Гданський університет - Polska Consult TM

Вища освіта в Польщі вирізняється високою якістю та престижністю. Саме тому багато студентів прагнуть отримати професію саме в цій країні.

Одним із найрейтинговіших європейських ВНЗ є Гданський Університет. Тут для студентів і аспірантів відкрита можливість здобути освіту на 11 факультетах. Допоможе вступ до університетів Польщі, Приймальна комісія підготувавши всі необхідні документи і відіславши їх до польських ВНЗ.

Викладацька база налічує понад 17 викладачів з високою кваліфікацією. Крім того, ВНЗ пропонує учням взяти участь у програмах студентського обміну і тим самим отримати унікальну можливість набратися досвіду в найпрестижніших європейських вищих школах.

Історична довідка про Гданський університет

ВНЗ Польщі відкриті для українських абітурієнтів. І часто вони зупиняють свій вибір саме на Гданському Університеті. ВНЗ засновано 1970 року в результаті об’єднання Сопотської Вищої Економічної та Вищої Педагогічної Шкіл.

Дещо пізніше до складу включили і Вищу Педагогічну Школу підготовки вчителів. Сьогодні це один із найбільших навчальних закладів у північній Польщі.

Факультети Гданського університету

Навчання в Польщі відкриває безліч можливостей для студентів з усього світу, зокрема й з України. Навчаючись тут, можна здобути освіту за різними спеціальностями та напрямами.

Престижні спеціальності – вчитель, філолог, психолог тощо. Серед доступних факультетів:

 • біологічний;
 • біотехнологічний;
 • хімічний;
 • океанографічний;
 • філологічний;
 • психологічний.

Також у студентів є можливість вивчати квантову фізику, педагогіку, юриспруденцію та економіку. Крім того, польські університети завжди пропонують додаткові можливості своїм студентам. Не став винятком і Гданський ВНЗ. На його базі діє безліч гуртків тематичного та освітнього характеру, на яких викладачі підтримують і розвивають таланти своїх студентів.

Заходи проводяться в різних форматах, це можуть бути спеціальні студентські дослідницькі групи, участь у різноманітних конференціях, зокрема й міжнародних. Нерідко керівництво університету організовує тематичні зустрічі з науковими діячами, курує і допомагає проводити всілякі дослідження за різними напрямками.

Переваги

Успішна кар’єра польського студента і випускника гарантована. Це забезпечено відмінною базою знань, яку отримує кожен учень. Фахівців різного профілю і напрямів запрошують у відомі компанії, що діють не тільки на території Польщі, а й далеко за її межами.

Освіта в Польщі для українців також відкриває безліч чудових можливостей, зокрема, випускники влаштовуються на високооплачувані посади. Те, що польська освіта цінується, і багато в чому це заслуга керівництва та педагогічного складу, який дає якісні та всебічні знання в обраній спеціалізації.

Серед основних переваг Гданського Університету:

 • велика факультативна база (11 факультетів);
 • безліч академічних напрямків у навчанні;
 • величезний вибір спеціальностей (понад 190);
 • висококваліфікований педагогічний склад.

Дозвілля студентів

Гданськ відомий не тільки як один із висококласних освітніх центрів Польщі, а й як курортне місто з дуже красивими пейзажами. Воно стоїть на Балтійському морі, тому студенти мають чудову нагоду і вчитися, і насолоджуватися відпочинком, відновлюючи свої сили.

Життя студентів у Гданську дуже насичене, оскільки вони можуть відвідувати театри, музеї, торгово-розважальні центри.

Вступивши без результатів НМТ (ЗНО) на навчання до Гданського університету, студенти мають можливість:

 • стати учасником академічного хору при ВНЗ;
 • виступати в ансамблі пісні й танцю Академічного культурного центру;
 • брати участь у різноманітних спортивних змаганнях від університетських спортивних команд.

Польські університети відкриті для українських студентів, не проґавте свій шанс здобути справді якісну європейську освіту. Міжнародний освітній проєкт Polska Consult TM відкриває найширші можливості для здобувачів престижної європейської освіти та кар’єри.

Подати Заявку на вступ до Гданського Університету - Polska Consult TM