БлогЛодзинський державний університет - історія розвитку ВНЗ та кампус - Polska Consult TM

Лодзинський університет – один із найкращих державних університетів у Польщі, про що свідчать перші місця в рейтингах ВНЗ світу. Вступ до цього вищого навчального закладу користується великим попитом як серед молоді в Польщі, так і серед іноземців.

Для українців вступ до Лодзинського університету є привабливим насамперед через те, що зарахування у студенти можливе без надання результатів  – НМТ (ЗНО).

Історія створення

Лодзинський університет був створений 1945 року, на базі трьох вищих шкіл, що діяли у воєнний час. Перші роки для університету були найважчими. Але, незважаючи на це, у перший рік навчання було створено 6 факультетів, на яких проходили навчання понад 7 тис. студентів.

На сьогоднішній день ВНЗ має 13 факультетів. Студенти навчаються на 80 напрямах і більш ніж 120 спеціальностях. Навчання відбувається як на стаціонарному, так і на заочному відділенні. Багато напрямів відкрили аспірантуру і можливість захисту докторських робіт.

Лодзький університет — історія розвитку - Polska Consult TM

Для того, щоб зробити привабливішою пропозицію освіти, запроваджуються нові спеціальності та напрями з навчанням на англійській мові:

  • адміністрування;
  • інформаційні технології;
  • економіка;
  • інформатика та економетрія;
  • управління.

Університет також веде три напрямки по освітній програмі на французькій мові.

Розвиток програм обміну в університеті

Завдяки різним програмам з обміну, як студентами, так і викладачами, у ВНЗ постійно вдосконалюється програма навчання. Також за рахунок співпраці з іноземними вишами в Лодзинському Університеті є можливість навчатися на напрямках, проходження яких гарантує отримання дипломів 2 ВНЗ. Також студенти можуть скористатися програмою ERASMUS і вирушити на навчання в один з університетів ЄС.

Це стало можливо завдяки впровадженню системи ECTS (Європейська Система Перенесення Кредитних Пунктів) на всіх напрямках навчання. Було підписано 161 двосторонній договір у рамках програми ERASMUS+, за якими студенти ВНЗ, можуть продовжити навчання у 23 країнах Європи.

Кампус Лодзинського університету - Polska Consult TM

Університетські бібліотеки, спортивні зали та комплекси

Університетська бібліотека – одна з найбільших і найсучасніших науково дослідницьких бібліотек у Польщі – понад 2 мільйони томів. При ВНЗ функціонує American Corner – Американський Центр Культури та Інформації, який через освітні програми та культурні заходи знайомить студентів і жителів Польщі зі Сполученими Штатами Америки.

Навчальні корпуси Лодзинського університету - Polska Consult TM

Вільний час студенти можуть проводити в студентському містечку. Університет забезпечує доступ до прекрасно обладнаного центру фізичного виховання та спорту, в якому розташовані басейни, спортивні зали, тренажерні зали, кабінет здоров’я та краси, якими користуються студенти, співробітники та інші зацікавлені особи.

Новітні корпуси університету в Лодзі - Polska Consult

Кампус університету

Класичний Університет у Лодзі пропонує своїм гостям сучасний навчально-конференційний зал, в якому знаходиться загалом 8 конференц-залів і 190 місць. У ВНЗ з 2002 року функціонує академічне бюро професій, співробітники якого організовують навчання, профорієнтації та зустрічі з роботодавцями.

Загалом кампус університету охоплює 82 (вісімдесят дві) будівлі. Будинки студента (гуртожитки) в Лодзинському університеті мають 11 (одинадцять) корпусів і розраховані на розміщення близько 4000 студентів.

Лекційні зали університету в Лодзі - Polska Consult TM

Розпочинайте свій шлях до успішної кар’єри вже сьогодні, вступайте до престижних польських університетів разом із міжнародним проєктом Polska Consult TM на базі Польської Громади.