Лодзький університет посідає гідне місце серед найстаріших і найпрестижніших польських університетів. Він розташований у м. Лодзь, практично в центрі Польщі на відстані 120 кілометрів від столиці. Вступити до нього прагнуть як польські, так і іноземні абітурієнти.

Університет Лодзький у Польщі - обзор - Polska Consult TM

Коротка історія

Дата заснування Лодзького (Лодзинського) університету – травень 1945. Його створили, об’єднавши три невеликі вищі навчальні заклади Польщі з педагогічним, економічним та суспільним напрямом навчання.

До дня відкриття в ньому налічувалося всього шість факультетів. Нині їхня кількість збільшилася до дванадцяти. Заклад вищої освіти стрімко розвивається, покращує науково-методичну базу та часто посідає поважні місця в рейтингах як університетів Польщі, так і всього світу.

Факультети та спеціальності

Факультет та спеціальності університета Лодзького у Польщі - Polska Consult TM

Навчання в Лодзькому (Лодзинському) університеті можливе на таких факультетах:

 • хімічному;
 • філологічному;
 • юридичному;
 • філософсько-історичному;
 • географічному;
 • інформатики та математики;
 • фізики та прикладної інформатики;
 • економіки та соціології;
 • педагогічному;
 • менеджменту;
 • біології та захисту довкілля;
 • міжнародних відносин і політології.

Студенти Лодзького Університету можуть вивчати різноманітні престижні спеціальності – просторова економіка, економічна аналітика, інформатика та економетрія, соціальна аналітика, нанотехнології, медична та комп’ютерна фізика, еконофізика та багато інших. Загалом у ньому налічується 160 спеціальностей і 90 напрямів. Здобувши вищу освіту в Польщі за однією або кількома з них, можна працевлаштуватися в найкращі європейські та міжнародні компанії.

Процес вступу до університету починається з вивчення Польської мови у Школі Польської мови та культури на базі Польської Громади. Наступний етап це подача документів до Приймальної комісії польських університетів, де фахівці виконають всі необхідні дії щодо дотримання вступних процедур.

Переваги університету

Освіта в Лодзькому університеті для українців, які отримали Карту Поляка, може бути безкоштовною – вони можуть брати участь у конкурсі нарівні з польськими абітурієнтами. Крім того, починаючи з 2018 року, право на безоплатне навчання отримали також іноземні студенти, які відмінно володіють польською мовою (починаючи з рівня С1) і мають сертифікат встановленого зразка, що це підтверджує. Усі, хто має громадянство Польщі або країн ЄС, мають право на безоплатне навчання в Лодзинському університеті.

Згідно з рейтингом Times Higher Education, цей виш посідає гідне місце серед найкращих навчальних закладів Європи.

Кар’єра випускника

Виш активно бере участь у міжнародних студентських програмах. Наразі у нього підписано понад 150 договорів про співпрацю з провідними вищими навчальними закладами Європи та міжнародними університетами. Успішна кар’єра польського студента і випускника може починатися з поїздок на навчання в рамках студентських програм в інші ВНЗ країни і за її межі. Також університет співпрацює з великими роботодавцями, які запрошують найкращих випускників на перспективні посади.

Для того щоб почати працювати і поєднувати роботу з навчанням, студенту зовсім не обов’язково чекати отримання диплома. Позанавчальний підробіток для студентів університету – це звичайне і чудове заняття.

Дозвілля студентів

Лодзький (Лодзинський) університет запрошує студентів з інших міст і країн оселитися в одному з 10 затишних гуртожитків. Цей комплекс будівель розташований у красивому зеленому районі – котеджному селищі під назвою Lumumbowo. Він розташований недалеко від центру міста, досить близько до більшості навчальних корпусів вишу.

Окрім гуртожитку в кампусі діє студентська їдальня, магазини, відділення банку, спортмайданчики. Також тут є Центр фізвиховання та спорту з басейном, спортзалом, салоном краси та медпунктом. Також студенти можуть обрати проживання в гуртожитку або квартирі, залежно від своїх вподобань і можливостей.

Студенти, які бажають отримувати якомога більше знань у різних галузях, можуть записатися до бібліотеки Університету. Її бібліотечний фонд перевищує 3 мільйони примірників книг і періодичних видань.

Навчання в Польщі, на думку, проєкту Polska Consult TM важливий крок на шляху до свого успішного і забезпеченого майбутнього, тому обирайте для себе престижний польський університет і звертайтеся до наших фахівців, які втілять у реальність вашу мрію.

Подати Заявку на вступ до Лодзинського Університету - Polska Consult TM