БлогВступ до університетів Польщі зараз - Polska Consult TM

Ніхто не стане заперечувати, що сьогодні престижна вища освіта має ключове значення для успішної реалізації в професії. Тому українська молодь завжди цікавилася вступом до європейських ВНЗ.

Сучасні реалії тільки посилили цей інтерес – більшість абітурієнтів уже зараз думає про те, як влаштувати життя за кордоном.

Польща – розвинена європейська країна з високим рівнем життя, тому багатьох цікавить – наскільки можливо здобути вищу освіту в цій країні?

Державний ВНЗ чи приватний

У Речі Посполитій крім університетів, які фінансуються з бюджету країни, є й комерційні. У них також видають диплом стандартного зразка і проходять акредитацію, проте вони фінансуються за рахунок коштів, що надходять. Тому ціни на навчання в приватних ВНЗ можуть відрізнятися від державних.

При цьому найчастіше державні університети пропонують більш інноваційні методи навчання, але більш жорсткі умови для тих, хто навчається.

Вступ цього року більш жорсткий, ніж у попередні. Державні університети вимагають високий бал НМТ від українських абітурієнтів.

На ринку праці роботодавець, як правило, більш лояльний до випускників державних університетів.

Який би не був зроблений вибір, навчання в Польщі – це високий рівень знань і професійний викладацький склад.

Підходимо до вибору з розумом

Перед вступом до ВНЗ важливо дізнатися відсоток працевлаштування студентів після закінчення навчання. Якщо абітурієнт захоплюється спортом або іншим хобі, має сенс уточнити, які спортивні секції є в навчальному закладі.

Основні критерії вибору університету мають такий вигляд:

  • місце в рейтингу;
  • наявність потрібної спеціалізації та необхідної підготовки;
  • вартість навчання;
  • умови проживання;
  • наявність необхідної інфраструктури;
  • умови вступу.

У польських ВНЗ можливе навчання двома мовами, тому в Речі Посполитій можна знайти університети з можливістю навчання англійською мовою.

Важлива інформація для абітурієнтів

Вступна кампанія в Польщі триває, а значить саме час зробити вибір на користь європейської освіти.

Приймальна комісія університетів Польщі повністю забезпечує процес вступу без посередників, спрямовуючи особисті справи вступників безпосередньо до ректоратів польських ВНЗ.

Пакет документів для зарахування абітурієнтів здаються до Приймальної комісії без необхідності виїзду за кордон. За участю її представників складається й іспит з Польської мови.

Для її вивчення не потрібно шукати дорогих репетиторів, адже на базі Польської Громади в школі Польської мови та культури ім. Анни Крижанівської ви зможете пройти інтенсивний курс Польської мови.

У доступній формі з видачею всієї необхідної методичної літератури ви вивчите мову і зможете вільно писати та розмовляти нею.

Польські університети та академії входять до рейтингу найкращих ВНЗ Європи. Зробіть разом з Polska Consut TM свій вибір успішного майбутнього зараз!