БлогДистанційне навчання в уныверситетах Польщі - Polska Consult TM

З розвитком інформаційних технологій освітній процес став більш доступним і зручним. Дедалі популярнішим стає онлайн навчання без відвідування навчального закладу.

Тепер отримати знання можна не тільки пройшовши дистанційно короткострокові курси з програмування, маркетингу та інших обраних предметів. Реальним стало отримання і середньої, і вищої освіти віддалено.

Здобути освіту дистанційно пропонують багато європейських ВНЗ, зокрема університети Польщі.

Чим відрізняється дистанційна освіта від традиційної?

Між двома формами навчання багато схожого – необхідно вчити лекції, складати курсові роботи та іспити. Викладачі в такому ж порядку оцінюють рівень знань учнів, контролюють виконання ними завдань і виставляють бали.

Після закінчення дистанційної освіти студентам вручають європейський диплом, який відкриває можливість працевлаштуватися в найбільші компанії ЄС, а також створити успішний бізнес у Європі.

Відмінності занятть в онлайн форматі

  • Студент отримує доступ до платформи дистанційного навчання, на якій розміщені всі необхідні методичні матеріали, спеціальні електронні задачники та тести.
  • Замість лекцій і семінарів проводяться вебінари з використанням освітніх платформ. Студенти можуть переглядати їх у записі.
  • Учні відвідують університет тільки для складання сесій і захисту дипломної роботи. Також деякі ВНЗ з дистанційною освітою додатково проводять начитку лекцій перед іспитами, які проводять протягом декількох днів. Таке рішення сприяє кращому закріпленню матеріалу, оскільки студенти більшу частину часу вивчають предмети самостійно і часто потребують додаткових роз’яснень.
  • Для спілкування в студентських групах створюються дискусійні чати. У них можна обговорювати й уточнювати отриману інформацію з відеолекцій та електронних матеріалів, а також радитися з приводу виконання завдань. Для спілкування студентів з викладачем також створюються спеціальні чати. Це допомагає в управлінні навчального процесу онлайн.

Плюси дистанційної форми навчання

Її основна перевага полягає в тому, що можна планувати навчання, підбираючи для цього зручний графік і темп, час і місце занять. Головне, щоб було стійке інтернет-з’єднання та доступ до необхідних гаджетів.

Серед інших плюсів дистанційної вищої освіти слід виділити:

  • Збереження колишнього ритму життя. Отримання знань онлайн можливе без відриву від роботи чи іншої діяльності.
  • Відсутність суворих термінів. На дистанційній освіті студент самостійно розподіляє час для навчання, враховуючи графік здачі завдань і не відчуваючи ніякого тиску з боку викладача.
  • Значна економія коштів. Навчання в інших країнах пов’язане з витратами на проживання та проїзд. Навчаючись на майданчиках дистанційного навчання, не потрібно витрачати гроші на оренду квартири і на транспорт. Крім того, така форма навчання найчастіше набагато дешевша за очне та заочне навчання.

І важлива інформація наостанок…

У Польщі дистанційна освіта реальна, головне власна мотивація та бажання вчитися. Якщо студент зацікавлений у здобутті знань і вільно користується digital-технологіями, він з успіхом може отримати диплом про вищу освіту в польському університеті або отримати сертифікат про проходження спеціалізованих курсів онлайн.

Не варто забувати і про вивчення перед вступом Польської мови, яка допоможе успішно скласти всі необхідні іспити та заліки у вищому навчальному закладі Речі Посполитої.

Оформити документи до ВНЗ Польщі з дистанційним навчанням, можливо не виїжджаючи за межі України, легко і без додаткових витрат.

Експерти проєкту Polska Consult TM допоможуть у розв’язанні всіх питань, пов’язаних зі вступом, зокрема з підготовкою, оформленням і подачею всіх необхідних документів для зарахування.