БлогСпеціальність - Косметологія, наука, краса та успіх - Polska Consult TM

Як свідчать результати опитування сучасних абітурієнтів, багатьох із них приваблює професія косметолога. При цьому все менше молодих людей бажає стати вчителями чи інженерами.

Нічого дивного в цьому немає, адже у сучасному світі послугами косметологів користується величезна кількість людей. Тому навчання у Польських вишах на спеціальності «КОСМЕТОЛОГІЯ» – гарна нагода забезпечити собі блискуче майбутнє.

Чому варто навчатися на косметолога

Молодь обирає майбутню професію з урахуванням її затребуваності нині. Також враховуються фінансові перспективи. При цьому абітурієнти, особливо дівчата, все частіше надають перевагу такому напрямку навчання, як КОСМЕТОЛОГІЯ.

У професії косметолога об’єднані творчість, висока кваліфікація, прагнення до краси. Ці фахівці можуть працювати в різних закладах – від невеликих косметологічних кабінетів до великих клінік пластичної хірургії.

Саме ці клініки на сьогоднішній день – найприбутковіші місця роботи для висококваліфікованих косметологів. Такі фахівці високо цінуються на сучасному ринку праці і можуть розраховувати на дохід, що вп’ятеро перевищує заробітну плату, наприклад, лікаря-терапевта.

Де краще навчатися на косметолога в Польщі

Як свідчить практика, останніми роками, найкращі косметологи – це випускники класичних університетів із напрямками «КОСМЕТОЛОГІЯ» у Польщі. Вони стають затребуваними фахівцями на ринку праці, з якими важко конкурувати.

Завдяки чудовій базі знань, здобутій у польському ВНЗ, ці лікарі можуть не лише успішно працювати за фахом, а й навчатися далі – на пластичного хірурга, дерматолога, реабілітолога. Надалі такі фахівці можуть співпрацювати із престижними медичними клініками, а також організовувати власний бізнес.

Що вивчають студенти за напрямом «Косметологія» польських університетів

Щоб стати справжніми професіоналами у своїй справі, студенти, які обрали спеціальність «КОСМЕТОЛОГІЯ», вивчають багато дисциплін. Головними серед них є:

  • анатомія;
  • біологія;
  • фізіологія;
  • генетика;
  • біохімія;
  • біофізика;
  • фармакологія;
  • імунологія;
  • хірургія (естетична, пластична).

Вивчаючи ці та інші предмети, студенти стають кваліфікованими фахівцями в своїй сфері. Величезна увага в польських університетах за напрямом «КОСМЕТОЛОГІЯ» приділяється тому, щоб дати студентам усі знання, необхідні для подальшої успішної діяльності та відкриття власного бізнесу. Це дуже важливо для всієї країни, адже таким чином у ній з’являються нові робочі місця та зростає добробут населення.

Таким чином, можемо сміливо стверджувати, що в університетах Польщі створено всі умови для того, щоб їхні студенти могли в майбутньому реалізувати навіть найсміливіші плани. Сьогодні випускники українських шкіл мають можливість брати участь у спеціальному проєкті Polska Consult TM. Це дозволить вступити на навчання до обраного ВНЗ без маси нервів та формальностей.

Не втрачайте свій шанс!

Все про навчання в Польщі…..

Обрати університет Польщі….

Подати заявку на вступ ….