це є гарним стартом зі створення успішної кар’єри польського студента і випускника.

Крім того, у ВНЗ створено й інші сприятливі умови для навчання:

 • Університет має зручне розташування в центрі міста.
 • Навчальні корпуси модернізовані з урахуванням останніх тенденцій. Багато з них є цінними архітектурними пам’ятками.
 • Студентські гуртожитки оснащені всіма зручностями, зокрема інтернетом.
 • Є своя спортивна база, велика бібліотека, центр передових технологій, телевізійна і театральна студії.
 • Викладачі спільно зі студентами займаються наукою, отримуючи при цьому патенти і публікуючи статті на міжнародному рівні.
 • Студенти беруть активну участь у програмах з академічного обміну, навчаючись одночасно і за кордоном.
 • Політехніка співпрацює з престижними компаніями країни, залучаючи їх до спілкування зі студентами.
 • Виш пропонує студентам різноманітні секції для всебічного розвитку в позаурочний час.

Ці та інші переваги Люблінського технічного університету роблять навчання в Польщі привабливим для багатьох абітурієнтів.

Кар’єра випускника політеху

Серед пріоритетів Люблінської політехніки – прагнення до інновацій та активна співпраця з роботодавцями престижних компаній. У результаті студенти мають змогу проходити практики та стажування, набуваючи цінного практичного досвіду та шанс на подальше працевлаштування.

Програми навчання розробляються спільно з роботодавцями. Це збільшує конкурентоспроможність випускника і можливість отримання високої посади. Прагнення ВНЗ до інтернаціоналізації та міжнародного співробітництва робить перспективною освіту в Польщі для українців та інших іноземців. Тим більше, що випускники цього ВНЗ цінуються польськими компаніями на високому рівні. Цей факт підтверджено різними дослідженнями.

У Люблінському політехнічному університеті працює Офіс кар’єри, в якому можна створити кар’єрний кабінет і відстежувати для себе найвигідніші пропозиції про роботу як тимчасову для підробітку, так і для побудови успішної кар’єри.

Дозвілля студентів Люблінського політеху

Адміністрація університету робить усе можливе, щоб підтримувати активність і всебічний розвиток студентського самоврядування та творчих об’єднань студентів.

Молоді люди можуть брати участь як у креативній діяльності, так і ставати членами наукових клубів, зокрема у сфері біомедичної інженерії, роботизації та використання комп’ютерних наук, авіаційного руху, виробничої техніки, мехатроніки.

У позаурочний час студенти можуть проявити себе в будь-якій із секцій, пропонованих ВНЗ:

 • хоровий спів;
 • спортивна стрільба;
 • кікбоксинг;
 • яхт-клуб;
 • хореографія;
 • вокал.

Також студенти можуть брати участь у тренінгах і семінарах, пов’язаних з їхньою майбутньою спеціалізацією, для реалізації свого наукового потенціалу та розширення професійних навичок.

Вступ та навчання в Польщі з проектом Polska Consult TM дає можливість абітурієнтам вигідно влаштуватися на роботу не лише в межах країни, а й за кордоном, тож використовуйте свій шанс та обирайте якісну європейську освіту.

Подати Заявку на вступ до Люблінської Політехніки - Polska Consult TM