БлогЛюблінський католицький Університет Івана Павла II у Польщі - Polska Consult TM

Люблінський католицький Університет Іоанна Павла II – це найстаріший університет Любліна, що посідає особливе місце у створенні польської культури і розвитку національної науки. Він був відкритий 1918 року і відтоді вважається одним із найкращих вищих навчальних закладів Польщі.

Особливість університету

Академічні традиції КУЛ - Polska Consult TM

Основним завданням ВНЗ є “проведення наукових досліджень у дусі гармонії між наукою і вірою, навчання і виховання католицької інтелігенції, а також участь у створенні християнської культури”.

Специфіку закладу вищої освіти становлять такі чинники: певні правові форми, інституційні зв’язки з традиціями Костелу та його вченнями; наукові галузі, такі як: віра, релігія, філософія, церква, етика, соціальна наука церкви, науки про сім’ю та інші.

Високий науковий рівень університету, який є надбанням багатьох поколінь професорів і студентів, дослідження на найвищому рівні, а також виховання молодих людей до цінностей є пріоритетами університету.

Люблінський Католицький Університет – як він є насправді

КУЛ – це навчальний заклад із традиціями, і водночас сучасний навчальний заклад. Є університетом зі змішаною формою власності держави Польща та держави Ватикан, але на повних правах державного університету.

КУЛ вдає із себе потужний науковий і дидактичний центр, що динамічно розвивається, важливий центр діяльності студента. За свою більш ніж столітню історію цей польський університет став важливою і невід’ємною частиною як Любліна, так і всієї Польщі.

У ВНЗ проходить навчання за денною та заочною формою, а також на багатьох спеціальностях відкрито аспірантуру. Також КУЛ став одним із державних ВНЗ, які беруть участь у програмі освіти “Третій Вік”, що розрахована на студентів віком від 30 років.

Вікова історія Люблінського Католицького Університету - Polska Consult TM

Академічні традиції КУЛ – вікова історія Люблінського Католицького Університету

Незважаючи на те, що ВНЗ є католицьким, він найсучасніший університет Польщі на сьогоднішній день. Вивчення релігії, звісно, відбувається на більшій кількості факультетів, але всі студенти вивчають сучасні науки.

Студенти проживають у гуртожитках, які розташовані недалеко від навчального закладу. Жіночий і чоловічий гуртожитки розташовані в різних будівлях. У вільний час студенти мають змогу відвідувати сучасну університетську бібліотеку або проводити час на внутрішньому подвір’ї університету.

Коли виник Католицький Університет, умови дозволили на введення в експлуатацію лише чотирьох факультетів: Богословського, Канонічного Права та Моральних Наук (1923 року він прийняв ім’я Канонічного Права), Права та Наук Соціально-Економічних і Гуманітарних Наук.

Особливість і спеціальності Люблінського Католицького Університету у Польщі - Polska Consult TM

Протягом майже 100-річної історії структура Університету змінювалася кілька разів. Зміни зазнавали назви деяких відділів, у зв’язку з розширенням діяльності ВНЗ, створювалися нові. На даний момент у ВНЗ діє 10 факультетів і коледж. Також є окремий інститут лексикографії. ВНЗ має філію за межами головної навчальної будівлі в Любліні та в Сталевій Волі.

Баланс теорії та практики

Головним надбанням Люблінського католицького Університету є не лише високий рівень освіти, який вони дають своїм студентам. Дотримується чіткий баланс між теоретичною складовою та опануванням практичних навичок.

Одним із найважливіших принципів діяльності КУЛ є створення необхідних умов для того, щоб студенти були повністю підготовлені до роботи та змогли стрімко розвивати свою професійну кар’єру.

Наш міжнародний освітній проєкт допомагає абітурієнтам у виборі не тільки університету в Польщі, а й у підборі відповідної спеціальності, для чого проводиться профорієнтація для випускників 9-11 класів.

Фахівці проекту здійснюють супровід майбутніх студентів від етапу підготовки документів до складання вступного іспиту. Якщо ви хочете бути впевненими в зарахуванні до найкращих польських ВНЗ, вступайте до Польщі разом з Polska Consult TM.