БлогНовини

Варто зазначити, що в силу обставин, що склалися, а саме в зв’язку із введенням карантинних заходів на території України, вступна кампанія до українських вишів стала для багатьох абітурієнтів та їх батьків непростим питанням.  Адже найбільше побоювання у батьків викликає успішність складання їхніми дітьми ЗНО, до якого у школярів фактично немає нормальних умов для підготовки.  Саме тому більшість батьків починають вивчати альтернативні способи отримання їхніми дітьми престижної вищої освіти.  Сьогодні про це більш детально.

Які пільги надають польські ВНЗ в 2022 році українським абітурієнтам?

Під час тривалого карантину, який оголошено на території України, Приймальною комісією на базі Польської Громади до університетів Польщі відкрито подачу документів в дистанційній формі.

Також декількома університетами Польщі, з огляду на кризові явища в економіці України, надано пільгові фінансові умови для абітурієнтів, які вступають через офіційну Приймальну комісію на території Центральної України, яка працює на базі Польської Громади в м. Дніпро на десять областей.

Дистанційне вивчення польської мови на базі Школи Польської мови та культури: що отримує абітурієнт?

Спеціальний вступний іспит з Польської мови буде проводитися на пільгових умовах для вступників.

Також введено дистанційну форму вивчення Польської мови, і до проведення курсу залучено фахівців Школи Польської мови та культури (докладніше за посиланням).

Що отримує тепер абітурієнт:

  1. Консультацію щодо питань, пов’язаних зі спрощенням процедури вступу та вибору необхідної спеціальності після реєстрації на курс Польської мови.
  2. Вступна бесіда з абітурієнтом та спрощення вступних процедур, реєстрація вступника в базі університету, підготовка документів абітурієнта.
  3. Курси Польської мови та культури, а також навчальні матеріали від Polska Consult TM.
  4. Після зарахування абітурієнт отримує свідоцтво (рішення) ректора про зарахування!

Яким чином буде здійснюватися дистанційна подача документів до польських ВНЗ?

Для подачі документів он-лайн необхідно звернутися за номером телефону +38-068-560-61-75  +38-095-732-65-85 та за вказаною електронною поштою або Viber надіслати сканкопіі документів і фото, які необхідні відповідно до вимог університету та спеціальності.  Це дасть можливість почати експрес курс Польської мови та, як результат, отримати рішення про зарахування до університету.

Процес вступу до університетів Польщі відбувається легко, без стресу та зайвих формальностей!!!