БлогВища школа імені Папи римського Яна Павла II у Бяло-Подлясці - Polska Consult TM

З перших років існування Akademia Bialska im. Jana Pawła II почала посідати лідируючі позиції в рейтингах навчальних закладів. У 2014 році школа посіла 2 місце в державному рейтингу серед усіх вищих шкіл. Що відомо про один із найпрестижніших вищих навчальних закладів у Польщі?

Історія створення

Вища школа імені Папи римського Яна Павла Другого у Бяло-Подлясці – це державна вища школа, що була заснована лише у 2000 році.

ВНЗ є відносно молодим, але при його плануванні та створенні були враховані всі сучасні потреби студентів і викладачів. Незважаючи на те, що ВНЗ молодий, у ньому вже діє 2 факультети, 18 напрямів і понад 40 спеціальностей. З кожним роком триває розширення пропонованих спеціальностей, оскільки навчання у вищому навчальному закладі користується величезним попитом серед поляків та іноземців.

Державна вища школа в Бялій Підлясці - Ректорат - Polska Consult TM

Навчальний процес

Одночасно у ВНЗ навчається 3000 студентів на денному навчанні. Також школа пропонує навчання на заочному відділенні.

Студентам викладають професори та доктори наук, які є не тільки заслуженими теоретиками, а й практиками з великим досвідом. Таким чином, молоді люди не тільки отримують важливі знання, а й освоюють необхідні практичні навички, необхідні для виконання роботи.

Під час підготовки фахівців головний наголос робиться на практичну частину навчання. ВНЗ було побудовано з використанням сучасних технологій. Усі лекційні зали обладнані сучасною технікою та меблями.

Вища школа в Бялій Підлясці - головний хол - Polska Consult TM

Гуртожитки університету

Вища школа імені Папи Римського Яна Павла II може похвалитися найсучаснішим гуртожитком для студентів. У гуртожитку кімнати тільки на дві людини і в кожній кімнаті невеликий холодильник, телевізор і чайник. Також у кожній кімнаті є своя ванна кімната. На кожному поверсі знаходиться загальна кухня, а також у гуртожитку є сучасний тренажерний зал.

Наукова діяльність

У 2012 та 2014 роках відбулися відкриття наукових центрів у школі. Варто зазначити, що в школі облаштовано сучасний комп’ютерний зал, а також низку лабораторій з новітнім обладнанням.

Лабораторії мають сучасні комп’ютери та обладнання, за допомогою яких студенти можуть проводити різноманітні експерименти.

Студенти мають можливість брати участь у всіх дослідженнях, які проводяться в університеті. Також Вища школа імені відкрила свій науковий центр, який займається дослідженнями сільського господарства та навколишнього середовища ЕКО-АГРО-ТЕК.

Студенти, які показують хороші результати в навчанні, можуть скористатися програмою з обміну ERASMUS. Програма дає змогу вирушити на навчання в будь-яку з країн Європейського Союзу на півроку або рік.

Вища школа в Бялій Підлясці - деканати - Polska Consult TM

Дозвілля студентів

Також для студентів обладнано сучасну бібліотеку з кількох читальних залів. Усі книжки, які зібрані в бібліотеці, є як у паперовому носії, так і в електронному. Також обладнано кілька комп’ютерних столів із доступом в інтернет.

Для студентів у ВНЗ створено кілька наукових гуртків і студентських організацій. Також школа відома своїми спортивними досягненнями. Організовано спортивні команди, а також яхт-клуб, де студенти мають змогу ходити під вітрилом і брати участь у запливах.

 У наших статтях ми хочемо донести інформацію про те, наскільки важливим є здобуття вищої освіти в Європі та наскільки престижно бути студентом у Польщі.

Щоб гарантовано вступити до найкращих ВНЗ Польщі, звертайтеся до Приймальної комісії на базі Польської Громади та реалізуйте свої мрії про успішну професійну кар’єру.