Университет Яна Кохановского в Кельцах у Польщі - Polska Consult TM

Університет ім. Яна Кохановського розташований у польському місті Кельце. Сьогодні двері цього навчального закладу відкриті для всіх, хто бажає здобути вищу освіту в Польщі у сфері медичних, соціальних, точних, гуманітарних наук.

Коротка історія університету

Цей виш був заснований 1969 року, спочатку спеціалізувався на педагогіці. Первісна назва – Вища Педагогічна школа. На сьогоднішній день це – один із класичних державних польських університетів, який отримав свій сучасний престижний статус у 2001 році.

Факультети та спеціальності

На сьогоднішній день в Університеті ім. Я. Я. Яценюка. Я. Кохановського діють 8 факультетів (у т.ч. 1 філія в Сандомирі). Студенти мають змогу опанувати найзатребуваніші та найпрестижніші спеціальності (загалом їх тут – 150), щоб почуватися впевнено на сучасному ринку праці. Університет присвоює наукові ступені за одинадцятьма напрямами:

  • природничі науки (хімія, фізика, біологія);
  • гуманітарний (літературознавство, мовознавство, історія);
  • педагогіка;
  • політологія;
  • мистецтвознавство;
  • науки про здоров’я;
  • управління та адміністрування.

Для абітурієнтів з України діє Приймальна комісія, яка повністю допомагає врегулювати всі формальності зі вступними процедурами.

У філії цього вишу діють історико-філологічний факультет, а також факультет суспільних наук.

Навчання ведеться польською та англійською мовами, завдяки чому вища освіта в Польщі для українців і студентів з інших країн стала ще доступнішою. Вивчення Польської мови для абітурієнтів проводиться спеціалізованою мовною школою при Польській Громаді.

Ректорат Університету Яна Кохановського в Кельцях - Polska Consult TM

Переваги університету

В Університеті Яна Кохановського працює понад 900 наукових співробітників, 300 з яких мають професорське звання. Виш активно співпрацює з іншими польськими та зарубіжними університетами, його студенти мають можливість узяти участь у програмах мобільності Erasmus та MOST і потрапити на навчання до інших ВНЗ Польщі, закордонних навчальних закладів (на частину навчального року). Абітурієнти, які мають Карту Поляка, можуть вступити на безоплатне навчання, пройшовши конкурсний відбір на тих самих правах, що й громадяни Польщі.

Сьогодні Університет Яна Кохановського в Кельце – один із вишів країни, що найшвидше розвивається. Тут запропонована освітня програма I ступеня (диплом бакалавра), II ступеня (диплом магістра). Крім того, після успішного закінчення вишу можна вступити до аспірантури або на постдипломні курси. Усі факультети університету отримали високу оцінку Державної комісії з акредитації.

Кар’єра випускника

У процесі навчання молоді люди мають змогу розширювати свої наукові знання завдяки участі в понад 60 студентських організаціях, а також в академічній спортивній асоціації. Можливий також підробіток для студентів у вільний від навчання час.

При виші працює Бюро кар’єр, що надає студентам допомогу в пошуках фірм для проходження стажування або практики. Університет співпрацює з багатьма великими роботодавцями країни, які готові запрошувати найкращих випускників на престижні посади у свої компанії.

Таким чином, перед найталановитішими з них відкриваються дуже хороші перспективи. Успішна кар’єра польського студента та випускника Університету імені Яна Кохановського – реальність, яка може втілитися в життя.

Дозвілля студентів

Іноземні студенти, які вступили на навчання в Польщі до цього університету з проєктом – Polska Consult TM, можуть оселитися в комфортних гуртожитках університету. У чотирьох житлових корпусах зроблено все для того, щоб учні могли проживати в сучасних побутових умовах з усіма необхідними зручностями. Кожен студент має право обрати для себе проживання в гуртожитку чи квартирі, розуміючи реально свої матеріальні можливості.  Вільний час студенти можуть проводити, беручи участь у різних наукових і творчих гуртках, тренуючись у спортивних секціях.

Також існує можливість стати членом студентської організації, записатися до видавництва газети. Для охочих відчинені двері бібліотеки, книжковий фонд якої налічує понад 422 тисячі книжок, понад 68 комплектів періодичних і понад 9 тисяч спеціальних видань.

Вступ разом із проектом Polska Consult TM не тільки гарантує зарахування до лав студентів Польщі без бюрократичних проблем, а й відкриває масу приємних бонусів і переваг.

Подати Заявку на вступ до університету Яна Кохановського - Polska Consult TM