Університет Вроцлавський у Польщі - Polska Consult TM

Вроцлавський Університет – це престижний ВНЗ у Польщі з багатовіковою історією, що приймає на навчання молодих людей з усього світу. Навчання тут ведеться польською та англійською мовами, випускники отримують європейські дипломи, що відкривають перед ними величезні перспективи.

Коротка історія

Вроцлавський Університет розпочав свою діяльність 1702 року як єзуїтська академія, хоча створення його планувалося майже двома століттями раніше, 1505 року. Пізніше, в 1945 році його реорганізували, і сьогодні він є найбільшим вищим навчальним закладом Нижньої Сілезії, а також одним із найстаріших вишів Центральної та Східної Європи.

У ньому проходять навчання понад 40 тисяч студентів, які бажають здобути вищу освіту в Польщі. Він відомий своїми знаменитими випускниками – 9 осіб, які закінчили цей університет, отримали Нобелівські премії з найрізноманітніших наук.

Університет надає підтримку своїх учених, які можуть щороку брати участь у конкурсі під назвою “Золота серія з Університету Вроцлава”. Конкурс націлений на розкриття і підвищення наукового потенціалу працівників та учнів, а також на залучення їх до проведення наукових досліджень.

Факультети та спеціальності

Вступ до польських університетів здійснюється через Приймальну комісію, яка готує всі необхідні рекрутаційні процедури.

Наразі навчання в Польщі в даному ВНЗ ведеться на десяти факультетах:

  • філологічному;
  • історико-педагогічному;
  • біологічному;
  • хімічному;
  • математики та інформатики;
  • фізико-астрономічному;
  • правознавчо-економічному;
  • суспільних наук;
  • географічному;
  • на факультеті біотехнологій.

Тут викладають престижні спеціальності, які затребувані на ринку праці сьогодні і залишаться такими в майбутньому. Загалом їх налічується понад сімдесят: культурна етнологія та антропологія, фізика й астрономія, хімічна інформатика, інструментальна аналітика та багато інших.

Престижний університет Вроцлавський у Польщі - Polska Consult TM

 Вступ до університету проводиться після проходження курсу Польської мови в школі імені Анни Крижановської, що готують майбутніх студентів до навчання на польськомовних програмах.

Переваги університету

У Вроцлавському Університеті діють програми бакалаврату, магістратури та докторантури. Крім цього, його керівництво спрямовує значні зусилля на проведення наукових досліджень. Уряд Польщі не залишив це поза увагою та суттєво збільшив суму фінансування на ці цілі. Також важливим напрямком діяльності цього вишу є міжнародне співробітництво.

Успішна кар’єра польського студента та випускника може розпочатися ще під час навчання – завдяки численним програмам обміну найкращі учні отримують можливість пройти навчання або стажування в іншій країні. Під час навчання студенти можуть також підробляти, щоб забезпечити собі додаткові фінансові можливості.

Кар’єра випускника

Вроцлавський університет бере активну участь у програмах ISEP, ERASMUS+, CEEPUS, а також Erasmus Mundus та інших, подібних до них. Найперспективніші студенти-науковці отримують можливість здобути перемогу в програмах, після чого успішно працевлаштуватися у відомих європейських і міжнародних компаніях.

Для отримання необхідних знань та актуальної інформації учні можуть скористатися величезним бібліотечним фондом Університету. Бібліотека розташовується в трьох старовинних будівлях, що є справжніми пам’ятками архітектури.

Нині Вроцлавський Університет, згідно з рейтингом недержавного освітнього фонду “Перспективи”, посідає високі позиції серед інших польських університетів, а отже, його випускники будуть затребувані в Польщі та за її межами.

Дозвілля студентів

Для студентів Вроцлавського Університету створено максимально комфортні умови. При ньому діють затишні гуртожитки – студентські будинки. Ті, хто мають у своєму розпорядженні додаткові кошти, можуть вибрати оренду квартири або гуртожитку, на свій розсуд.  Забронювати місце в них можуть усі абітурієнти, прийняті на навчання.

Своє дозвілля учні можуть проводити в численних недорогих кафе, музеях, театрах, наукових центрах, а також інших місцях для розваг і культурного відпочинку. У літні місяці студенти мають можливість відправитися в студентський кампус на курорті Лази, щоб відновити свої сили.

Здобути освіту в Польщі з проектом Polska Consult TM для українців – надійний спосіб побудувати кар’єру в Європі та отримувати хорошу винагороду за свою працю.

Подати Заявку на вступ до Вроцлавського університету - Polska Consult TM