БлогПоради по підготовці до сесії у польських університетах - Polska Consult TM

Здавалося б, до складання іспитів в університетах ще дуже далеко, але хто сказав, що ця тема неактуальна для студентів зараз.

Досвідчені викладачі радять починати готуватися до сесії у ВНЗ з початку навчального року. Традиція підготовки в ніч перед іспитом, як переконалося багато учнів, вельми небезпечна авантюра. Ані нервова система, ані організм загалом не готовий до таких навантажень, що в найневідповідніший момент може обернутися проблемами в навчанні.

Тому шановні студенти університетів, просимо уважно вивчити запропоновані поради, які стовідсотково допоможуть вам успішно скласти іспит у ВНЗ Польщі, висипаючись і ведучи звичайний спосіб життя без непотрібних стресів.

План вивчення курсу

Найчастіше список питань до іспитів в університетах не змінюється з року в рік, тому студенти без особливих проблем можуть ознайомитися з ним у будь-який час. Його можна взяти у старших курсів ВНЗ або пошукати в інтернеті, куди викладаються і екзаменаційні питання, і література, яку можна використовувати для підготовки до сесії.

Маючи на руках список завдань, можна розподілити їх за темами і робити основний акцент на їх вивчення перед семінарами. Так студент може отримати і відмінну оцінку з предмета, і поступово готуватися до іспитів в університеті.

Важлива порада – скласти план вивчення предмета з датами і термінами виконання завдань, який допоможе організувати процес і витрачати менше часу на підготовку.

Попередня підготовка

Студенту ВНЗ достатньо виділяти для підготовки до сесії 20-30 хвилин на день і можна позбавити себе панічних переживань і безсонних ночей. Наприклад, на іспит потрібно вивчити понад 300 термінів із предмета.

Щоб не заучувати їх у ніч перед іспитом, слід почати вчити по 10 слів щодня за допомогою спеціально підготовлених карток. Це можна робити під час поїздки в громадському транспорті, стоячи в черзі в магазині або просто чекаючи на приятелів у кафе чи закусочній.

Прислухавшись до цієї поради, студент зможе ідеально підготуватися до сесії. І це правило стосується всіх предметів в університеті, де потрібно вчити поняття, термінологію або формули.

Організація тайм менеджменту

Такий підхід допоможе студенту стати більш організованим, а докладені зусилля – більш продуктивними. Велика кількість занять, збільшена складність матеріалу, дорога до університету – порівняно зі школою навчання у Виші справді забирає дуже багато часу. Тож порада – потрібно навчитися читати і виконувати завдання в транспорті чи будь-якому іншому місці, де є можливість.

Уміння концентрувати увагу та вивчати інформацію в таких умовах – важлива навичка, яка стане в пригоді не лише під час підготовки до іспитів в університеті, а й на роботі.  Особливо зручно користуватися аудіо матеріалами або дивитися ролики в ютубі.

Вчити питання з іспитів можна, чекаючи пару або перебуваючи на заняттях, якщо є можливість. Помічено – якщо студенту вдасться навчитися ефективно використовувати свій час, він зможе економити від 3 до 6 годин на день. Використання поради учнями Вишів дасть можливість заздалегідь підготуватися до здачі сесії, не позбавляючи себе переваг яскравого студентського життя.

І наостанок…

Наш міжнародний освітній проект допоміг багатьом абітурієнтам реалізувати свою мрію і стати студентами престижних польських ВНЗ. Фахівці проєкту готові допомагати своїм учням не тільки під час вступу до Польщі, а й у період навчання в університеті, надавати потрібну підтримку та консультації.

Підкорюйте нові вершини разом з Polska Consult TM та будуйте сміливі плани на майбутнє, а ми допоможемо вам у реалізації наміченого. Успіхів!