БлогГарантія працевлаштува - компенсація витратння

Ключовим завданням освіти в Польщі є забезпечення студента багажем знань з практичними уміннями та навичками. Адже тільки кваліфіковані працівники представляють цінність для роботодавця. Студенту засвоєні знання дають змогу у майбутньому повністю реалізувати себе і стати професіоналом у тій галузі знань, яку він обрав собі для вивчення.

Навчання з «Polska Consulting» у Польщі

Всі знають, що будь-який університет у ЄС гарантує своїм випускникам стажування за обраною ними спеціальністю. В університетах Польщі цей напрям курують відділи кар’єри. До їхніх послуг звертаються не лише майбутні випускники, а й роботодавці з усіх країн Євросоюзу, Канади та США. Майже всі студенти польських ВНЗ мають змогу пройти навчально-виробниче стажування.

Практика може проходити як у Польщі, так і за кордоном. У разі успіху студент, після закінчення свого університету, може повернутися працювати на місце практики.

Не є таємницею, що велика кількість студентів, підзаробляючи під час навчання в різних компаніях, по закінченню університетів досить часто продовжують робити кар’єру в ціх компаніях, але в зовсім іншому статусі.

Статистичні дані

Ключові показники першої десятки найбільш рейтингових польських університетів демонструють оптимістичні результати. В середньому, більш ніж 80% студентів з України, які закінчили університет в Польщі – працевлаштовані офіційно.

Більше чверті – працюють за кордоном. Приблизно половина повертаються до України з високим рівнем знань, практики та європейським дипломом. Вони є кращими кандидатами для роботодавців на ринку праці та виграють у важкій конкуренції з випускниками інших університетів.

 

Все про навчання в Польщі….

Обрати польський університет…. 

Подати заявку на вступ….