Новини

Вища освіта в Польщі – це вигідне рішення з багатьох причин, особливо з фінансових.  Спробуємо разом розібратися з цими причинами.

По-перше, низка державних польських ВНЗ проводять навчання за зниженою ціною для українців, що набагато скорочує витрати на освіту.  Таким чином, багато польських ВНЗ обходяться дешевше, ніж українські.

Другою причиною здобути освіту в Польщі є європейський диплом.  Такий диплом дозволить працювати як в усіх країнах Європейського Союзу, так і на території України і ще низки країн пострадянського простору.  Вітчизняні роботодавці з більшим інтересом візьмуть на роботу випускника європейського ВНЗ, ніж вітчизняного.

Польські банки для українців: ключові нюанси

Але всі, хто вирушає на навчання до Польщі, завжди турбуються про фінансову сторону питання.  Основна частина студентів – це випускники шкіл, яким батьки будуть надсилати гроші в Польщу для оплати гуртожитку, на харчування та проїзд.  Для того, щоб не везти із собою велику суму готівки найпростіше відкрити рахунок в європейському банку.

Відкриття рахунків в польських банках

Відкрити рахунок можна, перебуваючи в Україні.  Співробітники Polska Сonsulting нададуть Вам всю необхідну інформацію про польські банки, які є на території України.  Таким чином, немає необхідності їхати до Польщі для відкриття рахунку або везти із собою готівку, а там вже шукати відповідний банк і самостійно розбиратися з умовами та відсотками.  Наші співробітники допоможуть Вам визначитися з банком, а також детально розкажуть про різні умови й вигідні пропозиції обраного банку.

Також співробітники Polska Сonsulting розкажуть про всі необхідні документи для відкриття міжнародного рахунку та правилах користування.  При необхідності наші фахівці заповнять всі необхідні документи та заяви на відкриття рахунку.

Рахунок в європейському банку – це не лише зручно, але й надійно. Рахунками користуються не тільки студенти, але також і ті, хто вирушає в подорож або на роботу до Польщі.  Польща – це європейська країна зі стабільною економікою та банківською системою.