БлогПолітехнічний державний університет у Лодзі Польша - Polska Consult TM

Політехнічний університет у Лодзі (Politechnika Łódzka) – це державний вищий навчальний заклад, що посідає лідируючі позиції серед усіх політехнічних ВНЗ у Польщі.

Університет відомий у Польщі через численні конкурси та рейтинги, у яких він посідав перші місця. У світі ВНЗ також відомий завдяки низці міжнародних досліджень і проєктів, що проводяться в його стінах.

Престиж і високий рейтинг

Політехнічний державний університет у Лодзі - навчальний корпус - Polska Consult TM

Політехніка Лодзинська на сьогоднішній день є єдиним вищим навчальним закладом у Польщі, який входить до складу “Діаманти Форбса”. Це нагорода, яка показує як рівень розвитку ВНЗ, так і темп, з яким він розвивається. Також цей навчальний заклад уже двічі нагороджувався міжнародним сертифікатом відзнаки ECTS Label.

Це ще один показник високого рівня і статусу університету. Завдяки численним нагородам і відзнакам диплом даного ВНЗ високо цінується на ринку праці не тільки в Польщі. У Політехнічному університеті в Лодзі можливе навчання на безкоштовній основі, якщо студент володіє Картою Поляка.

Навчальний процес у ВНЗ

Політехнічний державний університет у Лодзі - наукова діяльність - Polska Consult TM

Політехнічний державний університет має величезну наукову і матеріальну базу, на основі яких навчаються майбутні фахівці. Студентам викладають професори і доктори наук, які користуються повагою в науковому середовищі не тільки Польщі, а й усього світу. Усі викладачі – це не тільки теоретики, а й практики, які можуть поділитися своїм досвідом і своїми спостереженнями.

Студентам пропонується навчання на стаціонарному та заочному відділеннях. Навчання в Політехніці окрім як Польською, проводиться ще й англійською та французькою мовами.

Відбувається навчання на трьох рівнях:

Також у Політехніці проводиться низка післядипломних освітніх програм. Весь навчальний план побудований так, що студенти більшу частину навчання проводять на практичних заняттях і в лабораторіях.

В Університеті велика кількість освітніх напрямів (спеціальностей), серед яких:

  • біотехнології та харчові науки;
  • будівництво, архітектура та інженерія;
  • хімія;
  • процесна інженерія та навколишнє середовище;
  • електротехніка та електроніка та багато інших.

Наукова діяльність

Також Політехнічний державний університет підписав численні договори в рамках міжнародних проєктів ERASMUS TEMPUS, DAAD та MIRRA.  Завдяки цьому студенти мають змогу вирушити на навчання в одну з країн Європейського Союзу або світу. ВНЗ бере участь ще в низці програм, які спрямовані на розвиток наукової бази, а також на розвиток економіки в регіоні та країні.

Студенти мають можливість брати участь у дослідженнях, що проводяться в стінах навчального закладу. Низка досліджень є міжнародними та проводяться на найсучаснішому обладнання зі світовими професорами та науковцями.

Комфортні умови для навчання

Престиж і високий рейтинг Політехніка в Лодзі -Polska Consult TM

Також Політехнічний державний університет може пишатися своїм кампусом, який займає 32 га. Усі навчальні корпуси, лабораторії та гуртожиток знаходяться в оточенні зелених насаджень і рідкісних рослин. В університетському парку, в якому зібрано безліч різноманітних рослин, студенти можуть гуляти та відпочивати.

Вільний час студенти можуть присвячувати науковим гурткам і студентським організаціям. Багато студентів беруть участь у студентському самоврядуванні та займаються організацією всього студентського життя. Регулярно відбуваються всілякі заходи і зустрічі. Дуже часто у ВНЗ відбуваються зустрічі із запрошеними гостями, а також проводяться різні тренінги.

Навчальні будівлі ВНЗ вирізняються індивідуальною архітектурою, всі лекційні зали оснащені сучасним обладнанням, а лабораторії оснащені всім необхідним для різних експериментів. Для студентів побудований невеликий студентський мікрорайон, в якому розташовано 9 гуртожитків і невелика студентська інфраструктура.

Вступ до Політехніки

Як стати студентом Політехніки в Лодзі -Polska Consult TM

Польща не просто так вважається одним із головних центрів освіти в Європі. Вступ до польських ВНЗ без НМТ (ЗНО) користується великим попитом, зокрема, і серед українських абітурієнтів.  Це ж стосується і Політехнічного університету в Лодзі, який вважається дуже престижним серед іноземців.

Для того, щоб стати студентом у Польщі, слід пройти мовні курси у Школі Польської мови та культури ім.Анни Крижановської, методика викладання в якій довела свою ефективність протягом багатьох років.

Після проходження курсів Приймальна комісія на базі Польської Громади організовує проведення вступного іспиту зі знання Польської мови, за результатами якого відбувається зарахування до Університету.

Розуміючи, скільки випускників українських шкіл мріють про навчання в Європі, міжнародний освітній проєкт Polska Consult TM робить усе можливе, щоб процес вступу був найлегшим і найкомфортнішим для абітурієнтів, а тому бере на себе вирішення всіх бюрократичних процедур.