Престижна спеціальність "Коучінг і консультування" - Polska Consult TM

Вища освіта в Польщі дає змогу відкрити перед собою нові горизонти. Освічена людина зростає і розвивається як особистість. У неї з’являється можливість влаштуватися на хорошу роботу, де буде кар’єрне зростання.

Великим попитом у Польщі та інших країнах користується спеціальність “Коучинг і консультування”. Адже кожній людині може знадобитися допомога та супровід у будь-якій сфері.

Університети Польщі пропонують здобути вищу освіту та стати консультантом у певній сфері, який спрямовує на шлях істинний.

Що таке спеціальність “Коучинг і консультування”

У польських університетах усі охочі можуть здобути вищу освіту за спеціальністю, яка передбачає допомогу іншій людині. Навчені люди підтримують і супроводжують її, допомагають домогтися мети і досягти бажаного результату.

Фахівці в цій галузі потрібні скрізь. Деякі вважають їх психотерапевтами, але це не одне й те саме. Хоча поняття дуже схожі. Завдяки коучингу можна отримати повноцінну психологічну допомогу, яка позбавить дискомфорту.

Особливістю професії є те, що фахівець не дає готових відповідей на запитання. Він лише направляє людину, а остаточне рішення має прийматися самостійно.

Якщо ви володієте інтелектом, любите спілкуватися з людьми, вмієте вислухати, маєте активну життєву позицію та спостережливість, то професія вам підійде. Престижна вища освіта в Польщі доступна кожному.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері “Коучинг і консультування”

Після закінчення навчання в Польщі Польською мовою буде видано диплом, який діє в будь-якій країні. З ним людина може влаштуватися:

  • у спеціальну організацію, що надає такі послуги;
  • HR-відділ;
  • великі підприємства.

За цією спеціальністю навчання в Польщі триває 3 (три) роки до рівня бакалаврату, і 2 (два) роки до рівня магістратури. Студент швидко стане справжнім гуру. Місце роботи він зможе знайти скрізь. Адже професія затребувана в усіх країнах.

Можна відкрити власний кабінет і розпочати приватну практику. Охочих звернутися за послугами до коуча досить багато, тому робота буде завжди.

Оплата професіоналів зазвичай погодинна. Є можливість отримувати хороші гроші за спілкування з людьми і допомогу їм.

Працевлаштування з дипломом цього напряму

Як уже говорилося, ця спеціальність потрібна скрізь. Тому грамотний фахівець легко знайде роботу. Диплом має юридичну силу в будь-якій країні.

При бажанні людина може виїхати з Польщі в іншу державу. Випускник університету, який вступає через міжнародний освітній проєкт Polska Consult TM – освічений і грамотний професіонал своєї справи, якому відкрито шлях до особистісного та кар’єрного розвитку.

Подати Заявку на спеціальність "Коучинг і консультування" - Polska Consult TM