БлогДорожня сумка студенту для навчання - Polska Consult TM

Польські університети, коледжі та технікуми користуються великою популярністю серед молоді в Україні. Це не дивно, адже навчання в Речі Посполитій дає багато переваг – європейський диплом, перспективи працевлаштування, стажування у великих компаніях.

Приймальна комісія при Польській Громаді організовує процес вступу до навчальних закладів на найкращих умовах без стресів і непотрібної бюрократії.

Коли на руках уже є документи для зарахування до навчального закладу, потрібно вирішити наступне питання – що взяти з собою до Польщі.
Збирати сумку в далеку поїздку завдання не з простих, тому наведені нижче поради дуже допоможуть майбутнім студентам.

Як вибрати дорожню сумку правильно?

Головними критеріями вибору є висока якість і помірна ціна. Не варто купувати валізу за найнижчу ціну, інакше є ймовірність, що вона зламається в найневідповідніший момент, наприклад, на вокзалі. І тоді знову доведеться витрачати гроші на незаплановані витрати.

На щастя, на популярні бренди часто є знижки, тому можна моніторити і вибрати якісну дорожню сумку за невисоку вартість.

Під час далеких поїздок на навчання можливі пошкодження під час транспортування, тому валіза має бути міцною та зробленою з хороших матеріалів.

Рекомендуємо звернути увагу на пластикові дорожні сумки, оскільки вони міцніші, легко очищаються від забруднень і на відміну від тканинних не протираються. Також слід обирати вироби з 4 коліщатками, оскільки вони більш мобільні та практичні у використанні.

Які допустимі габарити багажу під час перевезення?

Студенту під час підготовки до поїздки важливо врахувати, що сумка має мати певний розмір або ж за її прийом на вокзалі потрібно буде доплатити. Також за встановленими правилами великий багаж перевізник приймає тільки в тому разі, якщо для нього є вільне місце в багажному відділенні. Світові стандарти такі – багажем вважається сумка 50х40х80 см вагою до 20 кг.

Назріває справедливе запитання – як вмістити все необхідне для навчання в університеті? У таких випадках дуже виручають вакуумні пакети для зберігання речей, які можна купити в більшості господарських магазинів або замовити через інтернет. Вони дають змогу розв’язати питання, як заощадити місце в сумці й водночас не залишитися після приїзду в Польщу без потрібних речей.

Які речі потрібно з собою взяти на навчання до Польщі?

Студенту перед збором речей важливо враховувати, що можна купити одяг у польських магазинах і не потрібно везти з собою нічого зайвого. У багатьох маркетах восени стартують знижки, тому костюми та куртки відмінної якості можна купити за доступною ціною.
Однак при цьому є речі, які обов’язково потрібно взяти в поїздку.

Так, не у всіх гуртожитках і орендованих квартирах Польщі є постільна білизна та подушка, тому їх краще купити в Україні, а не в  Речі Посполитій та привезти з собою. Це дасть можливість учню відпочити по приїзду і не переживати з цього приводу.

Важливо пам’ятати, що вироби з овечої вовни, пір’яні та пухові подушки часто заборонені до використання в гуртожитках, оскільки можуть викликати шкірні та інфекційні захворювання. Найкраще купувати бамбукові та синтепонові подушки, оскільки в їхніх наповнювачах не розмножується цвіль, бактерії та грибок.

Студент, збираючи речі, має пам’ятати про питання, що стосуються особистої гігієни, і це стосується не тільки косметичних засобів. Із собою як у гуртожиток, так і в орендовану квартиру, важливо взяти гумові капці, які стануть у пригоді і для душу, і для кімнати.

У валізу також слід покласти дрібну побутову техніку, індивідуальний посуд і рушник. В аптечку слід складати виключно пігулки та мазі без картонних упаковок для економії місця.

Як зібрати студенту дорожній рюкзак?

Ця переносна сумка має невеликі розміри, тому в неї складаються виключно такі речі, як:

  • Ноутбук та інші гаджети;
  • Папка з документами (закордонний паспорт, документи для зарахування до ВНЗ (коледжу або технікуму), договір оренди житла, медична страховка);
  • Вологі серветки;
  • Вода;
  • Перекус;
  • Гроші (обов’язково і готівка, і банківські картки).

Звісно, насамперед варто переконатися в тому, що складені техніка, гроші та документи. Усі інші речі, зокрема одяг, посуд і засоби для догляду можна купити в Польщі за таку саму вартість, як і в Україні.

Важлива інформація

Безліч позитивних відгуків свідчить про те, що міжнародний проєкт Polska Consult TM допоміг великій кількості абітурієнтів здійснити свою мрію і стати студентами польських ВНЗ. Тому не варто боятися починати нове доросле життя, все, що відбувається, слід сприймати як цікаву і захоплюючу подорож.

Зі свого боку, Приймальна комісія при Польській Громаді надасть усю необхідну допомогу і підтримку у вступі до ВНЗ та навчальних закладів Польщі та вирішенні інших питань, пов’язаних із навчанням і проживанням.

Успіхів у навчанні та удачі у всіх починаннях!

 

Все про навчання в Польщі….

Подати заявку на вступ….