Університет. Познанський університет імені Адама Міцкевича - Polska Consult TM

Навчання в Польщі доступне для українських абітурієнтів. Одним із найбільш затребуваних навчальних закладів країни є Університет Адама Міцкевича, а скорочено просто УАМ, розташований у Познані.

Головними напрямками в навчанні є гуманітарні дисципліни, соціальні та природничі науки, а також мистецтво.

Упродовж багатьох років цей ВНЗ залишається серед найкращих у всій Європі, серед польських університетів він посідає щорічно 3 і 4 позиції в рейтингах, що користуються високим рівнем довіри. Вступ до Університету ім. Адама Міцкевича можливий. Адама Міцкевича можливий без надання результатів національного мультитесту (НМТ) та ЗНО.

Історична довідка УАМ

ВНЗ Польщі вирізняються багатою історією, яка сягає своїм корінням у далеке минуле. Університет ім. Адама Міцкевича в Польщі. Адама Міцкевича в Познані (УАМ) починає свою історію в далекому 1519 році з Любранської Академії, засновником якої був єпископ Ян Любранський.

За роки свого існування університет змінювався і розвивався. Сьогодні на його території налічується безліч кампусів і студентських гуртожитків. У теперішньому вигляді заклад функціонує з 1919 р. До Другої світової війни викладачі робили ухил на традиційні дисципліни.

Навіть, коли під час війни польські університети закривалися, цей ВНЗ продовжував роботу, підпільно тут навчалося 2000 студентів. Після воєнних дій університет став активно розвиватися і за короткий час завоював почесне звання кращого з найкращих університетів у Польщі.

Факультети УАМ

Вища освіта в Польщі вважається однією з найякісніших у Європі, саме тому студенти з усього світу прямують сюди, щоб здобути знання. Серед доступних факультетів, на яких можна здобути престижні спеціальності та мати успіх у кар’єрі:

 • хімічний;
 • фізичний;
 • біологічний;
 • соціальних наук;
 • філологічний та педагогічний;
 • правовий та управлінський;
 • географічний і геологічний;
 • літературний.

Абітурієнти вивчають перед вступом Польську мову, а вступивши вже в університеті вивчають математичні науки, інформатику, історію, богослов’я, політологію та журналістику.

Подати для вступу комплект документів можна в Приймальну комісію престижних польських ВНЗ в центральній Україні, і пройти всі необхідні вступні процедури. Здобути вищу освіту в Польщі на базі цього університету (УАМ) гідно і престижно.

Навчання в Польщі – успішна кар’єра

Варто зазначити, що студенти університету ім. Адама Міцкевича мають можливість стати учасником програм з міжнародного обміну студентів Erasmus, у рамках яких можна поїхати на навчання до таких країн як Австралія, Англія, Африка, Південна та Північна Америка.

Успішна кар’єра польського студента та випускника зумовлена доступними програмами. Після навчання можливо здобути ступінь бакалавра, магістра, кандидата і доктора наук. За бажання кожен студент може вирушити на міжнародне стажування завдяки співпраці ВНЗ з великою кількістю роботодавців – провідних і передових підприємств і корпорацій.

На території університету діє унікальна бібліотека, в якій зібрана величезна колекція друкованих видань, доступна найпотужніша електронна онлайн-система. Профільовані бібліотеки є і на кожному з 15 чинних факультетів.

Переваги освіти в університеті ім. Адама Міцкевича (УАМ)

Освіта в Польщі для українців не просто доступна, а й відкриває безліч перспектив у майбутньому. Серед основних переваг університету:

 • високий міжнародний рейтинг;
 • безліч спеціальностей (близько 180);
 • інтенсивний обмін студентами;
 • чудова освіта європейського рівня,
 • конкурентоспроможна вартість навчання;
 • комплексні академічні пропозиції;
 • можливість безкоштовно навчатися за наявності Карти Поляка;
 • безліч спортивних програм тощо.

Фундаментальним завданням університету є піклування про високий рівень освіти та освітнього процесу, який постійно вдосконалюється і модернізується. Знання, отримані студентами, задовольняють потреби ринку праці в багатьох розвинених європейських країнах.

Головна мета створення та роботи освітнього проєкту Polska Consult TM – допомога абітурієнтам у проведенні вступної кампанії до найкращих ВНЗ Польщі.

Подати Заявку на вступ до Університету ім. Адама Міцкевича - Polska Consult TM